Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios Jūsų vestuvės?

Apklausa: Kokios Jūsų vestuves? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Odora @ 2010 02 01, 20:26)
ir paskui su akmeniu skrandyje sokti reikia..


Labai gerai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
pas mus buwo tradicines westuwes bet ne lietuwiskos, o lenkiskos drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes norime paprastu vestuvių. nenorime tradicijų, kurios šiais laikais jau nieko nebereiškia. tai veikiausiai bus bažnyčia, o po to tiesiog graži šventė artimiausiems draugams ir tėvams.
Atsakyti
Pas mus paprastutes,pora draugu ir limuzinas 4u.gif
Atsakyti
As tradicinems vestuvems , matyt pasidariau alergiska pries kokius 10 metu, kai ziurejau puseseres vestuviu vaizdajuoste . Ypac istrigo muzikantai gedulingais balsais traukiantis:'' mama, jau dukte istekejo ir pas vyra isejo..'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amita @ 2010 08 27, 07:37)
As tradicinems vestuvems , matyt pasidariau alergiska pries kokius 10 metu, kai ziurejau puseseres vestuviu vaizdajuoste . Ypac istrigo muzikantai gedulingais balsais traukiantis:'' mama, jau dukte istekejo ir pas vyra isejo..'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

prajuokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif as taip pat esu priesiskai nusiteikus pries tas tradicines vestuves,kurios visos buna vienodos doh.gif pas mus tik baznycia (jauciu net susitiksim su jaunikiu ten,nebus jokiu islydejimu is namu kartu),paskui fotosesija mums dviem ir vakare kavine su seima. Kita diena sodyba su draugais (laisvam stiliui jau paduksim) ir viskas,grize kraunam lagaminus ir iskeliaujam wub.gif
Atsakyti
Labuka, musu vestuves jau praejo ir buvo tik su keliom tradicijom. Tevai pasitiko su duona, druska ir vandeniu po to perdave seimos zidini. Nezianu ar tradicija bet buvo pirmas sokis ir meciau puokste netekejusioms merginoms.
Mes kartu su vyru jau buvom pragyvene 5 su puse metu pries vestuves tai isbraukem islydejima is namu grauduji ir rutu vainikeli (jo jau senai neber smile.gif ) nevuvo jokiu stalo uzsedimu, leliu plovimu ar malku skaldymo.
Mums musu svente buvo superine tokia kokios norejom!
Jei kiti nori su tradicijom ir jos jiems tinka as tik uz tai kad kiekviena nuotaka ir jaunikis turetu tokia svente kokios jie nori tradicine ar be tradiciju.
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 27, 13:38)
jauciu net susitiksim su jaunikiu ten,nebus jokiu islydejimu is namu kartu

o pas mus Čekijoj ir yra tokia tradicija, kai jaunieji susitinka tik prieš ceremoniją ir iki jos važiuoja atskiromis mašinomis ax.gif
Tai bus ko gero ta vienintelė tradicija mūsų vestuvėse, nes maniškis labai nori rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 28, 16:42)
o pas mus Čekijoj ir yra tokia tradicija, kai jaunieji susitinka tik prieš ceremoniją ir iki jos važiuoja atskiromis mašinomis ax.gif
Tai bus ko gero ta vienintelė tradicija mūsų vestuvėse, nes maniškis labai nori rolleyes.gif

As irgi taip noriu labiau, nei,kad ateitu jis manes pasiimt blush2.gif Mes gyvenam kartu,tai nakvosim kartu,o ryte as vaziuosiu puostis i salona,o jis gal pas savo tevus eis, o paskui noreciau,kad atskirai atvaziuotume ir susitiktume prie baznycios su savo seimom. Tik mano mamai nelabai patiko tokia ideja, zadu laikytis savo, tikiuosi ji manes neperkalbes biggrin.gif
Atsakyti
su kai kuriom tradicijom smile.gif
Atsakyti
Vaje... Kai pagalvoju - pas mane jokių tradicijų nebus. rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane daug maz bus su tradicijom smile.gif Ir labai dziaugiuosi,kad tokias darau, nes zinau, kad abieju mamukams labai svarbu duoti palaiminima pries isvaziuojant i baznycia. ir niekaip man liezuvis negaletu apsiversti joms pasakyti ne. nes labai gerbiu ju norus,o ir praso juk tiek nedaug ax.gif tik cmb iskeitem i ceremonija prie juros bei be rutu vainikelio, bet visas tradicijas stengsimes islaikyti, nes turesime sveciu is uzsienio ir jiems manau tikrai bus idomu smile.gif Visa gyvenima zinojau,kad tokias darysiu vestuves ir labai tuom didziuojuos smile.gif
Atsakyti