Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

QUOTE(Wiqtea @ 2008 07 29, 17:50)
Ieškojau, neradau to ko reikėjo...jei ką praleidau prašom nepykti 4u.gif 

Taigi turiu labai didelį randą, jis ant rankos. Prasideda yra nuo peties baigiasi maždaug prie alkūnės, vietomis nudegimas paviršinis kitose vietose  gilus(stipresnis).Jis jau pas mane nuo vaikystės. Trukdo psichologiškai ir taip yra negražus, jis sukelia man daug nepatogumų tokių kaip rūbų rinkimasis ypač vasarinių.
Svajoju jį pasinaikinti, tai norėčiau sužinoti gal kas kažką panašaus darėtės? Su lazeriu, o gal yra kokių veiksmingų kremų dar galinčių man padėti? g.gif Kokios kainos kremų ir naikinimo lazeriu, kiek procedūrų reikia ir visa kita ką jūs tik žinote bigsmile.gif
Taigi laukiu jūsų komentarų 4u.gif  4u.gif Iš anksto dėkoju 4u.gif



laba, as pati po operacijos (ne nuo nudegimu) randus tepu Dermatix kremu, kiek domejausi, tai jis vaistininku labai giriamas. jo kaina mazdaug 120, jeigu neklystu. Taciau del nudegimu randu naikinimo galbut vertetu pasiskambinti tiems, kurie turi lazerius, ir pasiteirauti, kokios galimybes panaikinti tai, kas kelia nepatogumu? turbut jie geriausiai atskleistu visa reikalinga informacija.. be to tikiuos, kad gal kazkas is mergaiciu gales patarti del lazeriu daugiau, nes mano zinios apsiriboja tik kremu 4u.gif
jeigu bus idomu, galesiu parasyti ir patarimus, kas padeda randams is aromaterapiniu alieju ax.gif
laikykis ir mylek save 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 29 liepos 2008 - 21:25
Sveikos smile.gif as po abieju kojyciu operacijos tai ir mane kankina ta beda, tai sesute kuri man padejo po operacijos patare Dermatix Ultra, uz 15g gelio sumokejau 151 Lt, sake kad yra pigesniu, apie 50 Lt, bet nusprendziau kad geriau iskart gera imt, nei nervuotis kad nepadeda ir vistiek veliau gera nusipirkt. taip pat sake kad sis tepaliukas yra patvirtintas ir pakolkas yra geriausiai padedantis smile.gif Tad siulyciau isbandyti
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2008 07 29, 22:22)
laba, as pati po operacijos (ne nuo nudegimu) randus tepu Dermatix kremu, kiek domejausi, tai jis vaistininku labai giriamas. jo kaina mazdaug 120, jeigu neklystu. Taciau del nudegimu randu naikinimo galbut vertetu pasiskambinti tiems, kurie turi lazerius, ir pasiteirauti, kokios galimybes panaikinti tai, kas kelia nepatogumu? turbut jie geriausiai atskleistu visa reikalinga informacija.. be to tikiuos, kad gal kazkas is mergaiciu gales patarti del lazeriu daugiau, nes mano zinios apsiriboja tik kremu 4u.gif
jeigu bus idomu, galesiu parasyti ir patarimus, kas padeda randams is aromaterapiniu alieju  ax.gif
laikykis ir mylek save  4u.gif

o kiek tavo randui laiko? kiek žinau tai irgi atsiliepia veikimui gydant kremu ax.gif ar padėjo kremas? kaip greit pastebėjot poveikį?
o apie aliejus irgi gali pasakot, gal pamėgint reikėtų ir man, ką gali žinot, gal padėtų bigsmile.gif
QUOTE(adgjl @ 2008 07 29, 22:27)
Sveikos smile.gif as po abieju kojyciu operacijos tai ir mane kankina ta beda, tai sesute kuri man padejo po operacijos patare Dermatix Ultra, uz 15g gelio sumokejau 151 Lt, sake kad yra pigesniu, apie 50 Lt, bet nusprendziau kad geriau iskart gera imt, nei nervuotis kad nepadeda ir vistiek veliau gera nusipirkt. taip pat sake kad sis tepaliukas yra patvirtintas ir pakolkas yra geriausiai padedantis smile.gif Tad siulyciau isbandyti

manau reiks tikrai bandyt ax.gif o kaip tau veikia, jaučiasi pakitimų?

aš ir turiu dar randą po širdies operacijos, jis mažiau trukdo, nes yra po krūtine, bet tai pat bučiau labai laiminga jei jo neliktų rolleyes.gif
išvis man dėl tų randų jau fobija ir stresas nerealus verysad.gif kartais atrodo toks noras imt ir nusiplėšt juos, bet nu juk nepavyks, ex beviltiškai jaučiuos verysad.gif verysad.gif verysad.gif tokia pas mane it kaukė nuo visų, prieš kitus it apsimesčiau, kad jie netrukdo, o iš tiesų atrodo, kad tik apie tai ir galvoti sugebu verysad.gif
o jūsų randai nauji ar irgi virš 10metų? kaip ar kremas veiksmingas, jums padeda? o ar man tas kremas kiek nors padėtų g.gif g.gif nes maniškiu randui tai jau daug virš 15metų. nudegiau su verdančiu vandeniu verysad.gif verysad.gif


Dar kažkada girdėjau apie tokį dalyką kaip pleistrus gydančius randus, gal kuri bandėt? kokie atsiliepimai jeigu bandėt?


Dar laukiu gal atsiras kas nors kas bandė lazeriu naikinti randus?
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2008 07 30, 01:56)
o kiek tavo randui laiko? kiek žinau tai irgi atsiliepia veikimui gydant kremu ax.gif ar padėjo kremas? kaip greit pastebėjot poveikį?
o apie aliejus irgi gali pasakot, gal pamėgint reikėtų ir man, ką gali žinot, gal padėtų bigsmile.gif

manau reiks tikrai bandyt ax.gif  o kaip tau veikia, jaučiasi pakitimų?

aš ir turiu dar randą po širdies operacijos, jis mažiau trukdo, nes yra po krūtine, bet tai pat bučiau labai laiminga jei jo neliktų rolleyes.gif
išvis man dėl tų randų jau fobija ir stresas nerealus verysad.gif  kartais atrodo toks noras imt ir nusiplėšt juos, bet nu juk nepavyks, ex beviltiškai jaučiuos verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif tokia pas mane it kaukė nuo visų, prieš kitus it apsimesčiau, kad jie netrukdo, o iš tiesų  atrodo, kad tik apie tai ir galvoti sugebu verysad.gif 
o jūsų randai nauji ar irgi virš 10metų? kaip ar kremas veiksmingas, jums padeda? o ar man tas kremas kiek nors padėtų g.gif  g.gif  nes maniškiu randui tai jau daug virš 15metų. nudegiau su verdančiu vandeniu verysad.gif  verysad.gif
Dar kažkada girdėjau apie tokį dalyką kaip pleistrus gydančius randus, gal kuri bandėt? kokie atsiliepimai jeigu bandėt?
Dar laukiu gal atsiras kas nors kas bandė lazeriu naikinti randus?



labu 4u.gif
visu pirma, noriu pasakyti, kad zmogaus grozio randai nedarko, o tie, kuriems atrodo kitaip, tebunie jie su savo tokiu poziuriu, taciau Tu pati turi save myleti, o sis vidinis spindesys, patikek manim, paslepia visus randus mirksiukas.gif

mano vienas randas dar tik keleto menesiu, taciau kita turiu jau mazdaug 10 metu, tas jaunas randas buvo raudonas, kiek iskiles, po menesio Dermatix tepaliuko naudojimo raudonumas sumazejes, taciau iskilimas dar vis yra, taciau vaistineje minejo, kad reikia juo teptis tris menesius, tai vis dar turiu kantrybes 4u.gif to senojo rando kol kas ryskesniu pokyciu nematau, tik kad jis kiek minkstesnis pasidare ir viskas, tad irgi laukiu geru rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2008 07 30, 01:56)
Dar kažkada girdėjau apie tokį dalyką kaip pleistrus gydančius randus, gal kuri bandėt? kokie atsiliepimai jeigu bandėt?


as bandziau pleistrus. Bet pas mane randas po cezario iskilus buvo ir jam apie 1m, cia jau skaitosi senas. Klijuoju pleistrus apie 4men. jau (bet jo atsikerpi tiek, kiek randui reikia, nereikia viso lapo klijuot), tai puse visai daili, o kita puse tikrai pagrazejus, bet dar ne visai tokia, kokios noriu, todel klijuoju toliau.
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2008 07 31, 10:11)
labu  4u.gif
visu pirma, noriu pasakyti, kad zmogaus grozio randai nedarko, o tie, kuriems atrodo kitaip, tebunie jie su savo tokiu poziuriu, taciau Tu pati turi save myleti, o sis vidinis spindesys, patikek manim, paslepia visus randus  mirksiukas.gif

mano vienas randas dar tik keleto menesiu, taciau kita turiu jau mazdaug 10 metu, tas jaunas randas buvo raudonas, kiek iskiles, po menesio Dermatix tepaliuko naudojimo raudonumas sumazejes, taciau iskilimas dar vis yra, taciau vaistineje minejo, kad reikia juo teptis tris menesius, tai vis dar turiu kantrybes  4u.gif to senojo rando kol kas ryskesniu pokyciu nematau, tik kad jis kiek minkstesnis pasidare ir viskas, tad irgi laukiu geru rezultatu  thumbup.gif

na atrodo meilė sau yra, ir tikrai nemaža, bet manau kai tiek laiko aplinkiniai pastebi ir pastebi laikui bėgant ėmiau pati labai jį pastebėti ir dėl jo kompleksuoti verysad.gif verysad.gif verysad.gif

reiks bandyt g.gif
QUOTE(armani @ 2008 07 31, 10:28)
as bandziau pleistrus. Bet pas mane randas po cezario iskilus buvo ir jam apie 1m, cia jau skaitosi senas. Klijuoju pleistrus apie 4men. jau (bet jo atsikerpi tiek, kiek randui reikia, nereikia viso lapo klijuot), tai puse visai daili, o kita puse tikrai pagrazejus, bet dar ne visai tokia, kokios noriu, todel klijuoju toliau.

o kiek pleistrai kainuoja? Ir mažaug jau kiek išleidai tam reikalui? O pleistras atkimba pvz sušlapus, kas kiek laiko jį keisti reikia?
Atsakyti
As irgi turiu randa ,jam daugiau kaip 15m siaip lyg gyvent ir netrugdo apsipratau, bet vasara kai idegu tai visi pradeda klausinet kas man buvo, o tai ne itin malonu. Rando ilgis apie 10cm ir plotis 1cm siaip matos lb, bet jau nebetikiu kad ji galima uzgydyt...
Atsakyti
QUOTE(Taniusik5 @ 2008 08 01, 10:45)
As irgi turiu randa ,jam daugiau kaip 15m siaip lyg gyvent ir netrugdo apsipratau, bet vasara kai idegu tai visi pradeda klausinet kas man buvo, o tai ne itin malonu. Rando ilgis apie 10cm ir plotis 1cm siaip matos lb, bet jau nebetikiu kad ji galima uzgydyt...

na maniškis dar ilgesnis ir platesnis doh.gif mane irgi nervina, kai visos istorijos kaip čia taip užsimano...bet aš atšaunu, kad tai ne jų reikalas blush2.gif bet vistiek man tai dėl savęs norėtųsi jo atsikratyt, bent jau apmažint jį, kad mažiau kristų į akis thumbup.gif manau lazeriu būtų efektyviausia g.gif bet čia bus paskutinis šiaudas blush2.gif pirma norėčiau bandyti kitus metodus blush2.gif bet norėtųsi komentarų iš tų mamų kurių randai irgi bent 5mėtų senumo ir ar padėjo bent kiek tie kiti metodai...
Užgydyt ir aš netikiu, kad galima su kremais, bet kad padaryt gražesnį tai tikiu mirksiukas.gif



Tai argi niekas neesat bandę naikinti rando lazeriu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiqtea: 02 rugpjūčio 2008 - 09:21
Pakelsiu tema i virsu, nes man tai labai aktuali tema, na nejau niekas nera naikine kokio rando lazeriu? g.gif
Atsakyti
As turiu po apendicito randa, bet po operacijos, sekancia diena supuliavo jis man, todel dabar atrodo klaikiai, oda is abieju pusiu sutraukta i vidu ir atrodo kaip duobe.

Kadangi man nei lazeris, nei tepaliukai nepades, tai pavasari buvau konsultacijoje pas plastikos chirurga ir si rudeni eisiu operuotis, kainuos man tai 1500lt... blink.gif pasirinkau rudeni, nes puse metu reikia nuo saules saugoti.

Atsakyti
QUOTE(laurikee @ 2008 08 16, 19:14)
As turiu po apendicito randa, bet po operacijos, sekancia diena supuliavo jis man, todel dabar atrodo klaikiai, oda is abieju pusiu sutraukta i vidu ir atrodo kaip  duobe.

Kadangi man nei lazeris, nei tepaliukai nepades, tai pavasari buvau konsultacijoje pas plastikos chirurga ir si rudeni eisiu operuotis, kainuos man tai 1500lt... blink.gif  pasirinkau rudeni, nes puse metu reikia nuo saules saugoti.

o tau kas nustate, kad lazeris nebepades? kazkaip nemaniau, kad jis gali nepadet, nors aisku gali, matyt tikrai nekoks randas verysad.gif 4u.gif gal gali paaiskint kaip operacijos pagalba zada randa tau panaikint? nelabai suprantu blush2.gif manau, kad gal vistiek sis tas liks to ta si ta kitaip naikint teks g.gif ar klystu?
Atsakyti
Na matai su lazeriu ten nepanaikinsi, kadangi reikia pirmiau kad oda eitu vienam lygmenyje, o dabar tokia kaip duobute yra. Man ispjaus ta randa ir dar truputi sveikos odos ir tada graziai sukabins,ir liks tik taskiukai smile.gif tikiuosi suprantamai parasiau,nes nemoku daktaru terminais papasakot blush2.gif
Atsakyti