Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Mūsų mažyliui dar tik kokios trys savaitės. Prieš keletą dienų pasidariau testą ir įtarimai pasitvirtino smile.gif O vakar pusę dienos praleidau apsikabinus wc.. Nuo ryto maudė galvą, o popiet darbe tiesiog negalėjau akių atplėšti kaip miegas ėmė, ir pradėjo pykinti. Vėmiau kaip už tėvynę, vyras net išsigando biggrin.gif Atsigeriu vandens ar arbatos, ir viskas lauk. Šiandien geriau, pastebėjau, kad padeda imbieriniai sausainiai tą šleikštulį nuimti. Na, matysim, kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laprimavera @ 2016 03 25, 17:14)
Mūsų mažyliui dar tik kokios trys savaitės. Prieš keletą dienų pasidariau testą ir įtarimai pasitvirtino smile.gif O vakar pusę dienos praleidau apsikabinus wc.. Nuo ryto maudė galvą, o  popiet darbe tiesiog negalėjau akių atplėšti kaip miegas ėmė, ir pradėjo pykinti. Vėmiau kaip už tėvynę, vyras net išsigando  biggrin.gif Atsigeriu vandens ar arbatos, ir viskas lauk. Šiandien geriau, pastebėjau, kad padeda imbieriniai sausainiai tą šleikštulį nuimti. Na, matysim, kaip bus toliau  smile.gif


man labai padejo mentos metiniai saldainiukai smile.gif bet juos ciulpiau kas valanda tikriausiai smile.gif na ir dar karsti sumustiniai ir keptos bulves ax.gif nezinau, gal jie sunkiau pakyla i pavirsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
As 27 savaites ryt. O mane vis dar pykina. Kiekviena diena su vemimu ypac, po valgio. Kas padeda? kartais padeda man Lucozade, nors ner gerai labai, bet vat kas istikro man padejo ypac tragiskus pirmus 4 menesius . Kodel tragiskus? Nes vemdavau po 10-30 kartu per diena. Pakeist nieko nepakeisiu, nes daktarai sako toks nestumas, o jau dabar ir pripratau kazkaip tai net netrukdo perdaug. Plius, kai pagalvoji tai likau tokia figuringa biggrin.gif , o netiek daug laiko liko tai gal ir nepriaugsiu perdaug . Visgi gerai nereiks numest daug. thumbup.gif
Siaip tai dar kartais padedavo kazko kramsnojimas pastoviai. Ypac krekeriu nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Torrikov: 02 balandžio 2016 - 23:56
man padeda mėtinė kramtoma guma :-D
Atsakyti
Mane gelbsti citrinų arba kmynų arbata, be cukraus.
Atsakyti
Sakykit, ką norit, bet man visi patarimai nepadeda ir kaip pykino, taip ir pykina... verysad.gif
Atsakyti
Merginos help. Nebegaliu jau. Nieko nei burna paimti negaliu. Nei gerti nei valgyti. Silpna . Pirmas nestumas. Gyd israse kad nepykintu , bet ir tas nepadeda. Apsilankymas tik gruodzio 1d. Jauciuosi labai isekus nuo tu veminu unsure.gif jau nezinau ka daryt kaip sau padet. Dar namuose kazkoks chaosas nervuoja visi iseiles
Atsakyti
Man kol kas pasisekė, užjaučiu kitas, kurias taip stipriai vimdo. Mane tik erzinančiai pykina ir tai ne kasdien. Pavalgius sotaus maisto, praeina kuriam laikui
Atsakyti
Labukas 4u.gif
vis gyriausi namiškiams, kad jau man tai pasisekė, nes manęs nepykina, bet tą pačią dieną, pradėjau lakstyt į tualetą.. biggrin.gif
Žodžiu dabar kai užeina blogumas, tai jau nesustabdysi, tik nešk kudašių greičiau į wc, nes nespėsi biggrin.gif
galvojau, kad per vėlu 9 savaitėlę tikėtis pykinimo, nu bet va.. biggrin.gif
Atsakyti
Man borjomi padejo labai smile.gif akyse sviesiau pasidarydavo
Atsakyti
O man niekas nepadėjo...Daug ką išbandžiau, bet teko tiesiog išlaukti tą nemalonų laikotarpį ir tiek. Pamenu skaidydavau šitą temą ir dar labiau pykindavo smile.gif
Tiesa, su antru nėštumu jau ėmiau biuletenį, nes nebeištvėriau darbe.
Atsakyti
Gerdavau arbatą: imbieras + citrina + minimaliai medaus. Imbieras superinis nuo pykinimo.
Atsakyti