Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais

QUOTE(roof @ 2005 09 13, 16:09)
Na, taip, iki tam tikro laiko imanoma. O po to, kaip ir pati parasei, liekama pazistamais (kaip tavo atveju), jei neperauga i kazka daugiau. As netikiu ilgalaikemis draugystemis. Be to, tu kalbi is savo puses. Kaip gali zinoti, ka puoseleja kita puse. Man labai butu idomu suzinoti, ka mano apie moteris-drauges vyrai. Manau, kad daugiau kaip puse tokiu draugysciu sieja (cia is vyru puses) simpatija ir fizine trauka, kita dalis - tai yra tikejimasis rimtu santykiu, ir tik vienetai galetu pasakyti, kad tai yra tikrai drauge be jokiu pasaliniu minciu, ir niekada nepasvarste apie ja kaip apie moteri. Bet tai mano nuomone. Kaip yra is tikruju, galetu pasisakyti vyrai. smile.gif

as vis dar tikiu smile.gif juk draugai mum reikalingi, ir jei turi mylima zmogu, i kitus ziuresi tik kaip i draugus. kodel vyrams neturetu buti taip pat? nors aisku, cia jau reikia klausti vyru... tongue.gif esu 99% isitikinus, kad savo draugams esu drauge, bet, aisku, niekad negali zinoti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2005 09 13, 15:15)

Roof, papasakok ką atsakai kai jis tau pasakoja apie savo jausmus?


As nesileidziu i tokias kalbas, jei tai pokalbis. Na, pasakau, kad as nieko nenoriu girdeti ir nieko nenoriu zinoti. Bet jei SMS, tai jau tenka perskaityti. Pagrindiniai zodziai: "pasiilgau, myliu, galvoju apie tave, aciu, kad esi toks zmogus"... ir panasiai. Mano atsakymai - apie dalykinius reikalus. Siaip manyje bresta ta mintis, kad reikes su juo pasielgti grubiai, nepades vengimas ar atstumimas svelnia forma. Vyrui pasakysiu, tik tada jei tikrai neatstos. Kol kas tyliu. O drauges vyrui bus taip: arba jis man daugiau niekada neprimins apie savo jausmus, arba tures isnykti is mano (musu) gyvenimo. O jei nenores isnykti, va tada tai jau pasakyciau vyrui. Bet net jei jis pasirinks pirma varianta (nebepriminti), as jauciu, kad musu bendravimas bus nebe tas. Siokia tokia itampa as jausiu nuolat. As vengsiu bet kokiu juokeliu ir prisilietimu, nebebus pasitikejimo juo. Ir ju draugijoje as jau negalesiu atsipalaiduoti iki galo.
Atsakyti
Manau teisingai elgiesi jei i jo jausmu prisipazinimus neatsakai, o sms atrasai tik darbo reikalais. Duodu 99 prc, kad bendravimas nebus toks kaip anksčiau, taigi teks iš anksto su tuo susitaikyti. Ir, kaip sakė Smurka, netempk gumos-trumpai ir aiškiai-NE ir taškas. Bus sunku, bet tai tik į gerą. O vyrui papasakočiau preėjus šiek tiek laiko arba dabar. Net jei supyks ir kils problemų, bus daug geriau nei būtų jei sužinotų iš ko kito (tuo labiau iš tavo gerbėjo). Jei pasakysi pati, galėsi pateikti savo versiją, o kaip žinia pirma versija atrodo tikriausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 09 13, 13:31)
itampa as jausiu nuolat. As vengsiu bet kokiu juokeliu ir prisilietimu, nebebus pasitikejimo juo. Ir ju draugijoje as jau negalesiu atsipalaiduoti iki galo.


Butent ! Ir nebus jau kaip anksciau.
Buvau tik panasioj situacijoj. Tai buvo vyro draugas.Ir buvo tik vienas pokalbis. Man to uzteko kad pradejau nejaukiai jaustis bendroj kompanijoj. Be to norejau kad maniskis zinotu kas vyksta.Maniau kad nesazininga butu nuslepti . Ir del to kad pati jausciausi rami ir del to kad zinotu kas yra kas.Tai isejo i nauda : as galiu ramia sazine ir nesiaiskinant vengti to draugo kompanijos,jie vyriskai pasikalbejo ir liko draugais.

P.S Praejo gal jau kokie 3metai,bet po siai dienai as jo vengiu ir man jis nemalonus.
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 09 13, 16:31)
Siaip manyje bresta ta mintis, kad reikes su juo pasielgti grubiai, nepades vengimas ar atstumimas svelnia forma.


roof,elkis kategoriškai. Kuo labiau jam esi (būsi) neprieinama, tuo daugiau jis puls prie tavęs. Esi jo svajonė.Nustebtum,kiek viliojančių sau paistalų jis sutalpinęs galvoje.
Manau,reikės nutraukti visas draugystes su ta šeima. Nes iš tiesų, pavargsi nuo įtampos,kai būsite šalia.
Atsakyti
QUOTE(EmiA @ 2005 09 15, 08:22)
roof
Nustebtum,kiek viliojančių sau paistalų jis sutalpinęs galvoje.

reikės nutraukti visas draugystes su ta šeima.

Jau nesistebiu - dabar. Pradzioj buvo lengvas sokas. Del to nutraukimo - tai cia kaip paskutine galimybe. Nejau jo jausmai negali isblesti? Man ta seima labai artima... As su jais susipazinau praktiskai vienu momentu (su abiejais). Noretusi, kad cia butu tik jo fantazija, pafantazuotu ir nustotu... Daug graziu akimirku sieja, sunku taip nubraukti vienu bruksniu viska. Na, bet jei reiks, pasirysiu tam...
Atsakyti
Is tikruju nieko pasaulyje nra brangiau uz tvirta ir stabilia seima. Nei vienas draugas ar drauge nera verti tokios seimos susvyravimo. Todel manau, kad visgi vertetu pasikalbeti su vyru, ir tegul jau jis pats sprendzia - draugas jis jam ar ne, saugoti ta draugyste ar ne. Tuo labiau, kad TOKIOS draugystes kaip buvo, jau nebebus, kad ir kaip tu to noretum ir bandytum saugoti. Tas draugelis pats viska sugriove ir tai tu jam pasakyk.
Nezinau, kokie dalykiniai rysiai jus sieja, bet pagalvociau, ar nebutu imanoma ir juos spresti per treciuosius asmenis ir laaaaaaaaaaaaabai demonstratyviai jam pasakyciau, kad mano akyse mano draugiu vyrai, kurie joms gyvoms esant iesko "meiles" yra patys didziausi nieksai, o su nieksais man nepakeliui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SMV @ 2005 09 15, 09:01)
laaaaaaaaaaaaabai demonstratyviai jam pasakyciau, kad mano akyse mano draugiu vyrai, kurie joms gyvoms esant iesko "meiles" yra patys didziausi nieksai, o su nieksais man nepakeliui schmoll.gif

Bet kaip man dabar taip staigiai isisamonint - nieksas.... Suprask, kad 10 metu pazinties, tai ne siaip pazintis, ir kad mes pasitikejom vieni kitais, ir buvo sunkiu situaciju, ir tarpusavio pagalba ir panasiai... Man teko isitikint, kad tai normalus zmones - abu, nes kai kurios situacijos parodo tikra zmogaus veida, o tokiu teko patirti... Ir nera jis man (ir mano vyrui) tik drauges vyras, jie man abu vienodai artimi (bent jau buvo)... Man nepersiorientuoja taip staigiai samone, ivertinant viska, kas buvo praeityje, ir dabar, kad is karto del tos jo iskrestos "kvailystes" - jis man taptu nieksu, istvirkeliu, blogu zmogum... Man taip nera... Tuo labiau, kad nera ir niekada nebuvo jokiu seksualiniu priekabiavimu, nei i ta puse nieko panasaus (tada tai greitai nuomone pasikeistu)...
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 09 15, 10:18)
Bet kaip man dabar taip staigiai isisamonint - nieksas....

Žinoma,jis ne niekšas, nes nieko amoralaus,negražaus nedarė. Nesikabinėjo prie tavęs fiziškai, neterorizavo, nereikalavo elgtis,kaip tu nenorėtum,nepritartum.Jis tik rodė savo jausmus,rašė apie tai.Tiesiog,trokšta,kad tu žinotum. g.gif
Suprantu,kad jis buvo jūsų šeimos draugas,pati nori,kad draugu išliktų ir toliau,jei tai įmanoma.Bet patikėk,jei dabar ir pavyks nugesinti jo jausmus,jei bent kurį laiką apie tai (tavęs paprašytas) ir nekalbės,tai nereiškia,kad pamiršo ar atsisakė tavęs. Visą gyvenimą prisiminsi tai ir negalėsi pažvelgti,kaip į lengvą susižavėjimą iš jo pusės.Tu tikrai neturėsi ramybės.
Atsakyti
QUOTE(EmiA @ 2005 09 15, 12:50)
nieko amoralaus,negražaus nedarė. Nesikabinėjo prie tavęs fiziškai, neterorizavo, nereikalavo elgtis,kaip tu nenorėtum,nepritartum.Jis tik rodė savo jausmus,rašė apie tai.Tiesiog,trokšta,kad tu žinotum. g.gif

Visą gyvenimą prisiminsi tai ir negalėsi pažvelgti,kaip į lengvą susižavėjimą iš jo pusės.Tu tikrai neturėsi ramybės.

Taip ir buvo. Tiksliai aprasei EmiA. Todel tikrai nesmerkiu jo ir nejauciu neapykantos tuo labiau... O kodel manai, kad negalesiu i tai pazvelgti kaip i susizavejima (jei veliau pripazintu, kad taip ir buvo - nes as vis dar noriu tuo tiketi)? Gal pati buvai panasioj situacijoj?
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 09 15, 09:18)
Bet kaip man dabar taip staigiai isisamonint - nieksas.... Suprask, kad 10 metu pazinties, tai ne siaip pazintis, ir kad mes pasitikejom vieni kitais, ir buvo sunkiu situaciju, ir tarpusavio pagalba ir panasiai...

zinoma, suprantu, kad tai nera lengva. Ir, jei nejauti, kad jis nieksas, nebutina tuom saves itikineti. Cia sulose mano asmeniniai isitikinimai. Esu pakliuvusi gyvenime i pora panasiu situaciju. Viena karta tai buvo drauges vyras, kita - puseseres. Siaip abu labai gerbiau ir to nesitikejau. Bet kai jie eme kalbet apie kazkokius jausmus, abu pasiunciau kuo toliau ir nuo tos minutes jie man - nieksai. Gal ir negaliu lyginti situaciju, nes abiem atvejais tai nebuvo 10 metu senumo draugyste. Nu as tiesiog susibiesinu, kai suzinau, kad mano drauges/ puseseres vyras siulo man jas isduoti ir pasirinkti ji (atsakymas i tu vyru jausmus ar netgi pasyvus laukimas ir flirto laikymas paslaptyje - jau isdavimas. Vargse drauge snekasi su tavim ir net neitaria, kad jos vyras tau apie meile suokia).
Man jau lengviau butu suzinoti apie mano vyro neistikimybe, nei visa gyvenima grauztis del to, kad drauge suzinojo apie mano ir jos vyro kazkokius (nebutinai lytinius) santykius. Bet jei ji kazka suzinos, niekada neirodysi, kad tikrai nieko tarp jusu nebuvo)
Bet be abejo, tau geriau zinoti, kaip pasielgti 4u.gif
Atsakyti
Roof, o tu nenori tiesiai šviesiai paklausti - ko tu iš manęs nori? Ar tu nori pasimylėt? O gal tu nori dvejų skyrybų? Koks tavo tikslas kabintis prie manęs? Jeigu pats matai, kad tavo tikslas neįmanomas (nežinia, ką jis įvardintų savo tikslu, bet vis tiek jis turbūt būtų neįmanomas), tai kam ta beprasmybė?
Arba duot užuominą, kad vyras tavo telefoną "panagrinėjo". Arba ultimatyviai pareikšti - baik, arba tai išeis į viešumą.
Netęsčiau tokių nesąmonių tavo vietoje. Nejaugi taip ir trypčiojate pusantrų metų? Gal tau patinka toks jo dėmesys? Yla, žmonės sako, vis vien iš maišo išlenda. Jeigu ji išlįs ir paaiškės, kad visa tai tęsiasi ilgiau kaip metus - ką bus galvoti tavo vyrui ir draugei? Kad tu didvyriškai atsimušinėjai šitiek laiko? Baik tu juokus! Aš jų vietoj nepatikėčiau. ohmy.gif ohmy.gif blink.gif g.gif
Atsakyti