Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

QUOTE(Mutter @ 2011 10 29, 21:07)
Senus randus galima bandyti svelninti su Dermatix ar Kelo- Cote geliais, x 2 /d, maziausiai 3 men.

dekui uz info,o ju isigyti tikriausiai galima kiekvienoje vaistineje?
Papildyta:
Bet ziuriu ir kaina ne maza...kiek laiko mazdaug tos tubeles uztenka? g.gif Kazkaip 3 menesius jei minimum reik teptis,tai kiek tada tuteliu reiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 10 29, 22:37)
Mano randas buvo labai senas ir idubes... Ant kaktos, dydis mazdaug 2.5 cm * 1 cm... Tai ta pati randa ispjove, idejo kazkokia plokstele, kad jis nebebutu idubes ir tiesiog ta ispjauta vieta Taip susiuvo, suziaupe ta vieta, kad liko tik labai neryski siule, kas nezino, tai net nepasakytu, kad turejau ar turiu randa... Pati operacija truko gal Apie 40 min su pasiruosimu... Atvykti konsultacijai reikejo pries viena karta, bei po operacijos, peririsimams ir siulu isemimui, gal buvo kokie 2 ar 3 susitikimai...


Aciu Ancele labai. mano randai irgi labai seni, tik ju labai dau smile.gif Vis gaunu neigiamus atsakymus ir viliuosi, kad medizina zengia i prieki. Dabar aisku yra vilties kad juos galima kazkiek pakoreguoti tose vietose, kur sunku pridengti rubais.
Atsakyti
QUOTE(Unique333 @ 2011 10 30, 14:39)
Aciu Ancele labai. mano randai irgi labai seni, tik ju labai dau smile.gif Vis gaunu neigiamus atsakymus ir viliuosi, kad medizina zengia i prieki. Dabar aisku yra vilties kad juos galima kazkiek pakoreguoti tose vietose, kur sunku pridengti rubais.


Na randas toks dalykas, kad visiskai Jo nepanaikina, bet siais laikais manau, jau padaro Taip, kad sumazina matomuma Iki minimumo smile.gif
Atsakyti
Su tepaliukais randu neisnaikinsite.
Patarciau naudoti derma roller.
Atsakyti
O man pooperacini randa padare beveik nematomu Mepiform silikoninis randu salinimo pleistras. Jo kaina 5X30 apie 30lt, uztenka savaitei ar dar ilgiau ir dar galima ji karpyti.
Atsakyti
Negaiskite laiko visokiems tepaliukams.
Turiu randa ant smakro,metus tepiau Dermatiksu-jokio poveikio nepastebejau,tik laika sugaisau.
Padariau 3 proceduras frakciniu lazeriu sia ziema,rezultatas jau matosi ir ,anot gydytojos,dar stipres apie puse metu.
Procedura kainavo 150 lt,mano randas 3 cm.Dariausi kas menesi Narmedoj.
Atsakyti
QUOTE(Achema @ 2012 02 23, 01:11)
Negaiskite laiko visokiems tepaliukams.
Turiu randa ant smakro,metus tepiau Dermatiksu-jokio poveikio nepastebejau,tik laika sugaisau.
Padariau 3 proceduras frakciniu lazeriu sia ziema,rezultatas jau matosi ir ,anot gydytojos,dar stipres apie puse metu.
Procedura kainavo 150 lt,mano randas 3 cm.Dariausi kas menesi Narmedoj.

kas tas frakcinis lazeris?ar labai skiriasi nuo IPL?
Atsakyti
Aš randus naikinu su Dermarolleriu, stebuklų didelių nesitikiu, bet poveikis matosi. Oda tkrai palygėjo.
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2012 03 01, 20:49)
Aš randus naikinu su Dermarolleriu, stebuklų didelių nesitikiu, bet poveikis matosi. Oda tkrai palygėjo.

O ar neskauda? nelieka raudonumo? nes man kazkaip baisiai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2012 02 24, 21:51)
kas tas frakcinis lazeris?ar labai skiriasi nuo IPL?

http://www.narmeda.l...akcinis-lazeris
Atsakyti
O kokia nuomonė būtų apie tepaliuką "Contractubex"?Ar kas tepėsi, jaučiasi pagerėjimas?
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2012 03 24, 17:54)
O kokia nuomonė būtų apie tepaliuką "Contractubex"?Ar kas tepėsi, jaučiasi pagerėjimas?


Naudojau. Mano nuomone, tai visiskas s.. schmoll.gif
Atsakyti