Įkraunama...
Įkraunama...

Adžika

QUOTE(regna @ 2009 10 13, 20:34)
Rasike,,dėl česnako,aš,galiu pasakyti tik tiek,kad vienai patinka,pjaustyti,kitoms sutarkuoti.
Aš,dariau,ir pjausčiau,,kitą davinį ruošiau,tarkavau.
Tik jau dabar galiu pasakyti,kad man labiausiai patiko su slyvomis.
Kitą metą ruošiu kiek galima daugiau indelių.
Dar man labai patinka,tokia natūrali adžika{pomidorai+paprika+čeasnakai}
Aš,dar ruošiuosiu jos pasigaminti. 4u.gif
Čia lieka pati masė,ir skystis ,kuris tinka padažams,sriuboms ,troškiniams.

o gal apie ta naturalia galima placiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2009 10 13, 20:39)
o gal apie ta naturalia galima placiau? ax.gif

Adžika
reikia 3kg.pomidor.
1kg. saldžiųjų paprikų,
150g aitriųjų paprikų,
300gčesnakų,
300ml.acto,
šaukštas cukraus,
3šaukštai druskos,
Saldžiąsiasias paprikas išvalome ,česnakus nulupame.
Visas daržoves nuplauname,paeiliui sumalkite.
Paskiausiai kartu su sėklomis malkite aitriąsias paprikas.
Masę sudėkite į indą rūgštinkite,sūdykite,gerai išmaišykite mediniu šaukštu
Palikite per naktį šiltai.
Ryte masė turi būti nugrimzdusi,o ant viršaus išsiskyrusios sultys .
Jas galima naudot,supiltiį butelius
O,pačią adžiką sudėti į švarius stiklainiukus uždenkite ir per žiemą laikyti šaldytuve.
Man patinka ji ,nes jos nereikia kaitinti,natūrali.
Atsakyti
....prisiskaiciau receptu, susiradau namie dar viena ir pagaminau siandien adzikos.... ryt nesiu kolegems ragauti... paziuresiu kaip ivertins ax.gif
Atsakyti
tik zadejau klausti kodel neastri gavosi adzika mad.gif ,bet uzmeciau aki,i regnos recepta,ir pamaciau,kad cile reikejo su seklomis malti doh.gif teliausis as nuuu,gavosi saldi,skani tyrele biggrin.gif tikiuosi nesurugs del astrumo trukumo ania ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 10 23, 16:10)
tik zadejau klausti kodel neastri gavosi adzika mad.gif ,bet uzmeciau aki,i regnos recepta,ir pamaciau,kad cile reikejo su seklomis malti doh.gif teliausis as nuuu,gavosi saldi,skani tyrele biggrin.gif tikiuosi nesurugs del astrumo trukumo ania ax.gif

Nu as antroj (porcijoj) pridejau dvigubai daugiau pipireliu,bet gavosi tik siek tiek macnesne g.gif
Bet kai paziurejau per rusijos tv tai supratau kame cia reikalas biggrin.gif REIKIA DETI TIK SU SEKLOMIS thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gaminu panašiai, kaip Dziunka. Tik kadangi nesame acto mėgėjai, tai acto mažinu daugiau, nei per pusę. Laikau tamsioje vėsioje vietoje, atidarius suvartojame ilgiausia per savaitę, stiklainius tokiai adžikai naudoju iki 0,5 l, ir jokių pelėsių atidarius nebūna.
Atsakyti
labas vakaras>)
siandien visus ingridientus adzikai nusipirkau iskyrus.......


nikur aplinkinese parduotuvese neradau pirkti CILI pipiru schmoll.gif

gal zinot kur ju dar yra? 4u.gif
Papildyta:
tiesa turiu prieskoniu maltu raudonu pipiru gal sitie tinka? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miracleforever @ 2009 11 05, 20:40)
...tiesa turiu prieskoniu maltu raudonu pipiru gal sitie tinka? ax.gif  smile.gif


Raudoni pipirai būna aštrūs ir saldūs. Jei neturite šviežių čili pipirų, jums tiktų aštrūs malti čili pipirų prieskoniai, bet geriau, kad būtų švieži, kurie kvapnesni. Čili mačiau Lazdynuose Vilniuje, bet net neabejoju, kad yra Maximoje (Akropolis) Vilniuje, nes prieš savaitę mačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalja200710: 05 lapkričio 2009 - 22:13
Kitais metais is mazuju raudonuju pipiriuku neimsiu seklu.Bus astresne.,nes maniskiamtruko astrumo.
Atsakyti
As turiu klausima? blush2.gif
O jei visai acto nepilt? blush2.gif Kas gausis?
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2009 11 27, 14:51)
As turiu klausima?  blush2.gif
O jei visai acto nepilt?  blush2.gif  Kas gausis?

Nona 4u.gif -labai geras klausimukas,niekada nesusimąsčiau.
Jeigu,turint omenyje adžiką,kurią aš rašiau,tai ten ji neverdama,otik laikoma,per naktį.Aš,manau,jeigu mes nepilsime acto,otik produktų sultimis,gali pelyti ten esantys produktai.
Čia mano nuomonė,o,gal aš klystu,tuomet padiskutuokime,kviečiu į diskusiją,juk,tai ydomu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 11 27, 15:10)
Nona 4u.gif -labai geras klausimukas,niekada nesusimąsčiau.
Jeigu,turint omenyje adžiką,kurią aš rašiau,tai ten ji neverdama,otik laikoma,per naktį.Aš,manau,jeigu mes nepilsime acto,otik produktų sultimis,gali pelyti ten esantys produktai.
Čia mano nuomonė,o,gal aš klystu,tuomet padiskutuokime,kviečiu į diskusiją,juk,tai ydomu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


As ne tavo recepta turejau omeny 4u.gif As retorini klausima uzdaviau biggrin.gif

Siandien viriau adzika is: pomidoru 1kg, morku 0.6 kg, obuoliu 0.9kg, 2vnt aitriuju pipiru, cukraus, druskos ir 100g cesnako, apie 350ml aliejaus biggrin.gif Ziuresim kas gausis: kiek ilgai stoves ir pan. Skonis man patiko, nes per astriai nemegsta, papriku visai netoleruoju, tai is ko ismasciau is to isviriau biggrin.gif Bus padaziukas saltiems ziemos vakarams prie visko. dar lieka padaryt spanduoliu padazo ir lauksim Kaledu thumbup.gif
Atsakyti