Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(Gytarė @ 2013 05 26, 14:47)
Ji gyvena Alksniupiuose, Radviliškio r. Bet nuoširdžiai nerekomenduoju. rolleyes.gif

O kodel nerekomenduotum g.gif ? Jai cia nesinori, gal man i az gali parasyti mirksiukas.gif labai labai buciau dekinga jai dar kas atsiliepimu parasytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2013 05 26, 22:34)
Buvau prieš 3 m. Nusišnekėjo visiškai. rolleyes.gif



QUOTE(kristutex @ 2013 05 26, 23:59)
O kodel nerekomenduotum  g.gif  ? Jai cia nesinori, gal man i az gali parasyti  mirksiukas.gif

Tai kad parašiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2013 05 27, 13:50)
Tai kad parašiau. biggrin.gif

blush2.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2013 05 27, 14:48)
blush2.gif  Dekui  4u.gif

drinks_cheers.gif , šneka pievas televizoriaus prisižiūrėjus...
Atsakyti
QUOTE(Geltona * @ 2013 05 27, 19:53)
drinks_cheers.gif , šneka pievas televizoriaus prisižiūrėjus...

Net nesitiki, gal pagedo ji g.gif nes preis 10 metu kitokiu atsiliepimu apie ja girdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2013 05 26, 17:58)
Aš taip netvirtinčiau. Esu buvusi, nebent šiuo metu "pagedo"

Taip, prieš dešimt metų ir aš buvau, tiksliai viską nusakė. Išsipildė. Na bet dabar doh.gif grybauja juodai. Ne aš buvau, buvo draugė mano, sesuo, tai, kad visai į pievas...apie Dievą tekalba. Tikrai nesiūlyčiau pas ją, geriau pinigus pataupyt.
Atsakyti
Gal turit numeri Irenos gyvenancios Alksniupiuose? labai reiktu ! dekui didelis smile.gif
Atsakyti
Buvau aš pas ta Irena,išpranašavo man milijoną,bet va praėjo gal 10 m.ir vos galus suduriu...
Atsakyti
QUOTE(lapinske @ 2013 12 17, 16:42)
Buvau aš pas ta Irena,išpranašavo man milijoną,bet va praėjo gal 10 m.ir vos galus suduriu...


lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei ieskot rysio su Dievu, vaziuokit i Alksniupius mirksiukas.gif o gal kuri gera bureja naujai Panevezy atrado?
Atsakyti
Na ka, nuėjau pas šiaulietę Mariją, Nefertitės grožio salone. pasakė kelis taiklius dalykus, kaip aš jaučiuosi ir kokioj padėty esu. truputi nustebau, nes tiksliai nepasakė, kad jau turiu vaiką, kalbėjo apie būsimus. bet paskui kažkuriuo momentu pasakė, kad namie turiu vyrą ir berniuką. pasakė ir liūdnų dalykų, bet tik patvirtino ką pati jau kurį laiką jaučiau. padrąsino ten, kur man trūksta pasitikėjimo. nieko nepasakojau, nelinksėjau, nekomentavau. patiko. ima 35 litus, bet palikau 40.
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2014 01 30, 18:09)
Na ka, nuėjau pas šiaulietę Mariją, Nefertitės grožio salone. pasakė kelis taiklius dalykus, kaip aš jaučiuosi ir kokioj padėty esu. truputi nustebau, nes tiksliai nepasakė, kad jau turiu vaiką, kalbėjo apie būsimus. bet paskui kažkuriuo momentu pasakė, kad namie turiu vyrą ir berniuką. pasakė ir liūdnų dalykų, bet tik patvirtino ką pati jau kurį laiką jaučiau. padrąsino ten, kur man trūksta pasitikėjimo. nieko nepasakojau, nelinksėjau, nekomentavau. patiko. ima 35 litus, bet palikau 40.

Mane irgi ji stebijau. Jau buvau nusiraminusi,kad neisipilde pranasauta miritis, nes nusake apytiksliai laika. Paksaiciavau, kad jau laikas kaip ir praejo. Ir... visai netiketai tai ivyko. tada is naujo emiau skaiciuoti... tilpo i jos numatyta termina. labai liudna verysad.gif
Atsakyti