Įkraunama...
Įkraunama...

taip gime Arminukas)

Sveikos) siandien mums jau 2 sav.sako skausmas greit pasimirsta....tiesa!! bet is atminties neistrinsi...
liepos 21 d. as kaip ir kiekviena vakara po biski tvarkausi,laukiu vyro gryztancio is darbo.nuotaika nekokia,nes tas laukimas jau zude( terminas buvo liepos 10 d.)xi.....nuejau pas "nikstukus" blush2.gif ir OP..... lyg sprogo kazkas kazkur giliai pilve ..... noriu atsistot ir staiga suprantu kad vis das siusioju blush2.gif ) pirma mintis - nu geras,tas nestumas jau atsibodo,o i pabaiga dar ir slapimo sulaikyt nesugebu
bet prisiminiau kad visai neseniai SM forume skaiciau apie tai-ka jaucia nestukes kai vandenys pradeda begt . taip.....cia tikrai vandenys...greitai pakysau balta ranksluosti( nes labai bijojau kad vandenys bus zalios,kadangi pernesioju gi jau 2 sav) bet ne.....skaidrios kaip asara ..skambinu vyruj....liepiu atvaziuoti namo....nes man reikai i ligonine) po 2 min. jis jau stovejo prie duru
19.00 val. mes atvykom i RK..... budinti sesele paklause kas atsitiko...sakau vandenys turbut bega)sako..nusireng paziuresim) xi.....po min....jinai jau su skuduru stovejo )) nes is manes upes taip ir bego
19.20 val. mes jau gimdykloj) paziurejo kakleli o ten nieko) jokio pasiruosimo gimdymuj ...... 0 cm....
liepe pamiegot nes naktis bus ilga....o kur cia pamiegosi....kai toks ivykis ant nosies...vyra issiunciau namo pailset....pasakiau kad paskambinsiu kai prasides
3.00 val. nakties......pajauciau pirma saremi) kad ir saremiu ne pavadinsi....vos vos pajutau)
6.00 val. ryto atejo daktare....pastate lasaline....sako skatinsim nes vaikas jau labai ilgai be vandenu.....pasidare lb baisu.....bet nieko....laukiu toliau.... o nieks nevyksta...jau ir lasaline baigia sulaset....o pas mane tylu ramu....
8.00 val. ryto.... pastate dar viena lasaline.....tada saremiaut pradejau kas 20 min.... thumbup.gif galvoju... na...pagaliau
guledama tiek laiko.....uz sienos prisiklausiau tiek riksmu.....o dieve...ir taip baisu...o dar kazkas rekauja lyg pjautu jas. ta nakti pagimde gal 5 - 6 moteriskes.....o as vis laukiu verysad.gif
12.00 val. dienos..... staigiai lyg is niekur nieko saremiai padaznejo iki 2 min. jau nebe juokinga visai...skaudaaaa blink.gif
buciau zinojus kiek laiko tai tesis....nedvejodama prasyciau epidura...bet kadangi galvojau kad jeigu kas 2 min. tai reiskia jau visai greitai.....galvojau pakentesiu....ner cia ko doh.gif
17.00 val..... as jau nieko nenoriu.....vyra maldauju paimt nors truputeli skausmo...nes skausmas nepakenciamas cry.gif
pakilo spaudymas.....tuo metu turejau jau 4 lasalines ...... tai kraujas dave atgal..... vyras issigando ir pasiprase iseit parukyt blink.gif ......
atejo daktare( jau kita,nes pasikeite pamaina)..... pamate mane ...ir pabijojo ka nors klaust.....tik patikrino) lb tikejausi kad bus nors 8 cm......o ten SPYGA!!!!! - 4 cm ir nei kiek daugiau nu keik dar kentet....nu keik galima.....
o tada jau ir linksmumai prasidejo...... matyt po viso streso...po gulejimo lovoj....ir del to kad nei valgiau nei geriau.....ateijo JI !!!!! HALIUCINACIJA !!!!! ir nesijuokit....nes tai nejuokinga...o lb baisu...... tik db man ir pasiai juokinga..kam nepasakiau tai sako - tu tai niekad negali kaip visi zmones...vis kas nors ne taip lotuliukas.gif
ziuriu as.... o palatos kampe sedi didelis ir zalais Ziogas
as gid. liepiu ji paimt nes jis mane nervuoja....gid... pasikeite veide))))net neklausdama noriu ar ne...atvede anasteziologus ir stai ...gavau dar viena adata visa pajungta....ir pavargusi...pirma karta per tiek val. nejauciau skausmo..... jau pagalvojau jeigu nejauciu skausmo reiskia tuoj mirsiu
uzmigau!
sapnuoju - jauciu kad taip nemalonu ir tai slykstu pasidare...... ir suprantu kad visa istepliota sudais blush2.gif
atsimerkiu!
akimirksniu suvokiu kad stai jis....jau ateina( nes vel gi SM forume perskaiciau kad jausmas toks...lyg "kakot" norisi)
bet palatoj nieko nera..tik girdziu kad uz sienos vel kazas gimdo...... pradejau saukt daktare...nieks negirdi....tada pradejau saukt- Daktare as kakoju biggrin.gif
atbego daktare( vel kita. nes ir tai jau pamaina baigesi)
paziuri .... Valio!!!!! gimdom thumbup.gif
pasirodo kol miegojau vaikas jau nusileido kanalais ir liko tik issumt....
2 stumimai is VISKAS !!!! jis cia....toks ( kaip man pasirode) didelis.... storas.... ir begalo grazus thumbup.gif
jis paziurejo i mane savo didelem akim....nusiciaude 2 kartus ir pradejo verkt( veliau vyras pasake kad vaikas kaip ir mama....ne gali kaip visi zmones.....tik gime ir vietoj mirksiukas.gif to kad verkt....jis dar ciaudo lotuliukas.gif
tai va..... gime Arminukas musu 3.435( 5 g. iskart issiusiojo) ir 51 cm.......su ilgais plaukais mirksiukas.gif
velaiu suzinau kad trupuciuka kirpo...nes jau pradejo plist.....kada jie spejo;....nieko nepajauciau schmoll.gif
ir stai mes jau Tryse)))) skausmas aisku pasimirso...bet atmintije liko kiekviena detale....ir kita karta manau jau nebus tokio didelio noro gimdyt paciai...bent jau db neuzka nepasirasyciau
Atsakyti
sauniai papasakojai,aukit dideli ir styprus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zalias ziogas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sveikinu sulaukus sunelio user posted image
smagiai papasakojai savo istorija 4u.gif
Atsakyti
sveikinu su ziogu 4u.gif
aukit diduciai 4u.gif
Atsakyti
Na, stiprybės Jums 4u.gif
Atsakyti
linksma istorija thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif sveikinimai dideli susilaukus mazulio 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu aciu aciu)) 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Neįprasta, įdomi istorija bigsmile.gif o haliucinacijas ir aš beveik mačiau, tik ne taip stipriai, kaip tu doh.gif sėkmės jums augant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai įdomiai viskas persiskaitė 4u.gif
Man atrodo ta ligonine yra kazkokioj stebuklingoj vietoj, nes ten tikrai labai įdomių pojūčių patyriau ax.gif

Aukit sveikučiai 4u.gif
Atsakyti
tai vat db ir galvoju..... niekaip nesuprantu....ka galejo reiksti Ziogas biggrin.gif g.gif ir juokinga.... ir baisu prisiminus blink.gif ))))
Atsakyti
QUOTE(Nolikas @ 2008 08 06, 13:03)
tai vat db ir galvoju..... niekaip nesuprantu....ka galejo reiksti Ziogas  biggrin.gif  g.gif  ir juokinga.... ir baisu prisiminus blink.gif ))))


Tai galėjo būti jūsų baimė, kodėl ji būten žiogo pavidalu, tik jūsų pasąmonė tikriausiai žino. Gal nemėgstat vabzdžių?

Aš tai gerai prisimenų tą šlykštumo jausmą, brrrr blush2.gif
Atsakyti