Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptikai ir svoris

Pradejau gerti Femodena pries du menesius. Pirma menesi buvo kraujingu isskyru is maksties, bet ta iskentejau unsure.gif Kai pradejau gerti antra pakuote, pastebejau, kad isskyros dingo, bet per menesi mano svoris isaugo 4-5 kg ohmy.gif Kitu jokiu pasaliniu poveikiu nera. Ar Femoden man visiskai netinka? Dabar kaip tik darau ta 7 dienu pertrauka, ar daliu po jos is karto pradeti gerti kitas tabletes. Anksciau esu gerusi Diane 35 - puikiai tiko. O su cilest ir logest turejau nemalonumu del kraujavimo viduri ciklo. g.gif sad.gif
Beje, mano vienos kojos venos yra issipletusios (pradine varikoze). Ar tai priezastis atsisakyti kontraceptiku visai? Kokia priemone tuomet pasirinkti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasare: 24 vasario 2004 - 20:49
na, va... taip ir nesulaukiau gydytojos atsakymo sad.gif g.gif
Atsakyti
as negydytoja, bet zinau, kad 2-3 men. kraujavimas ciklo vidury - normalu. Ir man taip buna. Kol organizmas prisitaiko. Paskui nebekraujuoja, reikia ta laikotarpi iskesti. O nauja rusi kontraceptiku as bent visa laika pradedu gerti nedarydama tos 7 dienu pertraukos. Jei ta pati kontraceptiku rusis- tada 7 dienu pertrauka ir vel geri naujos pakuotes tabletes.
o svoris girdejau jei ir padideja, tai laikinai. Man padidejo 3 kg. Dabar as jau valios pastangom numeciau juos:)
o vienos kojos venos ir pas mane issiplete. nebaisiai tik. Tai skaiciau, kad galima vartoti kontraceptikus.
Atsakyti
Aš irgi gėriau Femoden - apie porą metų. Pirmus mėnesius būdavo kraujingų išskyrų vidury ciklo, paskui tai praėjo. O tabletes begerdama tai ir aš kokius 3-4 kg priaugau, bet tam įtakos daug kas turėjo - ir tai, kad darbas vien sėdimas, mažiau judėjau, daugiau valgiau ir tt. Dar sakoma, kad dažnai moterys, pradėjusios gyventi pastovų lytinį gyvenimą, suapvalėja, priauga kg...

Bet vieną tai tikrai galiu pasakyt, kad kontraceptikai pakelia žiauriai apetitą, aš jau po valandos atsikėlimo anksti ryte žiauriai alkana jausdavaus, o ir iki pietų neiškęsdavau neužkandusi. Taip kaip nesustorėsi pastoviai užkandžiaudama...

Ir dar kaip supratau, tablečių principas yra toks, kad į smegenis klaidingai siunčiamas signalas, tarsi jas gerainti moteris yra nėščia, perduodama organizmui žinia, kad nereikia augint daugiau kiaušinėlių, o tik kaupti medžiagas tariamam kūdikiui. Tai paaiškina, kodėl taip noris valgyt (o pirmus tablečių mėnesius gali būt priešingai, nelabai valgio norėtis), ir kodėl organizmas ima labiau kaupti atsargas, riebalus...

Skirtingos tabletės turi skirtingus hormonų kiekius, todėl siūlyčiau grūžti prie senųjų, jei jos nekėlė jokių šalutinių reiškinių.

Tik dar toks momentas, kad tabletės tiko prieš kelis metus, neužtikrina to, kad jos tiks ir dabar. Man taip buvo su Tri-regol - kai gėriau jį jaunesnė, jis man tiko, o kai bandžiau jį gert vėliau, visai nebetiko, labai bloga nuo jo buvo, visai neiko valgyt nebegalėjau.

Atsakyti
o man nuo kontraceptiku svoris truputi sumazejo...
Atsakyti
Femodenas g.gif .
Man tai ypac geras apetitas ir sumazejes potraukis unsure.gif . Zodziu superine kontracepcija, nes vyruko jau nebereikia thumbup.gif . Dziugu, kad pasitarusi su draugemis(kurios isbande sia priemone) suskubau mesti Femodena, nes ji geriant nebuvo nuo ko saugotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 03 21, 00:51)
Femodenas g.gif .
Man tai ypac geras apetitas ir sumazejes potraukis unsure.gif . Zodziu superine kontracepcija, nes vyruko jau nebereikia thumbup.gif . Dziugu, kad pasitarusi su draugemis(kurios isbande sia priemone) suskubau mesti Femodena, nes ji geriant nebuvo nuo ko saugotis biggrin.gif

Oho blink.gif ohmy.gif Potraukio sumazejimo as nepastebejau, bet apetitas is tikro zveriskas unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Skaičiau kažkur - buvo klausimas ginekologei - pradedu gert KT, ar tai jie turės įtakos mano medžiagų apykaitai. Atsakymas - taip turės, teks susireguliuot mitybą.
Atsakyti
pries keleta ,metu geriau mercilona, tai per metus priaugau 12kg, kuriuos paskui oi kaip sunkiai numeciau... dabar vel atejo metas rinktis, tik nezinau ka daryti...turiu problemu su tom paciom venom, tokiu atveju kontraceptiku gerti negalima, plius esu persirgusi gelta, vel gi negalima... sad.gif
Atsakyti
Geriu kontraceptikus ir svoris visai neauga...nors is pradziu baisoka buvo..
Atsakyti
QUOTE (eva @ 2004 03 22, 12:05)
pries keleta ,metu geriau mercilona, tai per metus priaugau 12kg, kuriuos paskui oi kaip sunkiai numeciau... dabar vel atejo metas rinktis, tik nezinau ka daryti...turiu problemu su tom paciom venom, tokiu atveju kontraceptiku gerti negalima, plius esu persirgusi gelta, vel gi negalima... sad.gif

Ash irgi gerdama "mercilon" priaugau 15 kg.Nors dabar maisto dozes sumazinau-svoris anei krust g.gif g.gif
Atsakyti