Įkraunama...
Įkraunama...

Barzdotieji koliai

Sveika Vavuze, del Tedzio nuotrauku tai nelabai mokesiu as ju ikelti. Bet artimiausiu metu pabandysiu. Norejau paklausti, kur jus gyvenat Vilniuje? Kur vedat pasivaikscioti Leja?
Siandien per rytini pasivaiksciojima visai netekau kantrybes. Tedi paleidau pasilakstyti, tai prisikviesti buvo neimanoma ir dar isivoliojo kazkokiame sss. Kvapelis nuo jo schmoll.gif Pagalvojau, kad reiketu ji vesti i dresiravimo mokyklele. Gal patartumete kur? Susiradau internete g.gif Kęstuti Baltupiuose????? Nes manau kuo toliau, tuo sunkiau bus ji suvaldyti. Dukra paleisti nuo pavadelio ji bijo, nes buvo pabeges. Kaip Leja bijo dulkiu siurblio, taip Tedis bijo (net apsicirskia) zoliapjoves. Tai kuomet buvom Kaune ir ijungem zoliapjove, Tedis kazkaip sugebejo issprukti pro vartus ir nese kudasiu i laukus.Kuomet susigriebem, kad jo nera namie jau buvo praejes koks pusvalandis, dar 3-4 val mes jo ieskojom.Ot buvo asaru doh.gif Tai dabar dukra net i kalbas nesileidzia, kad paleistu ji nuo pavadelio. Todel ir noreciau ji padresiruoti, kad bent minimaliai komandu klausytu.
O kaip Leja? Gal paklusnesne? thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki dar karteli,

mes gyvenam Druskininkuose, tai apie dresuotojus negali buti ne kalbos, su ziburiu nerasi ir aplamai geru veisliniu sunu pas mus vienetai.
Siaip Leja dabar jau daug paklusnesne, o vyro klauso is puse zodzio, nes jis daugiausiai su ja dresura uzsiima, manes irgi klauso, nes mes su ja daugiausiai laiko praleidziam kaip sakant drauges mes jau, o va sunaus tai visiskai nepaiso, jis jai tik zaidimu draugas doh.gif Turejom ir mes pradzioj ivyki del pabegimo t.y. mes galvojom, kad ji pabego. Gyvenam mes tokioj gyvenvietej, nuosavam name prie pat misko, netoliese gyvena tokia bobule ir laiko karvyte, nu zodziu kartais ji ta karvyte uz miskelio salia musu namu pririsa pasiganyti, tai viena diena buvo Leja kieme uz akimirkos nera Lejos. Mes visa gyvenviete po kelis kartus aplankstem, o kiek asaru buvo, sakem viskas jau tikrai nerasim. Uz poros valandu MB rado ja uz to miskelio karve ganancia, vaizdelis buvo nemirtingas, nepazinau iskarto, visa zalia, karves kakyje issimalusi, ir dar kailis pilnas zoliu kibuku prilindes doh.gif Nezinojau ka su ja daryt, sakiau reiks skust lotuliukas.gif bet nieko isprausiau ir visi kibukai kazkaip labai lengvai issisukavo blink.gif Paskui mes su MB ir mastom, ko is jos noret juk tai aviganis, ikrauja iauge ganyt galvijus lotuliukas.gif Po to jau stengemes be prieziuros vienos nepalikti, nors ir savom kieme.
Atsakyti
Na Lejai labai pasiseke, kad jinai turi nuosava nama ir dar prie misko biggrin.gif
Siuo metu mes gyvename Vilniuje (daugiabutyje), tai man labai gaila, kad toks judrus suo turi mazai galimybiu laisvai pabegioti. Nes greitis ir vikrumas jo fantastiskas.Va kai nuvaziuojam i Kauna, ten prie nuosavo namo tai jis prisilaksto, namo neprisikviesi ir nepagausi. Tikras striksius. Dar jeigu nebutu tos baisos, pabaisos zoliapjoves unsure.gif Tedis irgi labai megsta padraugauti su arkliu ir karvemis, pastaruju truputi labiau prisibijo. Dar kas idomu, kad jis visai neloja. Vyras juokiasi, kad cia daugiau katinas, negu suo. Sako cia no to sauso edalo sunis pasidare kazkokie nesuniski. Beje sis sunekas labai isrankus maistui. Dabar eda tik hilsa ir tai daugiau vakare nei is ryto. Is pradziu galvojome, kad badu numirs, taip mazai ede, vis ispraso is ko nors skanesnio kasnelio, o savo maisto needa. Dabar kai atsidaro saldytuvo duris Tedis jau sedi prie ju.
Atsakyti
Sakot neloja blink.gif Leja paskutiniu metu pradejo vaidinti labai pikta suni lotuliukas.gif loja ant visu svetimu ir kartais ant savu seselio hihihi.gif tai keista, kad Tedis neloja nes musiske tai ojojoj kaip loja, kartais ir kaimynu masina uzsiveja be lodama, o jau jei kas svetimas i kiema izengia, tai isviso doh.gif ursgia, loja, net kasasi, kaip jai tada reikia i kiema, tipo svetima isvaryt is jos valdu lotuliukas.gif
Su edimu ir mes turejom problemu, galvojom gal ji serga, kad needa, kokias tris dienas viena karta neede, nu sakes galvojam, ka reiks daryt. Tada as visa pasimetus paskambinau Evelinai, tai ji man patare pamaisyti jos maisteli su grietine, varske ar su vaikisku kepeneliu pastetu. Zinokit padejo, pradzioj duodavom su grietine, o dabar jai labai patinka paprasciausiai su kefyru. Nors, kaip ir jusu Tedis valgo daugiau vakare nei ryte.
Siaip tai ji labai miela pas mus, kur as einu ten ir ji bega, mazoji pasikelus uzverkia, tai ji pirma bega prie kambario duru ir unkscia, kad tik greiciau eiciau raminti vaika hihihi.gif aplamai, mazoji su ja gali ka nori daryti, kencia dantis sukandus net neurgstelna blink.gif
Atsakyti
QUOTE(marce66 @ 2008 10 02, 12:31)
Susiradau internete  g.gif Kęstuti Baltupiuose?????



ne, ne... aš tai jums rekomenduočiau Viktorą Lazdynuose thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaivuze @ 2008 10 02, 15:33)
Sakot neloja blink.gif Leja paskutiniu metu pradejo vaidinti labai pikta suni  lotuliukas.gif loja ant visu svetimu ir kartais ant savu seselio  hihihi.gif tai keista, kad Tedis neloja nes musiske tai ojojoj kaip loja, kartais ir kaimynu masina uzsiveja be lodama, o jau jei kas svetimas i kiema izengia, tai isviso doh.gif ursgia, loja, net kasasi, kaip jai tada reikia i kiema, tipo svetima isvaryt is jos valdu  lotuliukas.gif


O šito tai visai netoleruočiau ir nesidžiaugčiau, nes kuo ji pas jus augs didesnė, tuo sunkiau bus jums su ja sustvarkyti,o jau nekalbu apie vaikus...

Ai ir negalvokit, kad aš čia šiaip kokia pašalinė- pažįstu ir jūsų mamą ir vaikus visus lankiau, kai jie dar buvo maži mirksiukas.gif man juos Evelina rodė po du, kad visi kartu manęs netryptų, o tik po truputį biggrin.gif
Papildyta:
O jūsų mama Upsa tai dabar netgi labai mėgsta keliauti:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(~Tula~ @ 2008 10 03, 15:25)
O šito tai visai netoleruočiau ir nesidžiaugčiau, nes kuo ji pas jus augs didesnė, tuo sunkiau bus jums su ja sustvarkyti,o jau nekalbu apie vaikus...

Ai ir negalvokit, kad aš čia šiaip kokia pašalinė- pažįstu ir jūsų mamą ir vaikus visus lankiau, kai jie dar buvo maži  mirksiukas.gif  man juos Evelina rodė po du, kad visi kartu manęs netryptų, o tik po truputį  biggrin.gif

Laba, na cia mes priimam visus 4u.gif Malonu, kad bendraujanciu gretos dideja 4u.gif
Man atrodo, kad jus nelebai mane supratot, Leja loja ir urzgia, bet nepuola ji svetimu kandzioti, man atrodo ji tiesiog parodo, kad ji cia seimininke ir savaip saugo savo teritorija ir saviskius. Juk cia jos namai blink.gif Ir dar pastebejau, kad loja tik ant tu zmoniu, kurie buna lauke, taciau jei tie zmones bendrauja su mumis, tai ji iskarto nusiramina. Siaip tai ji labai prie musu prisirisusi, su vaikais labai atsargiai zaidzia, ne karto nera nuskriaudusi, o apie mazaja tai isviso nekalbu, labai atsargiai elgiasi, ne karto neurgztejejo ne ant vieno vaiko savo ar svetimo. Tai net sunku patiketi, kad veliau bus kitaip ir turesim problemu del jos lojimo ar vaiku....
Tiesa, kai pirkom Leja pas Evelina mes tarp kitko jos paklausem, as sis sunelis nors kiek los, tai ji pasake, kad ju mama Upsa ant svetimu loja 4u.gif
Atsakyti
Sveiki ir man labai malonu, kad atsiranda vis daugiau diskusijos dalyviu. Visada idomu isklausyti kitu nuomoniu, nes esam nelabai patyre auginant ir auklejant suniuka. Ar ta nuotrauka mamos Upsos? Tikrai matosi, kad keliauti jai labai patinka. biggrin.gif Noriu paklausti ar galima jiems tuos plaukus nuo akiu pakelti ir suristi pvz gumele g.gif Nes visuomet kada sutinkame koki vaika jis pirma paklausia ar galetu paglostyti, o sekantis klausimas buna ar jis ka nors mato? Zinote ir man paciai tas klausimelis vis kirba.Tik girdejau, kad nelabai galima jiems nuimti plaukus nuo akiu, nes tai gali sugadinti ju regejima???? unsure.gif Gal kas man pasakys kaip yra is tikruju?
Kita savaite mes su Tedziu pabandysime (aciu Evelinai) sudalyvauti parodoje.Nors tiesa pasakius man labai kirba abejones ar mus pavyks, ivertinus Tedzio bailuma. Bet Evelina sako, kad viskas pavyks, belieka tik pasitiketi ja, nes manau ji tikrai siuos suniukus geriau pazista smile.gif
Atsakyti
Sveiki, as tai plaukucius jau pradejau gumele risti. Aisku ji vis bando ja nusiimti, bet manau po truputi pripras.
Vaje kokie jus saunuoliai, kad bandysit sudalyvauti parodoj clap.gif Sekmes jums 4u.gif manau kad viskas bus gerai. As irgi kartais pasvajoju apie sudalyvavima parodoj, nors kai pirkom Leja tai apie parodas negalvojom ax.gif Norejau paklausti, o jus specialiai ruoset Tedi parodai pvz. mokete kaip elgtis ringe ir t.t.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivuze: 04 spalio 2008 - 18:07
Ne, mes Tedzio visai netreniravome, todel ir neramu man ar jis sugebes dalyvauti parodoje. Bet Evelina padrasino pabandyti cool.gif Mes irgi kazkaip negalvojome apie parodas, bet labai knieti paziureti. Na manau pabadysim ir bus matyti. O jei ir neisdrisime sudalyvauti, tai bent paziuresime. bigsmile.gif
Vakar buvau paleidus Tedi nuo pavadelio, tai valanda laiko po laukus prie namu gainiojausi. Miske jis sekiojo paskui ir pakviestas atbegdavo, o jau prie namu schmoll.gif Nezinau ka tai turetu reiksti, kodel jis manes tai klauso, tai neklauso. Dar dabar pradejo ir savo reikaliukus namie atlikineti, atrodo, kad specialiai tai daro blush2.gif Gal jam per mazai demesio g.gif
Aciu uz info apie dresiruotoja, kuo toliau tuo daugiau isitikinu, kad tai - butina. Bandeme ir mes su dukra susegti gumele plaukus, bet jis issipurto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marce66: 06 spalio 2008 - 13:59
Labukas, matau kad jusu Tedis vis dar bando nustatyti savo taisykles, mes si perioda jau praejome ir Leja dabar labai paklusni. Pabandykit kai einat i kiema pasiimti su savimi kokiu skaniuku. Kai pasaukus Tedis atbegs pas jus pagirkite ji, paglostykite ir duokite skaniuka. Taip bandykite keleta kartu, po keliu dienu darykite ta pati tik jau be skaniuku, tiesiog paglostykite ir pagirkite, sakykite kad "geras Tedis", ir visada girkite ji kai jis pasielgs taip kaip jus norite. Pamatysite po keliu dienu jis tikrai supras kad visai apsimoka jusu klausyti smile.gif Mes butent taip Leja paklusnumo mokinom, kai klauso giriam "gera Leja", kai neklauso griesciau subaram "Leja, fu negalima" ir visada akcentuojam, kad kreipiames butent i ja. Siandien irgi buvom pasivaiksciot, tai ji begiojo be pavadelio beveik visa laika, o pasaukus "Leja pas mane" iskarto prisistatydavo, atbegdavo is toliausiai. Pabandykite, gal ir dresuotojo jums visai nereiks, sie sunys labai protingi ir lengvai dresuojami, jie labai jaucia savo seimininkus ir tikrai visada isnaudos bent kokias spragas, taciau jei jus nustatysite savo taisykles ir parodysit, kad cia jus seimininkai, o ne jis jusu seimininkas, tada viskas bus gerai.
Dar norejau paklausti kuria diena jus dalyvausit parodoj t.y. kada jusu ringas? Mes su MB planavom atvaziuot sestadieni i paroda pasiziuret kaip ten viskas vyksta. Tai gal pataikytume ir i jusu pasirodyma pasiziuret, palaikytume broliuka Tedi thumbup.gif
Atsakyti
Parodoj pasirodymai sestadieni 11h ir 16h ir sekmadieni 11ir 16h. Mes busim sestadieni. Butu labai smagu pasimatyti.
Nezinau kaip ismokyti Tedi paklusnumo g.gif Prisiskaiciau straipsniu apie dresiravima. Pabandziau, atrodo lyg ir neblogai sekesi........kol nenusivedziau i sunu vedziojimo aikstele, o ten paleidau palakstyti. Na ir prasidejo, laksto aplink mane ratais. Pakvieti - atbega, bet tik bandai uzsegti pavadeli, strykt i sona ir vel laksto ratais. Sakau einam namo, bega prie isejimo, o ten skyle, tik smurkst ir jau laisveje, o jau tada tai doh.gif Jau galvojau, kad praradau suni, masinu aiksteleje pilna, jos isvazineja, o Tedis manes neklauso. Pakvieciu tai atbega, bet tik per atstuma. Siaip taip atejom iki namu, tuomet atidariau laiptines duris ir.....net nepatikejau pats iejo i laiptine. Galvojau apsiverksiu is pykcio, kodel tas sunekas taip manes neklauso. Joookiais skanumynais lauke jo neprisikviesi. Na su vaikais man zymiai lengviau sutart, o va su suniu nesusitvarkau verysad.gif Vaizdelis buvo mirtinas sauki suni, o jis aplink ratais laksto ir jam ne motais, tarsi tyciotusi is taves. Na dar paziuresim kas cia vadas.
Atsakyti
Nu jo, tada nekas jei taip neklauso blink.gif ka tik prisiminiau, kad esu skaiciusi, jog patinai labai megsta dominuoti ir seimoje nustatineti savo taisykles, su jais daug sunkiau, nei su kalemis paklusnumo atzvilgiu, kales prieraisesnes, o patinai jie juk patinai, gaujos vadai ir kad jiems ikalti kas seimoje yra vadas reikia nemazai padirbeti. Nezinau, kiek cia tiesos, bet jei taip yra tada tikrai reikia dresuotojo. Kai rinkomes veisle, as jau zinojau, kad noriu butent kales. Aisku su kalem kitos problemos - ruja. Prisiklausiau visko apie kaliu ruja, tai net bijau laukt doh.gif
O kaip daznai jus Tedi maudot? Ar jis labai priesinasi sukuojamas, nes Leja labai nemegsta sios proceduros doh.gif As vis dar tikiuosi, kad cia jai sukos su kuriom dabar sukuoju netinka. Bet jeigu ir su tom, kurias Evelina zadejo nupirkt ji nesisukuos, kas tada reiks daryt g.gif
Sekmes jums rytoj parodoj, jei neatvaziuosim tai vistiek mintimis busim su jumis, kad tik Tedziukas gautu kuri nors is situ prizu first.gif second.gif third.gif Lauksim jusu ispudziu ir foto didis.gif
Atsakyti