Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

QUOTE(kaban @ 2010 05 29, 09:13)
jo bandziau tu vieno pjovimo lents sudeti.. netgi ju turiu.. bet zmonai nepatinka smile.gif o ir man ne labai..

man nesuprantoma kos skirtumas tarp neobliotu taip sukaltu lentu ir eglutes profilio dailylenciu? galutinis rezultatas tikrai turi buti labai panasus?



Tai,galutinis varijantas bus labai panasus,tik al kiek grubiau atrodys tos paprastos lentos nes jos bus siurkstesnes. O gal jus kalbate apie obliuotu lentu dejima?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 05 29, 09:15)
Tai,galutinis varijantas bus labai panasus,tik al kiek grubiau atrodys  tos paprastos lentos nes jos bus siurkstesnes. O gal jus kalbate apie obliuotu lentu dejima?


ne as sakau apie siurscios lauko dailylentes eglutes formos ir siurscios neobliotos paprastos lentos (kaip pas mane).. mano nuomone skirtumo jokio nebus.. bet jauciu reikes 1 nupirkti, supjausttyti ir priklati salia.. tada suprasiu skirtuma..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 05 29, 09:33)
ne as sakau apie siurscios lauko dailylentes eglutes formos ir siurscios neobliotos paprastos lentos (kaip pas mane).. mano nuomone skirtumo jokio nebus.. bet jauciu reikes 1 nupirkti, supjausttyti ir priklati salia.. tada suprasiu skirtuma..


Dailylentes buna gerai isdziovintos, turi ipjovas nugarineje dalyje. Su paprastom lentom duodu 90% garantija, kad prades raitytis, uzsilenkinet krastai. Tavo vietoj primesciau tuos kelis litus kvadratui ir nusipirkciau dailylentes. Poto sutaupysi ant sugaisto laiko kalant. Beto yra lentpjuviu, kurios gamina dailylentes. Susirask, nuvaziuok, pasitarkt... Profilis eglutes paprastas, todel manau papigiai ispjautu is tinkamai isdziovintos medienos.

Vieno pjovimo grazu, bet turi isipaisyti i bendra interjiera, kokybiskai apkalta ar buti sodybos akcentas, kad neatrodytu kaip tvartas.
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2010 05 29, 14:54)
Dailylentes buna gerai isdziovintos, turi ipjovas nugarineje dalyje. Su paprastom lentom duodu 90% garantija, kad prades raitytis, uzsilenkinet krastai. Tavo vietoj primesciau tuos kelis litus kvadratui ir nusipirkciau dailylentes. Poto sutaupysi ant sugaisto laiko kalant. Beto yra lentpjuviu, kurios gamina dailylentes. Susirask, nuvaziuok, pasitarkt... Profilis eglutes paprastas, todel manau papigiai ispjautu is tinkamai isdziovintos medienos.

Vieno pjovimo grazu, bet turi isipaisyti i bendra interjiera, kokybiskai apkalta ar buti sodybos akcentas, kad neatrodytu kaip tvartas.


na as ir panasiai galvoju, tik norejosi isitikinti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 05 29, 09:33)
ne as sakau apie siurscios lauko dailylentes eglutes formos ir siurscios neobliotos paprastos lentos (kaip pas mane).. mano nuomone skirtumo jokio nebus.. bet jauciu reikes 1 nupirkti, supjausttyti ir priklati salia.. tada suprasiu skirtuma..

Dvieju pjovimu lentos bus siurkstesnes.Nebent rastumete tokias kur maziau pasiaustos,tada tai tiksliai skirtumo beveik nebebus.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 05 29, 06:26)
O kad Kaban,manau zinai kad ant neobliuotu lentu geriau laikosi dazai. 

Bet ir dazu iseiga didesne ir vandens daugiau igeria neobliuotos lentos.

QUOTE(kaban @ 2010 05 29, 07:13)
man nesuprantoma kos skirtumas tarp neobliotu taip sukaltu lentu ir eglutes profilio dailylenciu? galutinis rezultatas tikrai turi buti labai panasus?

Nezinau kaip atrodo ta eglute, gal taip kaip pas mane. As staciau nesenai irankiu nameli 240x180 tai naudojau piges lenteles 125mm plocio, vienas krastelis ~10mm kitas ~3-5mm., uzleidinejau apie 13mm., tai man grazu. kaimynas ka tik baige irgi panasu namuka, tai naudojo 240mm lentas ~10mm storio, tai jos pakankamai placios, kad issilenktu ir jau vaizdas ne be tas schmoll.gif Kol nebuvo nudazyta tai isvis negrazu buvo, dabar nudaze negraziai ryza spalva, tai dar, dar, bet... blush2.gif

Man asmeniskai vieno pjovimo lentom, lakuotom, grazu pirteles vidaus apdaila, bet ne isore schmoll.gif O nesvarstet varianto, apkalt lentom is rastu sonu? ta prasme kai pjauna lentas, tai pirma ir paskutine lenta, butu rastu imitacija thumbup.gif Tik gal vargo truputi daugiau kalant g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 05 31, 02:03)
Man asmeniskai vieno pjovimo lentom, lakuotom, grazu pirteles vidaus apdaila, bet ne isore  schmoll.gif O nesvarstet varianto, apkalt lentom is rastu sonu? ta prasme kai pjauna lentas, tai pirma ir paskutine lenta, butu rastu imitacija  thumbup.gif Tik gal vargo truputi daugiau kalant  g.gif


na tu rast imitacija man kazkaip.. iskart suprantoma kad imitacija smile.gif jei jau rastai - tai rastai.. o jei ne rastai - tai ka mes norime apgauti? biggrin.gif is tikro ir negrazu man.. labiausiai patinka sio metu rombo formos, tada su pliusiu kalamos lentos, bet pavyrsius gaunasi lygus.. ir kiek nesistengiu - bet siurkstumas man labiausiai ir nepatinka bet kokiame variante.. ir taip nera tvarkingas pastatelis, o dar siurstumas iveda tokios betvarkes pojuti.. gal uzsienieciams is plastiku dzunkgliu tas zavi - bet man tai kazkaip ne labai.. nemegstu as medzio - ka jau su manimi daryti tokiu..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 05 31, 12:36)
na tu rast imitacija man kazkaip.. iskart suprantoma kad imitacija smile.gif jei jau rastai - tai rastai.. o jei ne rastai - tai ka mes norime apgauti? biggrin.gif is tikro ir negrazu man.. labiausiai patinka sio metu rombo formos, tada su pliusiu kalamos lentos, bet pavyrsius gaunasi lygus.. ir kiek nesistengiu - bet siurkstumas man labiausiai ir nepatinka bet kokiame variante.. ir taip nera tvarkingas pastatelis, o dar siurstumas iveda tokios betvarkes pojuti.. gal uzsienieciams is plastiku dzunkgliu tas zavi - bet man tai kazkaip ne labai.. nemegstu as medzio - ka jau su manimi daryti tokiu..

lotuliukas.gif Taip,prie siurkstumo reikia priprasti.. bet kai zinai kad dazai laikys ilgiau tai ir susimastai kas geriau. g.gif Kaban,jus kai apdirbsite visa pastateli iki galo,nebeatrodys taip blogai kaip manote . Apdirbsite kampus,paakalimus ,nusidazys ir bus ciki. Pradzia darbo baisoka,bet galutiniame varijante bus vistiek grazu smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone vienas siurkstumas yra ruostoms lauko dailylentems, kitas siurkstumas dvieju pjovimo lentu. Nu nesigaus graziai ir siurksciai ispjauti. Pradzius ir bus baisu prisiglausti, nes pashinu prisivarysi. Praobliuot ir viskas, tvarkingiau atrodys. O ten del dazu... juk ne sovietiniais dazais dazys, kad po 2-3 vasaru prades luptis. Nudazys gerais dazais(ar spec priemonem) pagal technologija ir vsio. Nes cia ziuriu visi 100metu susiruose gyvent ir ziuret kas greiciau supus/sugrius- namas ar dalylenciu dazai atsilaupys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 05 31, 10:36)
na tu rast imitacija man kazkaip.. iskart suprantoma kad imitacija smile.gif jei jau rastai - tai rastai.. o jei ne rastai - tai ka mes norime apgauti?


As vienoi medienos parduotuvei maciau nedideli namuka pastatyta. is isores atrodo, kaip plonu rastu ~10cm, o is vidaus pasiziuri, kad lentos, tik isorine puse nenupjauta, kaip vidine. Kadangi tas namukas nedidelis, gal 3x3 tai net karkasas nedarytas, lentos kaip ir rastinukams sunertos kampuose ir viskas. Lentos gal 5cm storio. Bet aisku reikia rinktis tai kas jums grazu, o ne tai kas kitiems ar tai kas po ranka.

QUOTE(biesas66 @ 2010 05 31, 11:32)
Kaban,jus kai apdirbsite visa pastateli iki galo,nebeatrodys taip blogai kaip manote . Apdirbsite kampus,paakalimus ,nusidazys ir bus ciki. Pradzia darbo baisoka,bet galutiniame varijante bus vistiek grazu smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2010 05 31, 16:43)
Mano nuomone vienas siurkstumas yra ruostoms lauko dailylentems, kitas siurkstumas dvieju pjovimo lentu. Nu nesigaus graziai ir siurksciai ispjauti. Pradzius ir bus baisu prisiglausti, nes pashinu prisivarysi. Praobliuot ir viskas, tvarkingiau atrodys. O ten del dazu... juk ne sovietiniais dazais dazys, kad po 2-3 vasaru prades luptis. Nudazys gerais dazais(ar spec priemonem) pagal technologija ir vsio. Nes cia ziuriu visi 100metu susiruose gyvent ir ziuret kas greiciau supus/sugrius- namas ar dalylenciu dazai atsilaupys doh.gif


Asabar dirbu Norvegijoje kur nuo seno dazo namus zmones ir matau skirtumus nes vasaromis kaip papildoma darba pasiimu nudazyti koki namuka. (delo nehitroje) Ir matau kas ir kur geriau laiko. Nepades jokie afigieni aliejiniai dazai ant lygiu lentu (ateity paminesite mano zodi) Dabar naudojame vandeninius dazus kurie neblunka,nesilaupo ir nesiveisia ant ju visokios samaneles. tai siokia tokia iseitis. Dar esu girdejes kad yra dazai is saku.. Tik viena beda. juoda spalva lotuliukas.gif sake nutepus mediena simta metu laiko.. Bet cia jau kitu saliu ekstrymas.

kas liecia del grubumo tai jus teisus. Specialios dailylentes yra su svelniu grubumu,o dvieju pjovimu lentos nera tokios dailios. Nors pasitaiko lentpjuviu kurios gamina tikrai padoria produkcija. (ten kur pjauna su diskiniais gateriais).
Atsakyti

kas liecia del grubumo tai jus teisus. Specialios dailylentes yra su svelniu grubumu,o dvieju pjovimu lentos nera tokios dailios. Nors pasitaiko lentpjuviu kurios gamina tikrai padoria produkcija. (ten kur pjauna su diskiniais gateriais).
[/quote]

Siurkstumo bijoti nereikia. As esu namo antra auksta apkales siurkscia dailylente, o malkine apkales dvigubo pjovimo lenta. Ir ta pati lenta buvo pirkta kaip antra rusis. Ir nesigailiu.Zinoma obliuota atrodo kaip ir graziau, bet as 100% uz siurkscia. Viena is svarbiausiu priezasciu del dazu laikymosi. Zinoma reikia dazyti tik vandeniniais dazais. Jie yra brangoki, bet laiko klasiskai. As dailylentes daziau tik du kartus. Jau spalva laikosi 4 sezona. Tik matosi kur daugiausiai gauna saules ir lietaus pasvesejimas. O taip tai viskas gerai. Ir taik tik nudazyta su dazyve(cia kaip gruntas,taip aiskina pardavejai). Bet sekanti karta jau dazysiu su dazais. Naudojau Tikurilos dazus. Vandens pagrindu jie isigeria i mediena, ir nesudaro ant pavirsiaus pleveles. Todel vaikstant medienai, neatsilupineja. Medis per ja kvepuoja. O pirti statydamas, tikrai naudosiu dailylente siurksciu pavirsium(cia kalbu apie lauko puse). Tik vienas minusas siurksciai medienai - dazu reikia beveik dvigubai daugiau negu obliuotai, nes ji daugiau igeria.
Atsakyti