Įkraunama...
Įkraunama...

Lako valikliai

Kokius žinote gerus lako valiklius? Galbūt naudojate beacetonius valiklius, pasidalinkit patirtimi ir nuomone.
Atsakyti
Dabar naudoju lako valikli pirkta is Mendzio parduotuves-RAPSODI.Su vaisiu rugstimis,valo labai svelniai,padengia naga apsaugine plevele ir kvepia thumbup.gif
Atsakyti
as dabar pradejau naudot su kalciu ir aisku be acetono,nu man patinka valo labai lengvai nereikia ilgai trint atsisedus thumbup.gif
Atsakyti
Mano nagelai pradejo sluoksniuotis, tai manau reikia pradet naudoti valikli be acetono, bet kiek netgi brangiu valikliu sudeti teko pastudijuot, visi sudetyje turi acetono... sad.gif
Bet radau BUK firmos valikli be acetono, nebrangus visai (80 ml 3 lt) bet nezinau, kaskaip jis vistiek sausina mano nagus, nors sudetyje turi vit E ir augaliniu alieju..
Atsakyti
mano nagai irgi turi polinki sluoksniuotis,o BUK lako valiklis tikrai nera patas geriausias schmoll.gif va sitas kur dabar turiu atrodo padrekina nagus ir maziau skilineja irgi nebrangus be acetono 125ml kainavo apie 3lt,o vadinas Doppia Azione ar kazkas panasaus,nes viskas nesuprantamai surasyta sunku atskirt kuris cia firmos pavadinimas
Atsakyti
o kur pirkai ir kaip atrodo, nes pavadinimas tikrai negirdetas g.gif
Atsakyti
aš naudoju Avono valiklį be acetono ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju, Oversos beacetonini nagų lako valiklį.
Atsakyti
O man patinka AVON nagų lako nuėmėjas ir kvapas geras ir be acetono biggrin.gif
(šiaip nesu AVON gerbėja)
Atsakyti
O as irgi naudoju kazkoki is mendzio. raso kad be atcetono, beje nerandu pavadinimo firmos. jis man sausina nagus, bet gal geriau nei acetonas vistiek
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 05 26, 19:26)
Aš naudoju, Oversos beacetonini nagų lako valiklį.

man jis irgi pats geriausias, bet šį kartą iš eurokos nusipirkau kitoki bet irgi be acetono, pažiūrėsiu kaip ir pranešiu, ir koks ten jis nes dabar neatmenu doh.gif
Atsakyti
ir kokios ju kainos? ar brangu?
Atsakyti