Įkraunama...
Įkraunama...

Microsoft Word

Dėl pdf - reikia programos, kuri konvertuoja word dokumentus į pdf (pvz. http://www.primopdf.com/index.aspx) . Įsiinstaliavus tą programą, reiktų atsidaryti dokumentą, kaip spausdinimui ir ten vietoj printerio pasirinkti pdf konverterį. 4u.gif

Dėl puslapio padalijimų į dvi ir daugiau dalių, reiktų susirasti (tiksliai nežinau, nes pas mane lt meniu ir 2007 office) format - collums ir ten nurodyti, į kiek dalių dalinti puslapį, kokį tarpą palikti tarp padalintų dalių ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
labas visiem, turiu problemele kurios nemoku ispresti, reikia sunumeruoti worde lapus , viskas gerai cia moku,bet kaip padaryti kad numeruotusi nuo antro lapo, pvz pirmas lapas yra turinys ir man jo nereikia numeruoti antras lapas ivadas va nuo ivado ir turi prasidet palu numeracija ,bet man kiek bandziau numeruojasi vistiek nuo turinio...
gal kas gali pagelbet man zaliai? pas mane č007 wordas
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 05 28, 15:48)
labas visiem, turiu problemele kurios nemoku ispresti, reikia sunumeruoti worde lapus , viskas gerai cia moku,bet kaip padaryti kad numeruotusi nuo antro lapo, pvz pirmas lapas yra turinys ir man jo nereikia numeruoti antras lapas ivadas va nuo ivado ir turi prasidet palu numeracija ,bet man kiek bandziau numeruojasi vistiek nuo turinio...
gal kas gali pagelbet man zaliai? pas mane č007 wordas


nueikite insert, page numbers, issirinkit kur ir kaip norit kad idetu numeravima, paspauskit, ides numeracija ir automatiskai juostoje atsiras DESIGN parinktis kurioje pazymekite varnele Different first page. tuomet pirmam lape nedes numerio.
Atsakyti
QUOTE(*Nendria* @ 2005 09 14, 16:24)
Turim foto Wordo formate.Kaip pakeisti,kad butu galima apdirbti su Photoshopu?  g.gif
Padekit prashau 4u.gif



nukopijuoti is word,paste i paint ir issaugoti. po to galima redaguoti su bet kokia programa
Atsakyti
Sveiki,
gal galite man paaiskinti kaip padaryti kad tekstas butu uzrasytas ratu? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2010 05 27, 18:04)
Dėl pdf - reikia programos, kuri konvertuoja word dokumentus į pdf (pvz. http://www.primopdf.com/index.aspx) . Įsiinstaliavus tą programą, reiktų atsidaryti dokumentą, kaip spausdinimui ir ten vietoj printerio pasirinkti pdf konverterį.  4u.gif

Dėl puslapio padalijimų į dvi ir daugiau dalių, reiktų susirasti (tiksliai nežinau, nes pas mane lt meniu ir 2007 office) format - collums ir ten nurodyti, į kiek dalių dalinti puslapį, kokį tarpą palikti tarp padalintų dalių ir t.t.  4u.gif


o gal yra kokia nors programa, kuri pdf paverstu i word?
Atsakyti
Sveiki,

gal kas žinote kaip background'ą uždėti tik ant titulinio puslapio. Vargstu, bet niekaip nerandu tokio nustatymo. Iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri zinot,kaip kompiuteri paziureti visa narsymo istorija? g.gif Kazkada zinojau,dabar neberandu blush2.gif
Atsakyti
prasau jusu pagelbeti,
kaip padaryti kad atspausdinus word lapa nebutu sonuose balti sonai?Kai atsispausdina,nusikerpa sonai ir vietoj pilno lapo,lieka balti krastai.
Kaip reikia pakoreguoti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuviai66: 08 liepos 2010 - 08:50
QUOTE(Leticija @ 2010 06 13, 21:42)
o gal yra kokia nors programa, kuri pdf paverstu i word?

ABBYY FineReader PDFą ir nuskanuotą dokumentą keičia į Wordą, Excelį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfė: 09 liepos 2010 - 09:36
laba, gal galit patart..
noreciau savo pupos gimtadieniui padaryt laikrastuka, paprasta, nes uzsakinet prangu.su photo shopu nemoku.tai nusprendziau wordu.GAL KAS ZINOT KAIP ANT LAPO [ANT VISU LAPU] uzseti grazius remeliu, bet kokius nors idomiu.kiek ziurejau pas man ligtai tik paprasti yra[bruksniukai, taskiukai], o man idomiu reik...is kur ir kaip juos gaut?aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2010 07 10, 12:01)
laba, gal galit patart..
noreciau savo pupos gimtadieniui padaryt laikrastuka, paprasta, nes uzsakinet prangu.su photo shopu nemoku.tai nusprendziau wordu.GAL KAS ZINOT KAIP ANT LAPO [ANT VISU LAPU] uzseti grazius remeliu, bet kokius nors idomiu.kiek ziurejau pas man ligtai tik paprasti yra[bruksniukai, taskiukai], o man idomiu reik...is kur ir kaip juos gaut?aciu blush2.gif

sveika...aš kai dariau krikštynų laikraštuką tai nusikopinau norintį paveiksliuką įdėjau į wordą ir jį ištempiau per visą lapą gavosi thumbup.gif taip net kelis puslapius padariau su dukrytės nuotrauka...pabandyk...tiesa kai įkelsi paveiksliuką į wordą du kart spustelk ant jo kad atsirastų lentelė kur su šuniukais...pasirinknorimą ir darbuokis kiek širdis geidžia... mirksiukas.gif
Atsakyti