Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUpažas

Sveikos 4u.gif Labai atsiprašau už poster_offtopic.gif , bet turiu tokį klausimuką: gal kuri turit panašių servetėlių/nosinaičių? Motyvo reikėtų kuo smulkesnio. Man labai labai prireikė ir nerandu niekur panašių nusipirkti blush2.gif Būčiau labai dėkinga už pagalbą 4u.gif

user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 08 04, 20:47)
user posted image
As istikruju ir niekaip nesuprantu ar cia kastonas ar riesutas  ,mano sese uzmate sitas serveteles ir nupirko


Man atrodo čia šeško nosis
Atsakyti
Visu pirma ,aciu , mijaka , uz temele drinks_cheers.gif
Visu antra - pagirsiu visas darbstuoles wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ir trecia- mano grandiozinis darbas , kuris bus iteiktas sestadieni mociutei blush2.gif
user posted image
Nugvelbiau ja pas mociute sode ,stovejo nenaudojama ...
user posted image
Daug darbo su ja buvo doh.gif ,bet kol padariau isimylejau wub.gif
Atsakyti
Labai nekritikuokit mano pirmasis dekupazinis darbelis.
Cia buvo daroma skrynute vestuviu proga su angelais, nes nuotaka kolekcionuoja angeliukus ir ju prase vietoj geliu
user posted image
is vidaus:
user posted image
Atsakyti
nu šaunuoles thumbup.gif pražydusi duoninė net neabejoju, kad patiks mociutei wub.gif
angelai... wub.gif jeigu pirmas cia darbelis, tai laaaabai sveikinu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kornelija.k: 05 rugpjūčio 2008 - 13:27
88888888 graziai atsigavo duonine thumbup.gif , o daba kaip tas gelytes ant tamsaus fono uzdejei unsure.gif ar cia servetele unsure.gif
ewut vidus netgi labai grazus mirksiukas.gif thumbup.gif
Kaktusine buteliukas visai netgi fainas, o dar ir pereinanciu tonu thumbup.gif
BabyGrite tas (su sesko nosimi lotuliukas.gif ) vazonikas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2008 08 05, 13:44)
user posted image
Daug darbo su ja buvo  doh.gif ,bet kol padariau isimylejau  wub.gif

Šauniai pasidarbavai - o darbo tai tikrai čia nemažai turėjo būt ax.gif Tik man truputį kliūna tas kampuotas gėlyčių kontūras rolleyes.gif Kažkaip labai matosi, kad iškarpyta....gal reikėjo truputį pašešėliuoti, kad motyvas į foną labiau įsilietų g.gif
Atsakyti
88888888 neralus darbelis, aš tai ruošiuosi dekoruoti seną stalą, tikiuosi pavyks blush2.gif
Atsakyti
Aciu ,mergaites aciuks.gif Ojojoi kiek su ja darbo buvo karsta.gif Cia servetele ,tokia gana populiari .Daziau baltai ,tada klyjavau,tada daziau tamsiai ir tuos konturus aplink geles raiciau su teptukeliu plonu ,bet jis nepakankamai minkstas ,kad graziai issilenktu ,todel atrodo ,kad cia "nezgrabnai" iskarpyta hihihi.gif Bet jau netaisysiu blush2.gif,nors man ir paciai tie kampukai krenta i aki. Norejau seseliuot ,nuo pradziu galvojau ,kad seseliuosiu , bet jau tiek jegu jai atidaviau, pirmas DIDELIS blynas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 05 rugpjūčio 2008 - 14:40
dar apie spausdintus paveikslėlius.
Kaip tik šiandien vyras darbe bandė spausdinti ant sumuštinių popieriaus man paveikslėlį, sakė vos printerio nenužudė verysad.gif nepasisekė verysad.gif verysad.gif
dabar reiks kažkaip su paprastu popierium suktis.
Kas čia rašė apie ploninimą šiltam vandeny, gal galėtumėt smulkiau? ax.gif
žinau kad kažkiek temų atgal buvo apie tai šnekėta, bet dabar niekaip nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 08 05, 15:39)
Kas čia rašė apie ploninimą šiltam vandeny, gal galėtumėt smulkiau?    ax.gif
žinau kad kažkiek temų atgal buvo apie tai šnekėta, bet dabar niekaip nerandu  blush2.gif


Paveiksliuką ant paprasto popieriaus kelis kartus lakuoji (aš naudoju matinį purškiamą laką ir purškiu labai labai plonais sluoksniais, kitaip paveiksliukas peršlapma ir susiraukšlėja). Išdžiūvus, jį pamirkai šiltame vandenyje ir tada iš blogosios pusės po truputį trini pirštu. Nutrinsi nereikalingą sluoksnį ir turėsi "paplonintą" paveiksliuką smile.gif
Papildyta:
Nežinau ar čia teisingas būdas, bet aš taip darau. Ir man gerai gaunasi smile.gif
Atsakyti
ačiū labai bigsmile.gif
ar ilgai mirkyti reikia? truputis tai kiek maždaug? blush2.gif
Atsakyti