Įkraunama...
Įkraunama...

Skunkai

viena karta jau pliuskenomes vonioj smile.gif as nemegstu daznai maudyt gyvunu, nelabai sveika. aisku, vasara naturaliai i ezeriuka tai pilnu tempu lekiam, bet sampunai tai tik retkarciais, kai yra reikalas.
Atsakyti
aišku ax.gif
Atsakyti
galvoji isigyt skunka? smile.gif
Atsakyti
sveikos,
man skunkai irgi visada patiko, ir siaip visokie egzotiniai gyvunai. apie skunko isigijima daznai mastau, renku informacija kaip laikyti, kuo maitinti, ka daryti, jei kas atsutinka. tiesa pasakius, labai padejo www.skunkhaven.net ir naktigones pasisakymai siame tinklapyje ir ferret.lt smile.gif
beje, skaiciau, kad naktigone turejo patele isigyti. noreciau paklausti, ar turesite skunkiuku? galbut galima jums emaila parasyti? esu is kauno, vis planuoju i seskininku meetus ateiti, bet vis neprisiruosiu...
Atsakyti
wwwi,

jap, tas puslapis tikrai issigelbejimas lietuvaiciams smile.gif

i meetus pati dabar retokai einu, nes be galo daug laiko kiti dalykai suryja. o jei pati skunkeli paniurkyt, tai zadu gal net panasiai si arba kita savaitgali atsivezti i kauna, maudytis jau laikas, tai galima butu trumpam susitikti smile.gif

mano nr 867669941. jei ka, lauksiu sms, ir pakalbesim apie viska smile.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=channel
Atsakyti
nu ir storulis smile.gif bet fainas smile.gif
Atsakyti
Man ydomu, o kaip pas juos su proteliu.. Turbūt už šunį žioplesnis (nenoriu rašyt "durnesnis") , gal kaip katė, ar dar prasčiau? Pvz, ar jis skiria šeimos narius?
Labai mielas atrodo gyvūnas, ateityje gal kažkokio tokio ydomaus norėčiau, tik kad mane žavi nedurni gyvūnai blush2.gif o va palyginimui su šeškais- kurie labiau "raukia situacijoj" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 04 08, 10:21)
Man ydomu, o kaip pas juos su proteliu.. Turbūt už šunį žioplesnis (nenoriu rašyt "durnesnis") , gal kaip katė, ar dar prasčiau? Pvz, ar jis skiria šeimos narius?
Labai mielas atrodo gyvūnas, ateityje gal kažkokio tokio ydomaus norėčiau, tik kad mane žavi nedurni gyvūnai  blush2.gif  o va palyginimui su šeškais- kurie labiau "raukia situacijoj"  ax.gif


kiekvienas savoj srity turi + smile.gif o uz kate ar "prasciau" tai ziurint kame..
seimos narius skiria,, aisku ne taip, kaip suo, bet atpazista kad atejo nepazistamas zmogus, dazniausiai tokio issigasta, nors ir tai ne visi.. siaip jie tokie baikstesni gyvunai, su jais reik labai svelniai, atsargiai. prisijaukinimas trunka palyginus gan ilgai. bet jei viskas tvarkoj, tai pas seimininka ateina ir i glebi prasytis, ir zaidzia labiau.
palyginimui su seskais? hmm.. is savo asmenines patirties galiu pasakyti, ar "raukia situacijoj" abu, tik vienas vienoj labiau, kitoas kitoj situacijoj labiau.. seskai greiciau siaip orentuojasi.. jau vien judrumo prasme.. kol skunkas atsisuks, tai seskas jau bus senai atsisukes, paemes ir nubeges biggrin.gif

bet siaip jei "kazkokio tokio nedurno" tai nzn.. geriau tada gal suni..
Atsakyti
Dieviski gyvuniukai wub.gif ir fretkos ir skunkai lb lb wub.gif pagaliau MB ikalbejau isigyti toki grazuolis,bet kiek skelbimu perziurejau tai fretkiukai apie 9men..noreciau mazesnio..pirma diena siand i gyvuniuku temas ilindau,bet neradau,kas pardavinetu.pamaniau,gal netycia kas zinot apie parduodamus fretkiukus ar skunkus?buciau labai labai dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Oopsiukas labai jau mergaites uzsimane.. bande netgi seske pasigaut.. idomu kas butu buve.. na, seske rujojo, bet siaip tai jo neturetu tai dominti.. bet domino.. o kiti seskai nedomino.. hmm smile.gif
Papildyta:
kai dar maziukas buvo:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
koks grozis smile.gif
Atsakyti