Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame vyrams

QUOTE(Vaizele @ 2008 07 30, 15:26)

Tiesa, sudėtis artai 94 ar 96% tikras šilkas, likęs elastanas berods  rolleyes.gif tik nesuprantu prie ko jis, nes visai ne tampomas  schmoll.gif




elastanas dedamas netik tam, kad medziaga tampytusi, bet ir tam, kad maziau lamdytusi mirksiukas.gif ir apatiniam tikrai nepakenks jei sudetyje bus truputis elastano. Ilgiau tarnaus.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 07 31, 11:57)
elastanas dedamas netik tam, kad medziaga tampytusi, bet ir tam, kad maziau lamdytusi  mirksiukas.gif ir apatiniam tikrai nepakenks jei sudetyje bus truputis elastano. Ilgiau tarnaus.


Na, aš kaip prijaučianti ekologijai, tai net žinodama, kad gryno natūralaus pluošto medžiaga tarnauja trumpiau, vistiek esu prieš sintetinį pluoštą vien dėl to, kad jis po to stovi ~400 metų gamtoje ir nesuyra blink.gif

Na, bet kadangi 100%inio nebuvo, tai teko pirkt šį, tai teks MB džiaugtis juo ilgai ilgai, kokius 400 metų kol susidėvės lotuliukas.gif

Aišku, jei aš vis dėlto rasiu būdą kaip pasiūti ax.gif Nesitikėjau, kad siuvimo išklotinės ar kaip ten jos, toks deficitas šiais laikais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 28, 09:01)
Na, viršutinių šortų ir kelnių modeliai tai keičiasi su metais ir madomis, bet manau, kad šilkinių miegojimo šortų forma kaip buvo klasikinė taip ir tebėra  ax.gif O koks ten Burdos numeris? Gal paieškočiau pagal numerį internete, gal rasčiau?  ax.gif

Numeris M 2018 D 31/94 Burda special
Del devetu parduotuviu,gera ideja drinks_cheers.gif ,pati pirkau ten silkinius sortus,su seniais salciais,aisku,ne sortu reikejo,o audinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 31, 15:58)
Na, aš kaip prijaučianti ekologijai, tai net žinodama, kad gryno natūralaus pluošto medžiaga tarnauja trumpiau, vistiek esu prieš sintetinį pluoštą vien dėl to, kad jis po to stovi ~400 metų gamtoje ir nesuyra  blink.gif

Na, bet kadangi 100%inio nebuvo, tai teko pirkt šį, tai teks MB džiaugtis juo ilgai ilgai, kokius 400 metų kol susidėvės  lotuliukas.gif

Aišku, jei aš vis dėlto rasiu būdą kaip pasiūti  ax.gif Nesitikėjau, kad siuvimo išklotinės ar kaip ten jos, toks deficitas šiais laikais blink.gif

tai tau padėjo kas nors tuos šortus pasiūti ar nelabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 05, 13:08)
tai tau padėjo kas nors tuos šortus pasiūti ar nelabai  ax.gif


Pati sau padėjau smile.gif

Ėmiau turimus ir pagal juos (neišardžius) braižiau iškarpas ir siuvau. Dovana pavyko, bet realiai galėjo būti ir kiek laisvesni.
Atsakyti
Bandau surasti iskarpa placio dirzo segimo prie smokingo, gal kam teko susidurti?
Atsakyti
deje neteko g.gif
Bet visada galima rasti iseiti is padeties. Cia juk tiesiog platus dirzas. Svarbiausia ta medziagyte paklijuoti, siuti su pamusaliuku, o uzsegimui, galima naudot juostele su kabliukais, arba netgi paslepta uztrauktuka, jo vistiek nesimatys po fraku unsure.gif
O del pacio dirzo formos, tai net nzn, nesu nagrinejus tokio daikto, bet manau, kad ten beveik nera kazkokiu ypatingu formu, ar isiuvu. Juk vyru juosmuo gana tiesus, klubu beveik nera, tad visai nenustenciau, jei dirzas buna staciakampio formos... g.gif
Na bet cia tik mano pamastymai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar yra siunančių vyrams?
labai reiktų patarimo, kur rasti darbinių kombi kelnių iškarpą... Beda ta, kad vyruko dydis xxxl.... čia labdaroj tinkamų kelnių iškarpai rasti nepavyksta. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarytė: 05 rugsėjo 2014 - 21:14
drinks_cheers.gif kokia gera tema, gaila tik, kad patarimų maža g.gif bandysiu vyrui siūti treningus, o iškartpas darytis pati smile.gif žiūrėsim, kaip seksis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesnia_is_siaures @ 2016 05 18, 12:00)
drinks_cheers.gif  kokia gera tema, gaila tik, kad patarimų maža  g.gif  bandysiu vyrui siūti treningus, o iškartpas darytis pati smile.gif žiūrėsim, kaip seksis  unsure.gif

Visos sulindusios į FB temą- Myliu siūti.Ten gausit patarimų,iškarpų...
Atsakyti

Sveikos Bitutės !
 
...ar gali man kas nors iš "bitučių" atsakyti, ar paaiškinti, ar nėra pagrindinio vyriškų kelnių brėžinio aprašymo algoritme matematinės klaidos, kaip, pvz.: 
 
ap = 1/2 x (KI ap + 1) + 0,1 x ap
 
Juk L ap vienoje ir kitoje lygties pusėje būti negali...

Atsakyti

...Ir dar:

..

Sveikos Bitutės !
 
...ar gali man kas nors iš "bitučių" atsakyti, ar paaiškinti, ar nėra pagrindinio vyriškų kelnių brėžinio aprašymo algoritme matematinės klaidos, kaip, pvz.: 
 
ap = 1/2 x (KI ap + 1) + 0,1 x ap
 
Juk L ap vienoje ir kitoje lygties pusėje būti negali...

. pratęsiant siuvimo - taisymo temą, man dar kelia daug dvejonių kelnių pagrindinio brėžinio aprašyme toks įrašas:

LŽ = BA/2 + 2 cm.

Sudėliojęs savo duomenis, pagal brėžinyje padarytus žymėjimus, gavosi tikra nesąmonė. Gal, BA turi būti dalinama iš 3, bet ne iš 2 ??? 

Gal, galite išsakyti savo nuomonę?

DĖKOJU,

E.

Atsakyti