Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika II

As tai ziema po mineraline tepuosi labai plonai kremines pudros, nes kitaip man veidas labai saudseja ir persti, vasara to nebuvo.
Atsakyti
na nusipikau ir aš ARTDECO mineral. pudrytę ir šepetuką pėmiau. Padėjo konsult išsirinkti ir spalvą atrodo gerą rolleyes.gif .Parėjau tepu, tepu, suku, suku. Nieko nesimato. Net ir nesuprantu čia gerai ar ne? perdaug ar permažai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2009 01 07, 18:27)
na nusipikau ir aš ARTDECO mineral. pudrytę ir šepetuką pėmiau. Padėjo konsult išsirinkti ir spalvą atrodo gerą  rolleyes.gif .Parėjau tepu, tepu, suku, suku. Nieko nesimato. Net ir nesuprantu čia gerai ar ne? perdaug ar permažai g.gif


Na cia tai naujiena, Artdeco labai gerai maskuoja, is pradziu net pamaniau, kad turejote omeny TBS, va sita tai tikrai praktiskai nematoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2009 01 07, 19:27)
na nusipikau ir aš ARTDECO mineral. pudrytę ir šepetuką pėmiau. Padėjo konsult išsirinkti ir spalvą atrodo gerą  rolleyes.gif .Parėjau tepu, tepu, suku, suku. Nieko nesimato. Net ir nesuprantu čia gerai ar ne? perdaug ar permažai g.gif



sudrekint veida pries tai reik kokiu nors kremuku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 07 sausio 2009 - 21:18
tikrai doh.gif Panašiai rašo ir ant dėžutės. Reiks bandyt g.gif
AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2009 01 07, 18:27)
na nusipikau ir aš ARTDECO mineral. pudrytę ir šepetuką pėmiau. Padėjo konsult išsirinkti ir spalvą atrodo gerą  rolleyes.gif .Parėjau tepu, tepu, suku, suku. Nieko nesimato. Net ir nesuprantu čia gerai ar ne? perdaug ar permažai g.gif



o jus norite kad matytusi pudros sluoksnis? blink.gif
tai jei uzmaskuoja ka reikia,suvienodina veido spalva ir dar nesimato tos pudros tai tik dziaukites
Atsakyti
Na apsaugok Dieve aišku nuo ypač matomo makiažo doh.gif
Bet reikalas, kad net nematau, kad pamaskuotų blush2.gif Kai krempudrą užtepu tai kažkaip tikrai sau gražesnė, lygesnė oda atrodo. O čia atrodo nieko tik kai liečiu, tai tikrai ypač švelnu.
Na dar neprisišneku labai ax.gif sulauksiu kol sesė atvažiuos ir pasakys kaip pašalinis žmogus.
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2009 01 08, 23:36)
Na apsaugok Dieve aišku nuo ypač matomo makiažo doh.gif
Bet reikalas, kad net nematau, kad pamaskuotų blush2.gif Kai krempudrą užtepu tai kažkaip tikrai sau gražesnė, lygesnė oda atrodo. O čia atrodo nieko tik kai liečiu, tai tikrai ypač švelnu.
Na dar neprisišneku labai ax.gif  sulauksiu kol sesė atvažiuos ir pasakys kaip pašalinis žmogus.

gal ta artdeco nieko gero g.gif man tai pvz bare minerals liux maskuoja ir kartu nesimato kad esu pudruota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2009 01 09, 12:32)
gal ta artdeco nieko gero g.gif man tai pvz bare minerals liux maskuoja ir kartu nesimato kad esu pudruota wub.gif



O man kaip tik atvirksciai, bare labai matosi ant veido, o artdeco - visiskai ne.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 01 09, 15:36)
O man kaip tik atvirksciai, bare labai matosi ant veido, o artdeco - visiskai ne.

cia gal nuo veido priklauso, jug daznai buna, kas vienam tinka idealiai, kitam isvis netinka smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti