Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios Jūsų vestuvės?

Apklausa: Kokios Jūsų vestuves? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(mergyte_85 @ 2008 10 03, 12:18)
Musu vestuves irgi nebuvo tradicines, bet keleta lietuvisku elementu panaudojom: seimos zidinys, sutikimas su duona, vandeniu ir druska. Siaip dar tu "amerikonisku" paprociu iterperm (puokstes metimas, keliaraistis). O sokom ne valsa, o savo sukurta soki pagal megstama daina  wub.gif


o tai kokios tada tradicinės? pas mane nebus nei puokštės metimo, nei židinio, nei išlydėjimo, nei pasitikimo, nei valso ir t.t. - mano bus netradicinės, o tavo kaip tik tradicinės ir buvo g.gif nu gal klystu... rolleyes.gif

p.s. girdėjau, kad su duona druska ir degtine pasitikinėja, bet kad su vandeniu tai pirmąkart girdžiu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 03 spalio 2008 - 11:37
QUOTE(zuzla @ 2008 10 03, 12:34)
o tai kokios tada tradicinės? pas mane nebus nei puokštės metimo, nei židinio, nei išlydėjimo, nei pasitikimo, nei valso ir t.t. - mano bus netradicinės, o tavo kaip tik tradicinės ir buvo g.gif nu gal klystu... rolleyes.gif

p.s. girdėjau, kad su duona druska ir degtine pasitikinėja, bet kad su vandeniu tai pirmąkart girdžiu blink.gif

na o pas mus visai netradicines bus-tuoksimes ant Karibu juros kranto Jamaikoje, o gryze suorganizuosim nedideli baliuka tevams ir draugams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2008 10 03, 15:01)
na o pas mus visai netradicines bus-tuoksimes ant Karibu juros kranto Jamaikoje, o gryze suorganizuosim nedideli baliuka tevams ir draugams smile.gif


ir labai gerai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2008 10 03, 15:01)
na o pas mus visai netradicines bus-tuoksimes ant Karibu juros kranto Jamaikoje, o gryze suorganizuosim nedideli baliuka tevams ir draugams smile.gif



As biskutuka ne i tema isoksiu, o kiek siuo metu mazdaug toks smagumas kainuoja? blush2.gif Itariu vis tiek pigiau, nei visai giminei dvieju dienu puota iskelt
Atsakyti
QUOTE(Ceresne @ 2008 10 04, 23:40)
As biskutuka ne i tema isoksiu, o kiek siuo metu mazdaug toks smagumas kainuoja?  blush2.gif  Itariu vis tiek pigiau, nei visai giminei dvieju dienu puota iskelt

Na mums pati kelione kainuos apie 13000lt+suknele vestuvine, kostiumas ir aisku gryzus vistiek nedideli baliuka draugams ir tevams darysim, kuris vistiek dar apie 5000 atsieis, na zodziu panasiai ir gausis nei Lietuvoj tradicines vestuves pasidaryti:)
Atsakyti
Mūsų vestuvės buvo šiek tiek tradicinės, iš pagrindinių tradicijų buvome atsisakę rūtų vainikėlio, porų, taip pat visų tu akcijų - atrakcijų su lėlių vyniojimasi, lekščių daužymais ir panašiai, tačiau darėme atsisveikinimą- padėkojimą tėvams, pasitikimą su duona smile.gif nešimą per tiltus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 10 03, 13:34)
o tai kokios tada tradicinės? pas mane nebus nei puokštės metimo, nei židinio, nei išlydėjimo, nei pasitikimo, nei valso ir t.t. - mano bus netradicinės, o tavo kaip tik tradicinės ir buvo g.gif nu gal klystu... rolleyes.gif

p.s. girdėjau, kad su duona druska ir degtine pasitikinėja, bet kad su vandeniu tai pirmąkart girdžiu blink.gif

o prie ko cia DEGTINE, jei pagal tikras tradicijas yra DUONA, DRUSKA IR SALTINIO VANDUO, kadangi vanduo simbolizuoja tyruma, skaidruma..o kazi ka degtine simbolizuoja - girtuma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 11 14, 13:28)
o prie ko cia DEGTINE, jei pagal tikras tradicijas yra DUONA, DRUSKA IR SALTINIO VANDUO, kadangi vanduo simbolizuoja tyruma, skaidruma..o kazi ka degtine simbolizuoja - girtuma  lotuliukas.gif


ar kur rašiau kad pasitikinėti su duona, druska ir degtine yra tradicija blink.gif tik rašiau kad taip girdėjau, neiškraipykit mano žodžių.. be to ne tik girdėjau, bet kiek dalyvavau vestuvėse (dar specialiai bendradarbių paklausinėjau ar jie matė) tai nei vienose nebuvo vandens vietoj degtinės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 11 14, 15:34)
ar kur rašiau kad pasitikinėti su duona, druska ir degtine yra tradicija blink.gif tik rašiau kad taip girdėjau, neiškraipykit mano žodžių.. be to ne tik girdėjau, bet kiek dalyvavau vestuvėse (dar specialiai bendradarbių paklausinėjau ar jie matė) tai nei vienose nebuvo vandens vietoj degtinės schmoll.gif

o as ir nerasiau, kad tu sakiai, jog tai tradicija tongue.gif paprasciausiai paklausiau, prie ko cia ta degtine...degtine tai kaimieciu ismislas, knygose ir kitoj literaturoj kiek skaiciau, tradiciskai turi buti vanduo, ta ir norejau pasakyti, va taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 11 14, 14:31)
o as ir nerasiau, kad tu sakiai, jog tai tradicija  tongue.gif  paprasciausiai paklausiau, prie ko cia ta degtine...degtine tai kaimieciu ismislas, knygose ir kitoj literaturoj kiek skaiciau, tradiciskai turi buti vanduo, ta ir norejau pasakyti, va taip  ax.gif


degtinė prie to, kad (pasikartosiu) "kiek dalyvavau vestuvėse (dar specialiai bendradarbių paklausinėjau ar jie matė) tai nei vienose nebuvo vandens vietoj degtinės"
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 11 14, 16:35)
degtinė prie to, kad (pasikartosiu) "kiek dalyvavau vestuvėse (dar specialiai bendradarbių paklausinėjau ar jie matė) tai nei vienose nebuvo vandens vietoj degtinės"

na, o as kiek dalyvavau buvo vanduo ax.gif ir pasikartosiu, bet ta degtine yra ismislas smile.gif tradicija-tai ir reiskia, kad ji turi, kazka simbolizuoti..o degtine kiek suprantu nieko negali simbolizuoti..
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perseida @ 2008 11 14, 14:40)
na, o as kiek dalyvavau buvo vanduo  ax.gif  ir pasikartosiu, bet ta degtine yra ismislas  smile.gif  tradicija-tai ir reiskia, kad ji turi, kazka simbolizuoti..o degtine kiek suprantu nieko negali simbolizuoti..
4u.gif


o ką simbolizuoja duona ir druska?
Atsakyti