Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(xx+xx @ 2008 11 01, 00:52)
pas ja labai brangu (100 Lt), bet verta thumbup.gif



o kodel verta?ar tiksliai ji ten pasako?papasakokite siek tiek bigsmile.gif
Atsakyti
Nors as esu ne paneveziete, bet kartas nuo karto apsilankau pas ja doh.gif Man jinai patinka. Kartais ta pasako, kad atrodo gryna nesamone, bet praeina laikas ir issipildo. Man dar nera buve, kad "pavestu" wub.gif
Atsakyti
bet, tai jei 100lt, tai labai brangu... blink.gif g.gif
Atsakyti
o gal kas pas Sigitą yra lankęsi, Beržų gatvėje rodos gyvena. seniai jau buvau. ji iš nuotraukų ir praeitį ir ateiti pasako.
Atsakyti
QUOTE(angeliukė9 @ 2008 12 12, 02:05)
o gal kas pas Sigitą yra lankęsi, Beržų gatvėje rodos gyvena. seniai jau buvau. ji iš nuotraukų ir praeitį ir ateiti pasako.


Oi doh.gif as seniai labai, gal pries penkiolika metu buvau. Kazka, prisimenu g.gif , teisybes pasake. Didelio ispudzio nepaliko cool.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turite kontaktus tos Irenos, kuri anksciau dirbo su Jolanta. Buvau pas j, gal pries 10 m., noreciau vel duomenis sutikslinti:)

Esu karta (gal pries 2 metus) buvusi ir pas Ginta, tuo metu kaina buvo 30 LT, Viskas labai idomiai, ten kur svarbu sumakalavo su paslaptinga sypsenele, taip ir nelabai nesupratau. buvo kai kas issipilde, kai kas ne. Bet viena momenta atkartojo ka sake ir Irena, net siurpas nuejo.
Atsakyti
Sveikos. Gal zinot kas nors kad panevezyje uzsiimtu uzkalbejimais? Man labai reikalinga ax.gif



Atsakyti
QUOTE(navatka @ 2009 01 23, 12:07)
Sveikos. Gal zinot kas nors kad panevezyje uzsiimtu uzkalbejimais? Man labai reikalinga  ax.gif


Parasiau I AZ
Atsakyti
o gal kas lankesi pas bureja Basanaviciaus gatveje g.gif
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2009 01 28, 11:45)
o gal kas lankesi pas bureja Basanaviciaus gatveje  g.gif


Pas ta prie Ukmerges g. kampo? Nieko, labai itikinamai kalbejo, kai kas pildesi. O kai ko nesulaukiau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2009 01 28, 13:32)
Pas ta prie Ukmerges g. kampo? Nieko, labai itikinamai kalbejo, kai kas pildesi. O kai ko nesulaukiau... biggrin.gif

man tai daug ka pataike g.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti