Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(sypsena_tavo_akyse @ 2010 06 26, 20:22)
sveikos.
Turiu didziule problema - karpu atsirado ant lytiniu organu.. ar galima jas kaip panaikinti be gydytojo isikysimo, nes nelabai malonu pas juos tokiu klausimu eiti  verysad.gif

patogu ar nepatogu vis tiek reikia pas gydytojus kreiptis,itariu kad turite ZIPV,tai yra lytiniu keliu plintanti liga,beje pakankamai dazna,o gydytoju su savo problemomis tikrai nenustebinsite,ju darbas yra toks,kiekviena miela diena jie mato tokias pacias problemas,patikekite jus ju tikrai nenustebinsite,beje jums pas seimos gydytoja siuntimo nereikia,as savo dukrytei nuo koju salinsiu ketvirtadieni karpas,antroje ligonineje,norejau pries tai is seimos gydytojos siuntima gauti,bet man pasake kad butent pas dermatologus-venerologus nereikia jokiu siuntimu.
Atsakyti
QUOTE(MissDoll @ 2010 05 14, 18:41)
Duosiu liaudišką patarimą, kaip naikinti tas bjaurybes. Visiems pažįstamiems taip jas nugydžiau  tongue.gif Taigi, kaip įmanoma dažniau patepkite visas karputes su acto rūgštimi (nuo 70% stiprumo). Stenkitės neliest odos aplinkui, nes ji išbals. Kiek dienų taip reikia žaisti - nepasakysiu, nes visiems skirtingai - vieniems užtenka trejetą dienelių pasiteplioti, kitiems ir poros savaičių prireikia, bet rezultatas vienas - karpos nudžiūna  4u.gif
drinks_cheers.gif
oi turiu ir as liaudiska priemone,labai veiksminga ir sau issinaikinau ir sunui thumbup.gif svoguna smulkiai supjaustykite ir uzpilkite actu,palaikyti maziausiai para pries naudojima...as tai paemiau maza vatos gabaleli suvilgiau tame uzpile uzdejau ant karputes(bet tik ant karpos kuo maziau liesti oda) ir pleistriuku uzsukau,geriausia nakciai,nes ir kvapas nelabai koks...aisku reikia pakartoti keleta kartu kol nugriaus ta karpa...siaip kokia savaite diena is dienos deti tuos kompresiukus,na aisku ir nuo karpso dydzio priklauso...sunui viena karpute labai greit isnyko o su kita kiek ilgiau uztruko,bet isnyko thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdė...: 06 rugpjūčio 2010 - 21:09
QUOTE(skruzdė... @ 2010 08 06, 23:08)
drinks_cheers.gif
oi turiu ir as liaudiska priemone,labai veiksminga ir sau issinaikinau ir sunui thumbup.gif svoguna smulkiai supjaustykite ir uzpilkite actu,palaikyti maziausiai para pries naudojima...as tai paemiau maza vatos gabaleli suvilgiau tame uzpile uzdejau ant karputes(bet tik ant karpos kuo maziau liesti oda) ir pleistriuku uzsukau,geriausia nakciai,nes ir kvapas nelabai koks...aisku reikia pakartoti keleta kartu kol nugriaus ta karpa...siaip kokia savaite diena is dienos deti tuos kompresiukus,na aisku ir nuo karpso dydzio priklauso...sunui viena karpute labai greit isnyko o su kita kiek ilgiau uztruko,bet isnyko  thumbup.gif  thumbup.gif    4u.gif

O kokio stiprumo actu uzpilate, ar uztenka tuo 9 % 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2010 08 06, 23:34)
O kokio stiprumo actu uzpilate, ar uztenka tuo 9 %  4u.gif

paprastu stalo actu , 9% uzenka mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai bandom glikolio rugstim 50 proc stiprumo karpas naikint. Dedam kiekviena vakara ir uzdedam pleistriukus. Kelios jau dingo.
Atsakyti
Man padejo rusiskas 'juodas skystis' parduodamas vaistinese mazyciuose buteliukuose kaip kvepalu meginukai 'Gornij čistotel' thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2010 06 30, 18:27)
Turėjau ir aš tą bjaurybę ant pado, tai pagaliau ryžausi pašalinti lazeriu. Kol kas džiaugiuosi.. thumbup.gif

Mažai pasidžiaugiau - ataugo.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif bash.gif
Atsakyti
Išaugo man karpaant kojos piršto per savaitę-dvi, nemaža tokia blink.gif Bandžiau naikinti Vilniaus rajono poliklinikoj su azotu, su elektra, nepavyko g.gif Nors gydytojas sakė, kad su elektra tikrai išdegins ją, bet tik paviršių paskrudino blink.gif Nepatiko man tas gyd. iš karto, toks mėsininką labiau primenantis doh.gif Eisiu dabar į Kauno gatvę, gal geriau padarys ax.gif
Atsakyti
Mes karputes gydemes su SOLCODERM vaistukais, bet nezinau ar Lietuvoje ju galima nusipirkti. O siaip tai tikrai rekomenduociau, nes ir padu karpas ir kitokias isnaikinome efektyviai.
Atsakyti
QUOTE(neramune @ 2010 09 06, 22:43)
Man padejo rusiskas 'juodas skystis' parduodamas vaistinese mazyciuose buteliukuose kaip kvepalu meginukai 'Gornij čistotel'  thumbup.gif

Dukrai padėjo šis... ant kojos turėjo didelę karpą.... thumbup.gif
Ir pigus.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2010 10 21, 15:28)
Eisiu dabar į Kauno gatvę, gal geriau padarys ax.gif

Ne karta esu ten deginusi, dingo visos smile.gif
Atsakyti
Po visu bandymu padariau isvada, kad greiciausiai ir 100 proc dingsta su azotu. bet jeigu pinigeliu tam negaliu skirt, tai su rugstimis, tik labai ilgas terliojimasis.
Atsakyti