Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio širdies plakimas

QUOTE(olajju @ 2008 07 31, 14:33)
man 18 savaičių, prieš 2 savaitės vyras uždėjo ranką ant pilvo ir pasakė kad jaučia kaip plaka širdutė, po to ir aš tą patį padariau irgi pajutau kaip stuksi kažkas, bet dabar galvoju ar tikrai galėjau pajust vaiko širdies plakimą o gal čia tiesiog mano kūno pulsas  smile.gif

Mane gydytoja net pamokino kaip isgirsti leliuko sirdute bigsmile.gif ir kazkur apie 16-17 sav. pajutau kaip plaka sirdele wub.gif Tik nevisada galima isgirsti 4u.gif
Atsakyti
aš turiu įsigyjusi doplerį, tai su juo ir pasiklausau, ką mažius veikia. o garsų tai įvairiausiu tenka išgirsti. pačioj pradžioj net nesupratau, kas per balaganas ten. labai gera priemonė nuraminti savo baimes, kad gal vaikeliui kas negerai-užsidedi, paklausai ir viskas aišku
Atsakyti
Sveikos merginos, cia jau kas seniai lankesi bet gal kas man atsakys,palaikys ar pas kuria buvo panasi situacija. pagal mm esu 6 savaite nescia. Pamaudzia pilva, buvau pas ginekologe kai buvo man 5 savaites, pasake kad viskas kolkas gerai, gemaliukas susiformaves ir matosi viduje embrionas ( dare vaginaline echo). Bet vis ieskojo vaisiaus sirdeles plakimo, nerado. Sake ateiti po 2 savaiciu. Klausiau jos ar buna kad po 5 savaiciu nesimato sirdeles, sake buna. Bet taip visuje neramu kai ji man tai pasake.. dar liko savaitele ir eisiu pas ja vel apziurai. Ginekologe manau gera, kruopsciai apziurejo paskuj pasake ko vengti panasiai, net patre kolkas susilaikyti nuo lytiniu santykiu.. Gal pas kuria buvo panasi situacija, ar verta taip nerimauti? ech tas smalsumas... smile.gif))
Atsakyti