Įkraunama...
Įkraunama...

Latvija

Sveiki,
gal kas pasidalintu patirtimi ar imanoma Ventspilio kempinge nameliuose Aleja I apsistoti 2 seimoms? na kvadratura mazoka 24 tik,bet sakau gal istiesus ciuzini galima 4 miegoti tame kambary kur spinta,o kitame kur virtuvele gal tilptu 2+1 mazylis/Ka manote mamytes.Is viso kai uzsisakinejom tai buvau labai patenkinta,kad gavome vietas.O mano vyras pamates-sako na ir kioska tu isrinkai,o as sumokejau nepatikrines:).jau pradedu abejoti spredimu-norejom kuo arciau juros,bet paskui paskaiciau,kad visur su masina imanoma davaziuoti:(.
Uzsiimsiu analize ir jei ka desiu skelbima per sm del parduodamo namelio ventspilyje,gal kuri mama nores nuop rugpjucio 2-7 pavasaroti.smile.gif)
Atsakyti
Tiesa,dar klausimas, ar mes kaip namelio gyventojai galesime naudotis bendra virtuve-kurioje kaip suprantu yra reikiami indai,irankiai,mikrobanges,terasa kurioje galima valgyti.Na vienu zodziu tomis ju vadinamomis servisnoje zdanije.Nes labai jau nesinoretu papildomu islaidu net tokiu kaip arbatinuko,irankiu nuoma ir pan.
Lauksiu komentaru-nes kempinguose ne sykio neteko buti,todel pravers bet kokia info:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Ruosiames vykti i Latvijos pajury.Jokio kempingo neuzsakinejome,sakem vaziuosim pajuriu ir vistiek rasim laisva vieta,nes visdel to ne savaitgali vaziuojam...noriu jusu paprasyti padeti padaryti saraseli,ko gali prireikti 5zmoniu kompanijai 3-4 dienom...
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 07 13, 14:10)
reikalinga amunicija nuo uodų gun_smilie.gif



Na, uodų tai mes nematėm... schmoll.gif Savo atostogas Latvijoje aprašiau kelionių fotoreportažuose.
Atsakyti
Bukit geros, papasakokit daugiau apie Nemo 4u.gif Man idomu, o kaip tie baseinai, jie skelbiasi, kad ten 5 kalneliai, du baseinai, 25 vandens temperatura, o kaip yra is tikruju?
Vaziuosim su kemperiu(nameliu priekaba), ruosiames atsikabinti ir su automobiliu pakeliauti, klausimas, o kaip jie atskiria, ar tai ju lankytojas, ar ne? Ar isvaziavai ir viso gero? g.gif
Kada susimoketi reikia-isvaziuojant ar ivaziuojant?
Apie baseinus-susimoketi, kaip suprantu prie iejimo, o duoda kokia apyranke? Ar vel gi-patekai ten ir tupek iki pamelynavimo? Iseiti negalima, pasivaikscioti ir vel sugrizti uz ta pacia dienos susimoketa kaina?
Ar kokie renginiai vyksta?
Ir kokie ten dusai, wc, ar ju pakankamai yra, ar eile laukia?
Atsakyti
vis važiuodavom į venspilį-ir šikart sumąstėm kitur-klapcankiems.prie jurmalos.-labai nepatiko šeimininkas schmoll.gif tai susiskambinom su savo šeimininkais venspily ir išmovėm ten-jau 3-ią kartą pas tuos žmonės-nu super thumbup.gif thumbup.gif net nėra ko lygint.sakė kempinge venspilį labai pabrangę vietos su palapinėm,kemperiais,tai mūsų šeiminkai nuomoja pas save ant pievos-už juokingą kainą biggrin.gif ir visi patogumai suteikiami thumbup.gif .daugiau neeksperimentuosim o važiuosim kur žinom smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kam teko atostogaut Jurmaloje kempinge ar dar kur, privaciame sektoriuje pvz? mane domintu kainos ir galimybe apsistot su sunim smile.gif aciu uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 07 14, 20:36)
Bukit geros, papasakokit daugiau apie Nemo 4u.gif Man idomu, o kaip tie baseinai, jie skelbiasi, kad ten 5 kalneliai, du baseinai, 25 vandens temperatura, o kaip yra is tikruju?
Vaziuosim su kemperiu(nameliu priekaba), ruosiames atsikabinti ir su automobiliu pakeliauti, klausimas, o kaip jie atskiria, ar tai ju lankytojas, ar ne? Ar isvaziavai ir viso gero? g.gif
Kada susimoketi reikia-isvaziuojant ar ivaziuojant?
Apie baseinus-susimoketi, kaip suprantu prie iejimo, o duoda kokia apyranke? Ar vel gi-patekai ten ir tupek iki pamelynavimo? Iseiti negalima, pasivaikscioti ir vel sugrizti uz ta pacia dienos susimoketa kaina?
Ar kokie renginiai vyksta?
Ir kokie ten dusai, wc, ar ju pakankamai yra, ar eile laukia?

Dėl to jų mini vandens parko galiu pasakyti tiek, vanduo per Jonines buvo ne 25 kaip skelbiasi, o vos 18 laipsniu. Mūsų pupa labai norėjo nusimaudyti ten, bet nerizikavom. Prie baseinų nėra gultų, o tik plastmasinės aukštos kedės (tai man asmeniškai minusas). Žmones mačiau per 3 dienas tik gal kokius 5 besimaudant tame jų ,,parke". Kažkada anksčiau kažkas rašė, kad tie kalneliai nesaugūs (beje man taip irgi vien pažiūrėjus atrodė). schmoll.gif schmoll.gif Dėl apmokėjimo ten ir kažkaip keistai, tad gal kas žino, tai pakomentuos.
Papildyta:
QUOTE(vilmusis @ 2009 07 07, 15:26)
Rezervavome Abragciems dvivietį namelį (Nr. 26). Norėjome triviečio, bet viskas užimta. Važiuosime su vyru ir dviem vaikais: keturmečiu ir 1 m. 4 mėn. Mažiukui imsime kelioninę lovelę, o vyresnėlį planuojame pas save paguldyti. Kaip manote, kas buvote, ar tilpsime?

Mes gyvenome 25 nr. thumbup.gif , tai kiek teko matyti vietos ten yra, turėtumėte tilpti. ax.gif Kada važiuojate? O gal jau grįžot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2009 07 15, 16:40)
Dėl to jų mini vandens parko galiu pasakyti tiek, vanduo per Jonines buvo ne 25 kaip skelbiasi, o vos 18 laipsniu. Mūsų pupa labai norėjo nusimaudyti ten, bet nerizikavom. Prie baseinų nėra gultų, o tik plastmasinės aukštos kedės (tai man asmeniškai minusas). Žmones mačiau per 3 dienas tik gal kokius 5 besimaudant tame jų ,,parke". Kažkada anksčiau kažkas rašė, kad tie kalneliai nesaugūs (beje man taip irgi vien pažiūrėjus atrodė). schmoll.gif  schmoll.gif  Dėl apmokėjimo ten ir kažkaip keistai, tad gal kas žino, tai pakomentuos.

Nuliudinot verysad.gif Mano vaikams pagrindinis argumentas poilsio-baseinas doh.gif Net Turkijoj ju jura nesuvyliosi, istisom dienom baseine turskiasi, Lietuvoj to neradau, o va Latvijoj, galvojau, kiek bekainuos, bet jei baseinas vietoj ir posiltis-bernams pakaks. Ir se tau verysad.gif
Aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2009 07 15, 22:43)
Važiuosime nuo 26-os liepos. Ačiū už info. Gal dar kokių patarimų smile.gif Kaip su parduotuvėmis?

Artimiausios parduotuves yra Engurėje (ten yra visko ko reikia), nuo kempingo apie 3 km. O į priešingą pusę (link Kolkos rago) yra kitas miestelis, tai ten laaabai skanią šviežią žuvį pirkdavom. Iki jo bijau pameluoti, bet gal kokie 7 km. Patarčiau įsidėti, jei įmanoma, elektrinę ar dujinę maža vyriklėlę, praverstų labai. Indų ten nėra. Bet pas mus keturviečiame namelyje (iš trijų kambarių) buvo šaldytuvas. Šiaip visai šalia Jūsų namelio bus vaikų žaidimų aikštelė (čiuožykla, karstyklės visokios), tai sėdint terasoj vyresnėlį matysite puikiai, o patys galėsite jūra žavėtis. Geros kelionės ir laukiam įspūdžių. Beje, mūsų draugai bandė gauti namelį savaitgaliui, bet, deja viskas užimta. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 16 liepos 2009 - 10:04
Elektrinę viryklę mes vešimės, o šaldytuvas sakė, kad yra. Kaip supratau už parkavimą už parą reikės 1.5 LV mokėti, o kaip su dušais? Papildomai kainuoja? Kaip ta kavine, kaip maistas?
Oi, kaip laukiu atostogų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmusis @ 2009 07 16, 14:24)
Elektrinę viryklę mes vešimės, o šaldytuvas sakė, kad yra. Kaip supratau už parkavimą už parą reikės 1.5 LV mokėti, o kaip su dušais? Papildomai kainuoja? Kaip ta kavine, kaip maistas?
Oi, kaip laukiu atostogų smile.gif

Dušai yra visiškai šalia Jūsų namelio. Toks atskiras pastatas. Dušai ir tualetai labai tvarkingi, už juos papildomai mokėti nereikia. Mašina, jei norėsite šalialaikyti tai reikia 1,5 lato mokėti. Kavinė tai gera, labai faini savininkai ir padavėja su barmenu, tai mes kažkaip su jais susibendravom. Maistas skanus, tik ilgiau būnant pabosta tą patį valgyti, tad elektrinė viryklė tikrai pravers. Pačiame paplūdimyje yra tvarkingas biotualetas. Kiekvieną dieną viskas valoma ir tvarkoma. Ten ir su palapine nepražūsi nukeliavęs, nes yra didelė tokia bendra terasa prijungta prie dušų pastato su stalais ir kėdėmis, tai lietui užklupus gali ten sėdėti kiek tik reikia. Ir dar yra toks pastatas kempingo gale prie krepšinio aikštelės, tai jame žmonės irgi gali būti, jei pvz. šalta, ten stalai kėdės. Mačiau atkeliavusius su palapinėmis ten valgančius ir baliavojančius drinks_cheers.gif Taip, kad kempingas tikrai pritaikytas visiems atvejams. thumbup.gif Mano brolis labiausiai ten džiaugėsi krepšinio aikštele (sakė, kad lentos ir lankai pritaikytos profesionalams lotuliukas.gif )
Atsakyti