Įkraunama...
Įkraunama...

aš tavęs nebemyliu..

QUOTE(leber @ 2016 05 03, 13:14)
Nieko sau, 22 metų vyras tai dar ne vyras. Tai kada tie mamyčiukai pataps vyrais? 30? 40?  biggrin.gif

Prisimenu save ir SB tokių metų... aišku, kur dėtumėtės, užaugintume kažkaip su tėvų pagalba, o jei be jos, tai gal ir būtų tas vaikas be nosies ar dar ko nors biggrin.gif jaunimas yra jaunimas, aš už brandžias, atsakingas mamas ir tėvus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2016 05 03, 12:14)
Nieko sau, 22 metų vyras tai dar ne vyras. Tai kada tie mamyčiukai pataps vyrais? 30? 40?  biggrin.gif

O kam jiems vyrais tapt, jei salia moterys, kurios atleidzia nuo bet kokios atsakomybes. Cia kaip toj pasakoj apie zioga ir skruzdele biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 03, 12:21)
Prisimenu save ir SB tokių metų... aišku, kur dėtumėtės, užaugintume kažkaip su tėvų pagalba, o jei be jos, tai gal ir būtų tas vaikas be nosies ar dar ko nors biggrin.gif jaunimas yra jaunimas, aš už brandžias, atsakingas mamas ir tėvus ax.gif

Zinok tevyste bei atsakomybe neitiketinai brandina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 03, 12:21)
Prisimenu save ir SB tokių metų... aišku, kur dėtumėtės, užaugintume kažkaip su tėvų pagalba, o jei be jos, tai gal ir būtų tas vaikas be nosies ar dar ko nors biggrin.gif jaunimas yra jaunimas, aš už brandžias, atsakingas mamas ir tėvus ax.gif


Vis gi situacija šiek tiek kita - moteriai beveik 30, tai anaiptol ne tas pats kas 22 metų ar jaunesnė būtų. Pasigimdys mergytę ir gyvens sau. Jei viskas gerai klosis, gal ir su mergaitės tėčiu palaikys normalius santykius.


Papildyta:
QUOTE(Kiaunislova @ 2016 05 02, 10:54)
  esu linkus planuot ir žinau, kad mano planas pavyks. O meilių gal dar bus  blush2.gif



drinks_cheers.gif tikrai nuoširdžiai - sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 05 03, 13:25)
Zinok tevyste bei atsakomybe neitiketinai brandina rolleyes.gif

Žinau, bet tam tikras amžius vistiek daro savo kaip ten bebūtų. Ne kartą girdėjau moteris kalbant, kurios turi teisę lyginti tuos dalykus, nes pirmą vaiką gimdė anksčiau, sekantį vėliau. Tai praktiškai visos ir sako, kad į antrą jau visai kitaip žiūrėjo, kitas supratimas, kita branda ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 03, 13:41)
Žinau, bet tam tikras amžius vistiek daro savo kaip ten bebūtų. Ne kartą girdėjau moteris kalbant, kurios turi teisę lyginti tuos dalykus, nes pirmą vaiką gimdė anksčiau, sekantį vėliau. Tai praktiškai visos ir sako, kad į antrą jau visai kitaip žiūrėjo, kitas supratimas, kita branda ir t.t.

Ištekėjau 20,5, vyras buvo 21,5 ( ne iš reikalo smile.gif Kartu laimingi 41 metai. Taip, kad 22 metų vyriokas turi mokėti prisiimti atsakomybę. Asmenine mano nuomone, moterys turėtų pirmiausia galvoti, su kuo gulasi. Nes vyriokai nusimuilina, geriausiu atveju moka alimentus, o moteims lieka visas džiaugsmas ir visa atsakomybės našta.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2016 05 03, 12:49)
Ištekėjau 20,5, vyras buvo 21,5 ( ne iš reikalo smile.gif Kartu laimingi 41 metai. Taip, kad 22 metų vyriokas turi mokėti prisiimti atsakomybę. Asmenine mano nuomone, moterys turėtų pirmiausia galvoti, su kuo gulasi. Nes vyriokai nusimuilina, geriausiu atveju moka alimentus, o moteims lieka visas džiaugsmas ir visa atsakomybės našta.

drinks_cheers.gif
Gal tiksliau tėvai, o ypač mamelės turėtų suvokti, jog augina vyrus. Laiku pasitrumpinti sijonus, kad sūnyčiai greičiau nebetilptų po jais slėptis.
Papildyta:
QUOTE(GAILE* @ 2016 05 03, 12:25)
O kam jiems vyrais tapt, jei salia moterys, kurios atleidzia nuo bet kokios atsakomybes. Cia kaip  toj pasakoj apie zioga ir skruzdele biggrin.gif

Tas tai taip, pradžioje mamytė su kotletukais, visada šiltais ir užuovėja nuo visų pasaulio negandų, vėliau draugė/mylimoji/žmona, perėmusi geidžiamiausios, saugotinos žmonijos rūšies apsaugos estafetę. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leber: 03 gegužės 2016 - 13:32
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 03, 12:19)
O ko jo čia jau gaila? Tai jeigu per jaunas dar, tai tegu nesigula dar irgi, o bręsta tam biggrin.gif O jei gulasi, tai tegu išmoksta preziką mautis g.gif Gaila tai čia vaiko. Nežinau ar rastųsi toks vaikas, kuris nenorėtų turėti normalaus tėvo ir motinos, t.y. pilnos šeimos

Ziurint i sia situacija is sono, gaila todel, kad moteris subrendusi + ryskiai turetu suprasti, kad jokios seimos is tokiu santykiu neises. Moterys subresta ankscias, tai ir turiu galvoj, rasydama, kad vaikinui vejai turbut dar po mokyklos suolo nalvoj, o jai seimos jau reikia. Subres, suaugs, sutiks ta, su kuria nores seimas kurt, gal ne kiekviena ir nores uz tokio ''su kraiciu'' teket. Bent jau as, jei buciau be vaiku +jauna, tai man apsivaikaves tikrai nebutu reikalingas.
Vaiko tai be abejo gaila. Bet gal kitas tetukas atsiras.
Papildyta:
QUOTE(leber @ 2016 05 03, 13:31)
drinks_cheers.gif
Gal tiksliau tėvai, o ypač mamelės turėtų suvokti, jog augina vyrus. Laiku pasitrumpinti sijonus, kad sūnyčiai greičiau nebetilptų po jais slėptis.
Papildyta:

Tas tai taip, pradžioje mamytė su kotletukais, visada šiltais ir užuovėja nuo visų pasaulio negandų, vėliau draugė/mylimoji/žmona, perėmusi geidžiamiausios, saugotinos žmonijos rūšies apsaugos estafetę.  biggrin.gif

Kvailoki Jusu komentarai butent apie sia tema blush2.gif . 22 metu vaikinas siais laikais mokytis ir studijuoti turi, ateitim savo ir bustu rupintis, kad turetu kur seima ikurdint. Prie ko cia mamyciu kotletai? doh.gif lotuliukas.gif
Aisku, ir 18-iolikos jaunimas nuomojasi butus ir atskirai nuo tevu savo gyvenimus kuria, ir nieko tame blogo nematau, bet kada moterei tiek metu ir taip neatsakingai pastoti nuo tokio bernelio viliantis, kad kazkas iseis, tai sorry..
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 05 03, 13:44)
Ziurint i sia situacija is sono, gaila todel, kad moteris subrendusi  + ryskiai turetu suprasti, kad jokios seimos is tokiu santykiu neises. Moterys subresta ankscias, tai ir turiu galvoj, rasydama, kad vaikinui vejai turbut dar po mokyklos suolo nalvoj, o jai  seimos jau reikia. Subres, suaugs, sutiks ta, su kuria nores seimas kurt, gal ne kiekviena ir nores uz tokio ''su kraiciu'' teket. Bent jau as, jei buciau be vaiku +jauna, tai man apsivaikaves tikrai nebutu reikalingas.
Vaiko tai be abejo gaila. Bet gal kitas tetukas atsiras.
Papildyta:

Kvailoki Jusu komentarai butent apie sia tema blush2.gif . 22 metu vaikinas siais laikais mokytis ir studijuoti turi, ateitim savo ir bustu rupintis, kad turetu kur seima ikurdint. Prie ko cia mamyciu kotletai? doh.gif  lotuliukas.gif
Aisku, ir 18-iolikos jaunimas nuomojasi butus ir atskirai nuo tevu savo gyvenimus kuria, ir nieko tame blogo nematau, bet kada moterei tiek metu ir taip neatsakingai pastoti nuo tokio bernelio viliantis, kad kazkas iseis, tai sorry..

Man kazkaip atrodo kad ji nieko is jo ir nesitikejo. Tiesiog spermos donoras ir tiek
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 05 03, 14:44)
Ziurint i sia situacija is sono, gaila todel, kad moteris subrendusi  + ryskiai turetu suprasti, kad jokios seimos is tokiu santykiu neises. Moterys subresta ankscias,

Jei jau taip knibinėti viską, tai visko ir būna smile.gif Žinau aš tų šiemų, kur moteris vyresnė ir sėkmingai viskas ir nebūtinai susiėjo, kai moteriai 55, o vyrui 45 m. Bet faktas, kad reikėjo atsargiai ir testuoti koks to vaikino požiūris į vaikus. Čia ne tas dalykas, kad ai, prakatim. Čia jau reikia galvos ir atsargos.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 03, 13:55)
Jei jau taip knibinėti viską, tai visko ir būna smile.gif Žinau aš tų šiemų, kur moteris vyresnė ir sėkmingai viskas ir nebūtinai susiėjo, kai moteriai 55, o vyrui 45 m. Bet faktas, kad reikėjo atsargiai ir testuoti koks to vaikino požiūris į vaikus. Čia ne tas dalykas, kad ai, prakatim. Čia jau reikia galvos ir atsargos.

Aisku, kad visko buna. As pati turiu klasioka, kuris iki 18 is namu niekur neejo( turiu minty tusintis). Pakviete kazkas ji i gimtadieni, jam tevai atskaite paskaita apie alkoholi ir sexa su apsaugom biggrin.gif ( cia man pats to vaikino tevas pasakojo) ir gavosi taip, kad vaikinas permiegojo ir po pirmo karto mergina pastojo. Nezinau kiek tame teisybes, bet gavosi taip, kad 19 jis jau buvo dvynuku tetis smile.gif. Nugi uzaugino tevai, nes vaikinui mokytis reikejo.
Nekbibineju as, tiesiog diskutuoju smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 05 03, 13:44)
Ziurint i sia situacija is sono, gaila todel, kad moteris subrendusi  + ryskiai turetu suprasti, kad jokios seimos is tokiu santykiu neises.

manyciau, kad tikrai tai suprato. As kazkaip naiviai tikiu, kad moterys pakankamai protingos ir pries guldamosis su vyru ivertina ar vyras tinkamas seimai (a vdrug nestumas). Ir tikrai zino, kad is malalietku nelabai yra ko tiketis. Bet kai moteris iesko ne vyro ateiciai, o sex partnerio, tai taip ir gaunasi. Tada tinka ir malalietkos, vede ar dar kokie, svarbu pajegus butu. Vaikinas matosi, kad irgi ieskojo sex partneres, o ne potenciolios gyvenimo drauges, nes nebutu padu pasipustes.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2016 05 03, 13:49)
Ištekėjau 20,5, vyras buvo 21,5 ( ne iš reikalo smile.gif Kartu laimingi 41 metai.


Mes irgi tokio amžiaus tuokėmės, irgi ne "iš reikalo", tik mūsų "stažas" 34 metai.

Mano galva, visur yra savo pliusų ir minusų, jaunesniame amžiuje lengviau prisitaikyti venam prie kito, mažiau blaškymosi planuojant ateitį.

Atsakyti