Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus galva per didelė lyginant su kūneliu

QUOTE(idabent @ 2014 03 23, 21:29)
Mums 32 savaitės.Galvytė didoka,kaip 35 sav.šlaunikaulis,žąstikaulis kaip 30sav.O pats kūnelio ilgis kaip 37sav. unsure.gif Sakė viskas gerai,didelė merga bus su didesne galva.Smegenų masė normali.Visgi labai neramu pasidarė,nes iki šiol viskas buvo super 4u.gif Gyvenu provincijoj,tai važiuosiu į klinikas dar kartą pasitikrint. ax.gifmano atveju vaisiaus galvyte buvo 20 sav., slaunikaulis 19 sav, o pilvukas 18 sav... Padarius VVT atsakymai blogi, vaisiaus patologija. iki tol nieko blogo net neitare.
na mano patirtis nekokia, aisku jus neissigaskit tik, man visai kitaip buvo.
Atsakyti
Man irgi buvo atliktas vvt kai mums buvo,atrodo,22sav.mat aš patenku į padidintos rizikos grupę dėl amžiaus.Tuomet viskas buvo gerai.Dabar teks kažkaip ištvert dar 2 sav.nes tik balandžio vidury pavyko užsirašyt perinatologo konsultacijai.Parašysiu kaip sekės.O jums linkiu stiprybės.
Atsakyti
abieju nestumu metu buvo galvytes mergaiciu didesnes nei norma. viskas joms gerai. galvytes ir dabar nera mazytes, bet abieju su vyru ir nera mazos smile.gif
Atsakyti
Na va mes jau po pakartotinų tyrimų ir viskas mums gerai smile.gif Dabar jau mudviem 35 sav.ir galvytė ir kūnelis atitinka normas,šlaunikaulis šiek tiek trumpesnis,bet ir sunku tiksliai išmatuot,nes mergytė demonstravo savo gebėjimus biggrin.gif .Dar šiek tiek mudviem trūksta svorio,bet turim dar visą mėnesį pasivyt.Įsitikinau,kad negalima pasitikėt tik vienu specialistu,nes klystame visi.
Atsakyti