Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 29

QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:24)
Papildyta:
o cia mano "brangakmeniai"- smaragdai..auga tiesiog akyse bigsmile.gif nesusilaikiau neparodzius jums
user posted image

Jetus, kokie groziai doh.gif , kuom tresi, ar purski?As ir turiu 26 stukas to gerio, ale pas mane dar mazos, o stai kas syryt kaip tik prie ju atskrido, ar atkeliavo nezinau.
user posted image
O cia mano naujieji akmenukai, tik kazkaip jau man atrodo, kad per daug, gal akmenu, gal geliu, nu nzn.,atiduodu jusu teismui cool.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:36)
wub.gif .... dar siek tiek vaiskios zalumos ax.gif
user posted image

va čia tai, ką man dar reikia sukurti. Esu vienam kampe velėną nulupus, pora spygliuočių jau gyvena, o toliau reikalas užstrigęs dėl laiko ir fantazijos stokos... ax.gif reikėtų susiimti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 07 21, 17:46)
O cia mano naujieji akmenukai, tik kazkaip jau man atrodo, kad per daug, gal akmenu, gal geliu, nu nzn.,atiduodu jusu teismui cool.gif
user posted image

iš pirmo žvilgsnio tie "naujieji akmenukai" labai gyvai atrodo thumbup.gif
pasigilinus ir paieškojus prie ko prikibti tongue.gif , tai galbūt tie akmenukai per daug, kaip čia pasakius, "statūs", t.y. kažkaip šiek tiek nenatūraliai sustatyti, gal jiem kitokios pozos reikėtų paieškoti...
čia labai greita mano nuomonė, tiesiog šiai minutei neturiu laiko detaliau studijuoti situacijos...
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 21, 17:46)
Jetus, kokie groziai doh.gif , kuom tresi, ar purski?As ir turiu 26 stukas to gerio, ale pas mane dar mazos, o stai kas syryt kaip tik prie ju atskrido, ar atkeliavo nezinau.
O cia mano naujieji akmenukai, tik kazkaip jau man atrodo, kad per daug, gal akmenu, gal geliu, nu nzn.,atiduodu jusu teismui cool.gif
user posted image

wub.gif wub.gif man tai cia labai grazu... kol mazi graziai ziurisi viskas cool, bet vistiek laikui begant teks praretint, nes tarpuku pletimuisi kaip ir nepalikai ax.gif

o savo smaragdus kiekvienais metais pavasari ir rudeniop patresiu spygliuociu trasomis ir tiek, na ir nuo saknu velenas vis nuimu, vis didinu, didinu ratukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:36)
wub.gif .... dar siek tiek vaiskios zalumos ax.gif
user posted image

Ot cia tai vaizdzelis thumbup.gif . Nemegstu akmenu, nius bet cia wub.gif wub.gif wub.gif
Ir as taip noreciau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 07 21, 17:46)
Jetus, kokie groziai doh.gif , kuom tresi, ar purski?As ir turiu 26 stukas to gerio, ale pas mane dar mazos, o stai kas syryt kaip tik prie ju atskrido, ar atkeliavo nezinau.
user posted image
O cia mano naujieji akmenukai, tik kazkaip jau man atrodo, kad per daug, gal akmenu, gal geliu, nu nzn.,atiduodu jusu teismui cool.gif
user posted image

Man tai kliuva tie trys akmenys i eile issirikiave g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 04:27)
''darzas-obelis supynes'' jei galima truputi konkreciau, nilabai isikirtau, kas tureta omenyje ax.gif

nu taigis ten kur klausei ka prie obels sodint, kad darza pakavot ...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 07 21, 18:05)
nu taigis ten kur klausei ka prie obels sodint, kad darza pakavot ......  g.gif

ai doh.gif ... nu ir tavo atmintis biggrin.gif ...gavau i AZ propaguojancios apzeldintojos patarimu, issisaugojau, o ar pasinaudosiu ar ne, laikas parodys.


Bet va turiu dabar viena galvos skausma ir reikia per ziema kazka tai tokio suregzt, ar sutiktumet man padeti, jei ikelciau pora nuotraukyciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 07 21, 17:55)
Papildyta:
iš pirmo žvilgsnio tie "naujieji akmenukai" labai gyvai atrodo thumbup.gif
pasigilinus ir paieškojus prie ko prikibti tongue.gif , tai galbūt tie akmenukai per daug, kaip čia pasakius, "statūs", t.y. kažkaip šiek tiek nenatūraliai sustatyti, gal jiem kitokios pozos reikėtų paieškoti...
čia labai greita mano nuomonė, tiesiog šiai minutei neturiu laiko detaliau studijuoti situacijos...

Asmeniskai man nesigauna kazkaip pagaminti biggrin.gif kazka naturalaus.Stringa man su tuo reikalu.Zadu ta patvori kairej pusej pakapstyti ir prisodinti zalumos, kazko aukstesnio norisi.Ale, kai pradesiu vel su liniuote braizyti doh.gif biggrin.gif vel snipstas gausis.Nu neisipaisau i gamta ir viskas blush2.gif Jei pavyks greitu laiku parsivezti augalu, gausit jus susodinti lotuliukas.gif Nufotkinsiu vieta dursiu su pagaliu ir gausit rodyt, ka sodint bigsmile.gif .O del tu akmenuku, tai tik siandien sustaciau siaip ax.gif , bet manau, kad dar jie keis ir vieta ir padeti.

Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 07 21, 18:01)
Papildyta:
Man tai kliuva tie trys akmenys i eile issirikiave g.gif

Kaip ne keista, bet ir man paciai, kazkas cia nesirisa.
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 17:58)
wub.gif  wub.gif  man tai cia labai grazu...  kol mazi graziai ziurisi viskas cool, bet vistiek laikui begant teks praretint, nes tarpuku pletimuisi kaip ir nepalikai ax.gif

o savo smaragdus kiekvienais metais pavasari ir rudeniop patresiu spygliuociu trasomis ir tiek, na ir nuo saknu velenas vis nuimu, vis didinu, didinu ratukus biggrin.gif

Nu tai siandien jau praretinau doh.gif .Iskasiau katilelius, hebe, melynas rozytes(pavad. vel uzmirsau doh.gif )Nu ka veiksi zmogus, jei viska iskart i vieta padesi bigsmile.gif
As nesugebu taip , kaip tu ir su akmenais ir su augalais, vis mokaus is jusu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 07 21, 10:26)
Ar ziemos sis grozis lauke? Pirau geliu bazej labai grazu, sveika, suaugusi augala.
Yucca flaccida 'Golden Sword' http://www.drakenius...flaccida_10.jpg
Irgi noreciau ikurdint vejoj, kaip manot  g.gif kartu su filamentosa.

Atkeliu savo klausima is senos temos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 21, 18:32)
As nesugebu taip , kaip tu ir su akmenais ir su augalais, vis mokaus is jusu. 4u.gif


Maskva toze ne srazu stroilas - viskam savas laikas, primusi ir ranka ir aki mirksiukas.gif
QUOTE(Tina* @ 2008 07 21, 18:32)
Atkeliu savo klausima is senos temos  ax.gif

Kiek as zinau, tai jukos lauke neziemoja rolleyes.gif pazystami visada issikasa ir namolei parnesa. Oi kaip as nemegstu tokiu darbu, kaip iskast - parnest -islaikyt - pasodint biggrin.gif vieninteliams kanams dariau isimti, bet ir tie jau man netokie idomus patapo kaip anksciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 07 21, 18:51)
Kiek as zinau, tai jukos lauke neziemoja rolleyes.gif  pazystami visada issikasa ir namolei parnesa. Oi kaip as nemegstu tokiu darbu, kaip iskast - parnest -islaikyt - pasodint biggrin.gif  vieninteliams kanams dariau isimti, bet ir tie jau man netokie idomus patapo kaip anksciau rolleyes.gif

žiemoja, tik ar Tinos nupirktoji gali žiemot, reikia pasiieškoti info.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 07 21, 18:56)
žiemoja, tik ar Tinos nupirktoji gali žiemot, reikia pasiieškoti info.

o cia man tai naujiena - gyveni, mokaisi bigsmile.gif as ju specialiai nepirkau, nes buvau giliai isitikinusi, kad jukos ne man, o pasirodo, kad ir man tiktu, jeigu jos ziemoja lauke...kai turesiu laiko butinai prasigoglinsiu
Atsakyti
Yucca flaccida 'Golden Sword' <- turėtų atlaikyt lietuviškas žiemas 4u.gif
Atsakyti