Įkraunama...
Įkraunama...

Lako valikliai

Ilgą laiką naudojau "Manhattan" nagų lako valiklį be acetono, paskui "Oriflame" be acetono, o galiausiai nusipirkau "Belaton" žele konsistencijos lako valiklį, tai pastarasis pasirodė visiškas šlamštas - trini, trini, kol nuvalai. schmoll.gif Teks grįžti prie "Manhattan", kiek pamenu lyg ir didesnis buteliukas nei "Oriflame", kaina panaši abiejų, o ir šiaip nusiskundimų juo neturėjau. smile.gif
Atsakyti
man AVON vieną kart pabandžiau ir negaliu atsisakyt smile.gif
Atsakyti
ir man Avono mieliausias smile.gif
Atsakyti
Man taip pat Avono labai patiko. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kažkokį Lenkišką naudoju, Ineza firmos, su acetonu, bet ir su F vitaminais. Man visai patinka ir gėlėm kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2005 05 26, 21:26)
O man patinka AVON nagų lako nuėmėjas ir kvapas geras ir be acetono  biggrin.gif
(šiaip nesu AVON gerbėja)



aš irgi šitą naudoju smile.gif man visai patinka
Atsakyti
ar yra Avono valikliui alternatyvų kainos ir kokybės atžvilgiu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2005 08 12, 00:48)
Kažkokį Lenkišką naudoju, Ineza firmos, su acetonu, bet ir su F vitaminais. Man visai patinka ir gėlėm kvepia biggrin.gif
As ir ji turejau,tai labai nagus sausino
nail.gif verysad.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudoju BIO VISOL nagų valiklį be acetono, man jis visai nieko ax.gif
Atsakyti
Naudoju "Delia" lako nuėmėją (be acetono) iš 'Eurokos' - man jis pats geriausias - ir pigus apie 2 Lt kainuoja thumbup.gif Nuvalo netgi su blizgučiais laką, kurį ne visi lakai lengvai nuvalo. Esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2006 03 15, 17:30)
Naudoju "Delia" lako nuėmėją (be acetono) iš 'Eurokos' - man jis pats geriausias - ir pigus apie 2 Lt kainuoja  thumbup.gif  Nuvalo netgi su blizgučiais laką, kurį ne visi lakai lengvai nuvalo. Esu patenkinta.


As irgi sita naudojau, gal kokius 4 buteliukus sunaudojau, o dabar nupirkau Oversa be acetono ax.gif abudu thumbup.gif
Atsakyti
o aš jau antrą buteliuką nusipirkau Higėjos nagu lako valiklį be acetono.. na man laabai patinka, puikiai nuvalo, tik va, vis mastau: ko ten pridėta, kad taip gerai nuvalo g.gif bet šiaip man jis thumbup.gif na, tik kvapas stiprokas, čia jau prie minuso... ax.gif
p.s.: kaina iki 3lt, 50ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sannda: 15 kovo 2006 - 17:16