Įkraunama...
Įkraunama...

Balionai

QUOTE(kate0 @ 2005 06 01, 23:00)
Jeetta, o kiek galima balionu pripusti su 5 kubais helio?


apie 200, cia tu maziausiu, kurie gali pakilti
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2005 06 04, 20:53)
dozatoriaus nuomos kaina yra beveik 25 litai parai.
o 5 litrų (ne kubų smile.gif) helio dujų užtenka apie 200 balionų


nu taip litrais as sumaisiau - aciu uz atsakyma
Atsakyti
mergaites, o gal kuri matete, kur galima gauti (vilnius arba klaipeda) baltos ir auksines spalvos balionus urmu? kiek mazhdaug kainuoja?
Atsakyti
Sveikos panos,

Gal žinot kur yra pirkti perlamutrinių balionų (blizgančių)?
Labai reikia auksinių ir baltų.
Urme nėra, gal nežinau kur ieškoti. rolleyes.gif

Tokių kaip cia:
http://www.balionusa...lery.php?pid=15
Atsakyti
QUOTE(Lijanav @ 2005 06 15, 01:57)
Sveikos panos,

Gal žinot kur yra pirkti perlamutrinių balionų (blizgančių)?
Labai reikia auksinių ir baltų.
Urme nėra, gal nežinau kur ieškoti. rolleyes.gif

Tokių kaip cia:
http://www.balionusa...lery.php?pid=15

auksiniu radau bet baltu niekur ner g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 06 15, 08:43)
auksiniu radau bet baltu niekur ner g.gif

O Maximoje balionų parduotuvėje irgi nėra? Draugė sakė kad ten nusipirko baltus ir rozinius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 06 15, 15:57)
O Maximoje balionų parduotuvėje irgi nėra? Draugė sakė kad ten nusipirko baltus ir rozinius ax.gif

paskutini kart kai buvau nebuvo ir isvis ten niekad nemaciau baltu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijanav @ 2005 06 15, 01:57)
Sveikos panos,

Gal žinot kur yra pirkti perlamutrinių balionų (blizgančių)?
Labai reikia auksinių ir baltų.
Urme nėra, gal nežinau kur ieškoti. rolleyes.gif

Tokių kaip cia:
http://www.balionusa...lery.php?pid=15

tai balionu saly ir ieskok smile.gif ten tikrai yra. tik del urmo nezinau... kiek tau tas butu? jeigu koks 1000, tai manau su ofisu galima tartis del didesnes nuolaidos. galiu suzinot tiksliai.
Atsakyti
QUOTE(Jeetta @ 2005 06 18, 22:37)
tai balionu saly ir ieskok smile.gif ten tikrai yra. tik del urmo nezinau... kiek tau tas butu? jeigu koks 1000, tai manau su ofisu galima tartis del didesnes nuolaidos. galiu suzinot tiksliai.

jeigu nesunku, suzinok, ka? 4u.gif nes mane irgi domina balionu kainos ir nuo kokio kiekio taiko nuolaidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2005 06 19, 11:00)
jeigu nesunku, suzinok, ka? 4u.gif  nes mane irgi domina balionu kainos ir nuo kokio kiekio taiko nuolaidas g.gif

reiskia taip: parduotuvese duoda nuolaida jeigu perki virs 200 balionu (5 arba 8 proc., ne daugiau), siaip vieno baliono kaina 56 centai. bet geriau skambinti i ofisa ir su jais tartis, nes gali padaryt be pvm ir tada tikrai pigiai gaunasi. Ozo g. 4-239, 08200 Vilnius, Tel.: (8-5) 277 27 97, info@balionusalis.lt
Atsakyti
QUOTE(Jeetta @ 2005 06 19, 11:38)
reiskia taip: parduotuvese duoda nuolaida jeigu perki virs 200 balionu (5 arba 8 proc., ne daugiau), siaip vieno baliono kaina 56 centai. bet geriau skambinti i ofisa ir su jais tartis, nes gali padaryt be pvm ir tada tikrai pigiai gaunasi. Ozo g. 4-239, 08200 Vilnius, Tel.: (8-5) 277 27 97,  info@balionusalis.lt

hmm...truputi brangiai gaunasi g.gif jeigu man reiki kokiu 200vnt, tai jau 112 Lt blink.gif kiek maciau ju internetiniam puslapy, kaina priklauso nuo baliono dydzio. O cia tie 56ct uz vnt tai turbut tu tokiu standartiniu? na reikes uzsukti i HiperMaxima Kaune ir paziuret, ka jie siulo ax.gif
Atsakyti
sveikos busimos nuotakos clap.gif
gal kuri klaipedoje noretu per puse ta balioneli issinuomot. man nereikis 200 balionu. ir 100 per akis 4u.gif ir net maziau. cia veiksmas rugpjucio 12-13 vyktu drinks_cheers.gif
Atsakyti