Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

QUOTE(Gėlyte @ 2006 06 17, 16:33)
Aš savo randą tepu Dermatix kremuku (140 Lt) ir randas mažėja. Nenoriu čia reklamuoti labai, nes gal tas efektas dėl to, kad mano randas šviežias. Kremo aprašyme parašyta, kad jis tinka iškiliems randams, o mano įdubęs, bet vis tiek mažėja  bigsmile.gif Aišku, iki visiško lygumo dar toli, bet juo riekia tepti metus ryte ir vakare, nes tiek laiko naujas randas keičiasi, o po metų jau jis liks toks, koks yra.

mano randelis tepant siuo tepaliuku, zymiai sumazejo niekas jo ir nepastebi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2006 06 06, 12:53)
apie 10lt.
pavadinimas "Mepiform" atrodo. skaiciau senesniose sios temos zinutese  mirksiukas.gif

man drauge patarė nusipirkti tepaliuka vaitinej, sako parašysi nuo randu, kainuoja iki 10 lt, labai vaikams rekomenduojama , sakė labai padeda, gal čia šitas g.gif
Atsakyti
kadangi visą gyvenimą kovoju su randais žinau labai puikią priemonę naujiems randeliams naikinti. labai ūkiška, bet labiausiai veiksminga, reikia zuikio taukų sumaišyti su alijošiaus sultimis ir vakarais masažuoti randelį šiuo tepaliuku. dar yra toks mepiform pleistras, bet jis gerai naikina tik šviežius randus. tiksliau nenaikina o išbalina, tik žinodamas pasakytumei,kad ten randas:)
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 06 20, 16:17)
man drauge patarė nusipirkti tepaliuka vaitinej, sako parašysi nuo randu, kainuoja iki 10 lt, labai vaikams rekomenduojama , sakė labai padeda, gal čia šitas  g.gif

Mepiform ne tepalas schmoll.gif
QUOTE
savo randą tepu Dermatix kremuku (140 Lt) ir randas mažėja.

Randas didelis ar mažas? Senas ar naujas? g.gif
QUOTE
žinau labai puikią priemonę naujiems randeliams naikinti.

O kaip su senais?
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 20, 17:38)


Randas didelis ar mažas? Senas ar naujas? g.gif




Mano randas padarytas balandį, tai pakankamai naujas.
Atsakyti
mano buvo sviezias, galima sakyt pradejau tept iskart kai tik siulus iseme ir sasiukas nusieme ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as gal nelabai i cia pataikiau..nu nezinau, bet visgi kazkas panasaus, tai noriu kaika papasakot ir paklausti, gal kas zinot ka daryti ir kur kreiptis.mano vaikino nugara, visa spoguota, na inkstyrai ten! ju labai labai daug! ir tokie is arti ziurint, vidury, begale ant randu( jis turi randus tokius) bet ne is kalejimo jis jei ka, nes kai apie randus pasakau, tai paklausia is kart ar ne is kalejimo biggrin.gif na tai va, ir ten ant ju tokie plaukeliai isistraukia doh.gif su pincetu pvz..nu ir nezinom kur eit, - i kosmetologini? kosmetologe issigas! g.gif nes nu kazka tikrai reiia daryt..gal kam taip yra buve? kokiu patarimu, nuomoniu turite? buciau dekinga jei jomis pasidalintumete su manimi, arba parasytumete man asmeniskai 4u.gif aciukas.
Atsakyti
gal isbande kas tuos Inku perlus nuo randu ? g.gif CIA Idomu butu suzinoti, ar yra koks poveikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 09 17, 16:08)
gal  isbande kas tuos Inku perlus nuo randu ?  g.gif CIA Idomu butu suzinoti, ar yra koks poveikis  smile.gif
Perskaiciau visa tema ax.gif tai viena forumiete sake,kad jei jis net nuo striju nepadejo....
O "Dermatix" padeda nuo inkstiru spaudymo atsiradusioms mazoms duobutems gydyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 25 rugsėjo 2006 - 07:22
QUOTE(Aislanda @ 2006 09 25, 07:20)
Perskaiciau visa tema  ax.gif tai viena forumiete sake,kad jei jis net nuo striju nepadejo....
O "Dermatix" padeda nuo inkstiru spaudymo atsiradusioms mazoms duobutems gydyti?


na striju manau joks kremas neisnaikins, o inku perlu anotacijoj taip ir raso, kad tik redukuoja strijas schmoll.gif o maziems randeliams po spuogu, manau gal ir padetu, turbur reiks pabandyti g.gif
Del dermatix, tai ir man butu idomu suzinoti atsakyma, nes kolkas nekyla ranka 130lt moketi, o ir kai eurovaistinej vienoj paklausiau, tai sake kad neturi, kad dinges jis is prekybos g.gif dabar bandau tepliotis pigesniu contratubex, gal sakau siek tiek pades randelius islyginti, nors ir negilus jie...
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2006 09 25, 23:16)
na striju manau joks kremas neisnaikins, o inku perlu anotacijoj taip ir raso, kad tik redukuoja strijas  schmoll.gif o maziems randeliams po spuogu, manau gal ir padetu, turbur reiks pabandyti g.gif
Del dermatix, tai ir man butu idomu suzinoti atsakyma, nes kolkas nekyla ranka 130lt moketi, o ir kai eurovaistinej vienoj paklausiau, tai sake kad neturi, kad dinges jis is prekybos  g.gif dabar bandau tepliotis pigesniu contratubex, gal sakau siek tiek pades randelius islyginti, nors ir negilus jie...
as bandziau teptis irgi contratubex tepliojau 1.5men.visa tubele sutepiau ne truputelio pokyciu,svarsatau jeigu mazai pastebimu defektu nepanaikina tai kaip gali jis randa bent kiek isblukinti doh.gif g.gif del tos pacios priezasties nesinoretu ir 140lt ismesti i bala blush2.gif butu gerai daugiau isgirsti atsiliepimu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 26 rugsėjo 2006 - 06:59
QUOTE(Aislanda @ 2006 09 25, 07:20)
O "Dermatix" padeda nuo inkstiru spaudymo atsiradusioms mazoms duobutems gydyti?

del inkstiru nezinau, as tepiau randa gana nemaza ir ant veido blink.gif bet rezultatais dziaugiuosi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(veriru @ 2006 09 25, 21:16)
o ir kai eurovaistinej vienoj paklausiau, tai sake kad neturi, kad dinges jis is prekybos  g.gif

blink.gif negazdink manes blink.gif turiu per visa koja randa ir po antros operacijos planuoju tepti tik siuo tepaliuku, tai kas bus jei nerasiu blink.gif contratubex man nepatiko schmoll.gif jei pirksiu tai tik sita thumbup.gif primenu, kad ji tepiau saziningai 2 kartus dienoj [ veliau ir viena ] kokius 5 men. ir manau todel gavosi geri rezultatai thumbup.gif
Atsakyti