Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

Sveikos, as norejau pasiklausti del kremu linkusiai rausti su vit. C, esu siaip bandziusi ivairiu ir tik daugiau serumu, gal kazkas esate atradusios sviesinanti kremuka, kad stiprintu oda? Siaip nano pakankamai apsitvarkiusi, bet kiek skaiciau apie vit. C labai geri atsiliepimai, tik savo tipui reikia prisitaikyti.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2013 12 19, 22:59)
Taip neturi buti, max eritema ( odos paraudimas ) po kokio intensyvesnio pylingo gali buti iki 10 min, o jei reikia visos nakties kad praeitu - tai 100% vit C netoleravimas, alergija, meskit sonan tas priemones  4u.gif

Nėra taip blogai, ką jūs. Tikrai nereikia visos nakties. Aš tik pradėjau prieš naktį naudoti ir tiek, nes taip patogiau. Pamėginau pati susirasti informacijos, tai randu kad tiesiog stiproka C koncentracija ir taip daug kam nutinka (nors rašo, kad ta priemonė švelni ir tinkama kas dienai). Rekomenduoja bandyti priprasti, tai taip ir darau ir kol kas tikrai ne blogiau. Kaip minėjau, pati oda labai švelni, skaisti po to.
Papildyta:
QUOTE(invisible_shadow @ 2013 12 22, 01:06)
O man taip buvo : uzsidejau naturalaus jogurto kauke, internete daug atsiliepimu geru. Viskas kaip ir gerai, tokia vesuma jautesi, nuplovus vos vos rausvumas matesi, labai nezymiai, o uz kokios minutes pradejo vis stipriau ir stipriau rausti, siek tiek kaisti, ir tik tose vietose kur tepta. Po kokiu 20 min praejo.Taip ir nesupratau kas cia ivyko  g.gif nei grauze, nei perstejo, nei dar kazkas, tik tas raudonis. Netiko?  g.gif

Tas pats kaip man su C. Pati spręskite ar vis dar naudosite. Aš naudoju, nes nedidelis gerų pylingų pasirinkimas iš kur galiu jų natūralesnių gauti. Taigi nelabai turiu iš ko rinktis.
Atsakyti
vitamino c serumas ar kremas gali sukelti jautrumo reakciją, jei netinkamai sukomponuota sudėtis. pats vitaminas c tepamas ant odos net ir ilgą laiką retai kada alergizuoja. Esu parašiusi įrašą tai (čia). gal kam bus įdomu smile.gif
Atsakyti
man asmeniskai kai jau veido odą norisi paskaistint tai panaudoju ODA 5% prausikli kelias dienas is eiles ryte ir vakare arba phylosophy the microdelivery triple-acid brightening peel pre-saturated chemical peel padelius kelias dienas. Man suveikia, bet as ir siaip negaliu skustis veido oda, ji pakankamai lygi be paraudimu, tiesiog kartais atrodo tokia papilkejus pavargus
Atsakyti

Sveikos, prašau rekomendacijų kur galima būtų lazeriu ar kitais būdais kovoti su kapiliarais ryškiais ant veido ir kartu su akne. Anksčiau ėjau į mechaninius veido valymus, rūgštines procedūras, tačiau kažkaip atrodo, kad metas pabandyti kažką nauujo, Juk technologijos žengia priekin. Lauksiu rekomendacijų apie konkrečias klinikas ir dermatologus. Ačiūūū

Atsakyti