Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VII

Pasidariau vieną tortą - visai nesunku ir labai gražiai atrodo. Liko papuošti ax.gif
Merginos, jau klausiau jūsų nuomonės, bet dar pasikartosiu - pas mus svečių bus apie 50. Kaip jums atrodo - kiek daryti torto gabaliukų? Visiems po vieną - gali atsibosti, gal porai po vieną? Kaip jūs darote, kad būtų linksma ir neatsibostų?
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 08 21, 15:52)
Pasidariau vieną tortą - visai nesunku ir labai gražiai atrodo. Liko papuošti  ax.gif
Merginos, jau klausiau jūsų nuomonės, bet dar pasikartosiu - pas mus svečių bus apie 50. Kaip jums atrodo - kiek daryti torto  gabaliukų? Visiems po vieną - gali atsibosti, gal porai po vieną? Kaip jūs darote, kad būtų linksma ir neatsibostų?

as nedariau, bet mastau, jei kiekvienas su torto gabaliuku gaus ta darbeli, tai reiktu visiems. Nes kazkaip tada gautusi, kad tik kas antras prisistato ir pasisako. o kip suprantu, ten neilgai uztrunka atsistoti pasakyti varda ir kuo pades jaunai seimai. plius pagalba ivairi, nenuobodu gi klausytis. mano siulymas butu visiems, pagalvok ir apie vaikus, jiem gi idomiausia, plius kaip kazkas sake, kad mazas berniukas issitrauke, kad padedes teorinemis ziniomis apie vaiku daryma. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shady @ 2008 08 21, 15:22)
As irgi galvojau daryti ta ramune is vatmano,

g.gif žinokit ta ramunė tai jau taip atgyvenusi (čia mano nuomone) prisimenu per pusseserės vestuves (prieš 26 metus) jau buvo doh.gif man pvz daug įdomiau visa tai sudėt kad ir į vedybinę surtartį... tuos darbų pasidalijimus pareng ant lapelių, ir suklijuot į paruoštą "dokumentą" dar ir užanspauduot "notariškai" patvirtint visa galinčių piršlių parašais

QUOTE(Gaurė @ 2008 08 21, 15:52)
pas mus svečių bus apie 50. Kaip jums atrodo - kiek daryti torto  gabaliukų? Visiems po vieną - gali atsibosti, gal porai po vieną? Kaip jūs darote, kad būtų linksma ir neatsibostų?

pas mus buvo apie 40 svečių, darėm per 3 kartus (su dainų intarpais) , žinokit gana ilgai gaunasi g.gif gal ir galima po gabaliuką porai mirksiukas.gif dėl vaikų - taigi vestuvės (čia vėl mano nuomone) yra ne koks vaikų gimtadienis... neakcentuočiau labai kaip juos užimti
Atsakyti
Sveikos merginos cia istisas lobynas busimom svociom..as busiu tik liudininke bet man pavesta pravesti programa..bus truputi sunku nes nebus jokiu muzikantu..norejau paklausti gal kas zino tokia kaip buna pasaka jauniesiems kuria turi sveciai suvaidinti..skaitausi temas is eiles dar tik dvi iveikiau bet kolkas tos pasakos neuzmaciau..gal kas galite padeti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudri: 21 rugpjūčio 2008 - 15:44
QUOTE(libaja @ 2008 08 21, 12:10)
... Aš vyniojau šokoladukus su originaliais jų popieriukais. Ta prasme visą saldainį toks koks yra, nenurengtą, dėjau į jaunųjų popierą.


Ir mes su visu popieriuku, bet kažkokia bloga partija matyt buvo pasitaikius, nes kažkokie riebalai prasimušė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(flesi @ 2008 08 21, 15:38)
g.gif  žinokit ta ramunė tai jau taip atgyvenusi (čia mano nuomone) prisimenu per pusseserės vestuves (prieš 26 metus) jau buvo doh.gif  man pvz daug įdomiau visa tai sudėt kad ir  į vedybinę surtartį... tuos darbų pasidalijimus pareng ant lapelių, ir suklijuot į paruoštą "dokumentą" dar ir užanspauduot "notariškai" patvirtint visa galinčių piršlių parašais

schmoll.gif nesutinku. Aš esu buvus kokioj 10 vestuvių ir nė vienose nemačiau. Čia turbūt priklauso nuo krašto gal, ar nuo tradicijų.
Papildyta:
QUOTE(flesi @ 2008 08 21, 15:38)
  dėl vaikų - taigi vestuvės (čia vėl mano nuomone) yra ne koks vaikų gimtadienis... neakcentuočiau labai kaip juos užimti

Vėl gi paprieštaraučiau. Aišku vien tik jų užėmimu nereiktų rūpintis, bet pamiršti jų irgi nereiktų. Juk jie tokie pat svečiai kaip ir suaugę. Be to gi būna vaikų, kurie sėdi prie stalo ir niekur nuo jo nesitraukia, tai negi jį praleisi g.gif
Atsakyti
Aš vyniojau nomedos saldainius nuogus, ir joks žinokit man riebalas neprasimušė g.gif
Bet svečiam saldainiai laaabai patiko, niekas dar nebuvo girdėjas ar amtęs tokių rolleyes.gif
O su tom ramunėm, galimą pasidaryt tiesiog korteles, kad jas trauktų, ir nebūtinai prie stalo, bet pvz gamtoj, su jaunimu atsipalaidavus daug smagiau šis dalykas praeis.
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2008 08 21, 16:56)
Ir mes su visu popieriuku, bet kažkokia bloga partija matyt buvo pasitaikius, nes kažkokie riebalai prasimušė doh.gif
Papildyta:
schmoll.gif nesutinku. Aš esu buvus kokioj 10 vestuvių ir nė vienose nemačiau. Čia turbūt priklauso nuo krašto gal, ar nuo tradicijų.
Papildyta:
Vėl gi paprieštaraučiau. Aišku vien tik jų užėmimu nereiktų rūpintis, bet pamiršti jų irgi nereiktų. Juk jie tokie pat svečiai kaip ir suaugę. Be to gi būna vaikų, kurie sėdi prie stalo ir niekur nuo jo nesitraukia, tai negi jį praleisi g.gif

Nu mes ir extra vyniojom, nueme tik pati virsutini spalvota popieriuka, susiruosiau pries savaite ir tikrai gerai buvo, nebuvo demiu.

QUOTE(convict @ 2008 08 21, 16:56)
O su tom ramunėm, galimą pasidaryt tiesiog korteles, kad jas trauktų, ir nebūtinai prie stalo, bet pvz gamtoj, su jaunimu atsipalaidavus daug smagiau šis dalykas praeis.

taigi toms pareigoms pasidalinti yra įvairių būdų- ramunė, tiesiog traukti lapelius su darbais, sudėti lapelius į balionus, su barbe ir kenu (šakute ir peiliu/ lentelėmis žmona ir vyras), tiesiog užduodant paeiliui klausimus, į kuriuos turi jaunieji atsakyti taip ar ne. pvz. Jaunoji, sakyk taip ar ne. Pasirenka atsakymą, o tada perskaitomas darbas- su šypsena nešiu šiukšles. tada vėl taip ar ne, ir vėl darbas. Mes taip tėvelių pareigas dalinome ir atsakymus žymėjome ant paruošto blanko. Galima gi ir daugiau prigalvoti būdų.
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2008 08 21, 16:56)
*Ir mes su visu popieriuku, bet kažkokia bloga partija matyt buvo pasitaikius, nes kažkokie riebalai prasimušė doh.gif
**schmoll.gif nesutinku. Aš esu buvus kokioj 10 vestuvių ir nė vienose nemačiau. Čia turbūt priklauso nuo krašto gal, ar nuo tradicijų.
*** Be to gi būna vaikų, kurie sėdi prie stalo ir niekur nuo jo nesitraukia, tai negi jį praleisi g.gif

* man neprabėgo
** matyt iš mūsų krašto į jūsų kraštą pėsčia ėjo, kad tiek metų užtruko (arba tai tiesiog pamiršta sena tradicija)
*** tai niekas ir nesiūlo praleisti mirksiukas.gif bet aš vis tiek laikausi nuomonės, kad vaikų į vestuves vežtis nereikia( na dabar galit užmėtyti pomidorais cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 08 21, 17:15)
*** tai niekas ir nesiūlo praleisti mirksiukas.gif  bet aš vis tiek laikausi nuomonės, kad vaikų į vestuves vežtis nereikia( na dabar galit užmėtyti pomidorais  cool.gif )


niekas čia nemėtys lotuliukas.gif Tik aš biškį kitaip matau viakus vestuvėse. Kad ir pati pvz. atsimenu kaip vaikas būdama buvau vestuvėse, dieve dieve kiek man jos reiškė, kaip smagu buvo ir linksmą. Vaikai į vestuves įneša kažkokio gero krislelio. Nebūtina viakam ir prie bendro stalo sėdėt, galimą paprašyt kad jiem padengtų kitą.
O į tokius visokius žaidimus vaikų tikrai nereiktų traukt, nei jie supranta juos nei jiem įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 08 21, 17:15)
* man neprabėgo
** matyt iš mūsų krašto į jūsų kraštą pėsčia ėjo, kad tiek metų užtruko (arba tai tiesiog pamiršta sena tradicija)
*** tai niekas ir nesiūlo praleisti mirksiukas.gif  bet aš vis tiek laikausi nuomonės, kad vaikų į vestuves vežtis nereikia( na dabar galit užmėtyti pomidorais  cool.gif )



QUOTE(convict @ 2008 08 21, 17:32)
niekas čia nemėtys lotuliukas.gif  Tik aš biškį kitaip matau viakus vestuvėse. Kad ir pati pvz. atsimenu kaip vaikas būdama buvau vestuvėse, dieve dieve kiek man jos reiškė, kaip smagu buvo ir linksmą. Vaikai į vestuves įneša kažkokio gero krislelio. Nebūtina viakam ir prie bendro stalo sėdėt, galimą paprašyt kad jiem padengtų kitą.
O į tokius visokius žaidimus vaikų tikrai nereiktų traukt, nei jie supranta juos nei jiem įdomu rolleyes.gif

per savo vestuves, svečius kviečiau be vaikų.
Šeštadienį vestuvėse buvo trys mergaitės 10-5metų, šoko kartu, jokių zyzimų. Antrąją dieną siuntėme laimės šulinį, tai kaip jos džiaugėsi ne laimėtais prizais- (lietpalčiu, meistrų dilde, o mažoji muiline) tiesiog patiko, kad nebuvo praleistos. Aš nesakau, kad spec reiktų ruošti, bet jei jau yra galimybė, galima įtraukti ir vaikus, juk jie ir vestuvių dalyviai. O ten apie vaikus užsiminiau tik todėl, kad patiko kažkurios svočiutės pasakojimas apie darbus, kurie atiteko mažam berniukui.
O dėl įdomumo, tai pasakysiu, kad buvau 6klasėj, dalyvavau vestuvėse ir ten buvo tas nuvalkiotas sveikinimų koncertas. Muzikantai išdalino korteles su dainų pavadinimais, o svečiai rašė linkėjimus. paskui muzikantai skaitė, svečiai metė pinigus ir šokdavo su jaunaisiais. Kokia laiminga buvau, kad galėjau sudalyvauti ir nepamenu berods vieną žemaitę įmečiau.
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2008 08 21, 16:42)
gal kas zino tokia kaip buna pasaka jauniesiems kuria turi sveciai suvaidinti..

Kžkodėl abejoju, kad be muzikantų bus smagi ta pasaka unsure.gif Ben jau pas mus buvo daug muzikinių intarpų, kai svečiai dainavo (pagal savo rolę)- iškart pagyvėdavo, atsigaudavo visi lotuliukas.gif Be muzikos, man atrodo, užsitęs unsure.gif
Atsakyti
Skaitau, skaitau vis, šeštadienį startuoju. Vis dovanas pirkalioju, atrodo dar vis kažko trūksta. Pamiršau, kaip ten su tom rūtom svočiutės. Jei jos iš vis yra, tai kurioj pusėj segasi, ar bažnyčioje reikia jas perseginėti į kitą pusę, kaip aš tekėjau, tai ten toks žaidimas, pamergės jaudinasi,nesugraibo tų špilkų... Kaip dabar.... yra.
Atsakyti