Įkraunama...
Įkraunama...

Rožančius

QUOTE(Dosera @ 2014 04 25, 15:27)
Ji nori, kad melstumėmės Rožančių gerai, tai yra naudodami žodinę ir mąstymo maldą.

Venas pastebėjimas. Ne tiek dėl rožančiaus, kiek dėl FSSPX. gal kam bus svarbu... FSSPX yra vadinamoji Pijaus X brolija (lefebristai), laikanti save tikraisiais katalikais, tačiau atmetanti liturgines reformas, ekumenizmo idėją ir kt. dalykus, todėl iš esmės nesanti vienybėje su Romos katalikų Bažnyčia. Tai nereiškia, kad ne fsspx katalikas iš jų negali pasimokyti nieko tinkamo, suprantama, kad bet kuri malda turi būti kalbama ne atmestinai ir iš širdies, bet ko gero kaip tik čia ir yra esmė, o ne detalių sureikšminimas, lyg jei jau kažką nuo nuoširdžiausiai melsdamasis "ne pagal tvarką" pasakysi - "nebegalios".
Negerai, kai žmogus kažką daro tyčia "ne taip kaip reikia", bet jei meldžiasi iš širdies, nesuskaitęs visų įmanomų patarimų apie rožinio maldą, dar nereiškia, kad jo malda mažiau miela Dievui, nei to, kuris meldžiasi tiksliai "pagal visas instrukcijas".
Užsienio forumuos skaičiau net debatus "prieš laikrodžio rodyklę" ar "pagal laikrodžio rodyklę" melstis. Vieni pasisakinėjo, kad meldžiasi taip, kiti, kad meldžiasi kitaip. Ir paktiškai vienintelis argumentas "nes taip išmokau". Abiejų pusių. Ka kure numesdavoargumntą "nes kitaip negalios", net sakydami, kad tai buvo prašyta kažkurioje popiežiaus neskelbtoje :]]] enciklikoje. O kodėl turėtų negalio paaiškinimo vis tiek jokio. Kai kurie tai siejo su kairiankiškumu ar dešiniarankiškumu, bet iš esmės niekas dorai ir negalėjo paaiškint kodėl reikėtų taip ar kitaip. Ir tai iš esmės nerodo nė vienos pusės kažkokio didesnio sąmoningumo. O asmeniškai manau, kad malda yra toks vertingas dalykas, kad neminėtinas visokiais būdais bando nuo jos atitraukti. tas pats su išpažintim, tas pats su kitom tikėjimo praktikom. Pastrigdindamas detalėse, įmesdamas į pasimetimą, kad "teisingai man nė nesigaus" ir taip nuo jos apskritai atitraukdamas. Todėl manyčiau - svarbiausia tą tesiog daryti. Ir būt atviram galimybei tobulinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 28 balandžio 2014 - 09:50
Sveiki. Gal galite man paaiškinti. Mano dukra lanko pirmosios komunijos pamokėles. Reikėjo 3 kartus vakarais eiti į bažnyčią ir kalbėti rožinį. Kalbėjom, eiliškumą atrodė, kad perpratom. Mokytoja jos paklausė, ką reikia kalbėti ties kryželiu???? Kur randu aprašytą rožinio klabėjimą apie kryželį ir ties juo priskirtą maldąm apie tai nerašo. Turite minčių?
Atsakyti
QUOTE(kvinna @ 2014 11 12, 09:53)
Sveiki. Gal galite man paaiškinti. Mano dukra lanko pirmosios komunijos pamokėles. Reikėjo 3 kartus vakarais eiti į bažnyčią ir kalbėti rožinį. Kalbėjom, eiliškumą atrodė, kad perpratom. Mokytoja jos paklausė, ką reikia kalbėti ties kryželiu???? Kur randu aprašytą rožinio klabėjimą apie kryželį ir ties juo priskirtą maldąm apie tai  nerašo. Turite minčių?

6 temos lape Dosera idejus labai aisku paveiksliuka smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Koks rožančius tinkamas kalbėti norint ligonio pasveikimo?
Atsakyti
Klausiat apie maldą ar "karoliukus"? Iš esmės tai tiek vienu, tiek kitu atveju naudodami tas pačias priemones, tas pačias maldas galime turėti pačias įvairiausias intencijas.
O dėl maldos, tai naudojant tą patį įrankį galima kalbėti ir daugiau "vainikėliais" vadinamų maldų, čia jau mūsų pačių pasirinkimas: pvz. Dievo gailestingumo vainikėlis ir kt.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 01 31, 17:37)
Klausiat apie maldą ar "karoliukus"? Iš esmės tai tiek vienu, tiek kitu atveju naudodami tas pačias priemones, tas pačias maldas galime turėti pačias įvairiausias intencijas.
O dėl maldos, tai naudojant tą patį įrankį galima kalbėti ir daugiau "vainikėliais" vadinamų maldų, čia jau mūsų pačių pasirinkimas: pvz. Dievo gailestingumo vainikėlis ir kt.


Ačiū. Klausiu apie pačią maldą - kokią reikia kalbėti... blush2.gif Noriu melstis už savo vyro sveikatą verysad.gif ... Gal dar kokių maldų yra, prašant pasveikimo stebuklo ?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2015 02 01, 13:43)
Ačiū. Klausiu apie pačią maldą - kokią reikia kalbėti... blush2.gif Noriu melstis už savo vyro sveikatą verysad.gif ... Gal dar kokių maldų yra, prašant pasveikimo stebuklo ?

Čia rasi maldas į šv. Judą Tadą. Geras dalykas yra organizuoti maldos "brigadą", t.y. prašyti visus mylinčius, galinčius, norinčius (šeimos narius, draugus, pažįstamus) melstis kartu ta pačia intencija.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 02 03, 03:09)
Čia rasi maldas į šv. Judą Tadą. Geras dalykas yra organizuoti maldos "brigadą", t.y. prašyti visus mylinčius, galinčius, norinčius (šeimos narius, draugus, pažįstamus) melstis kartu ta pačia intencija.

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2015 02 05, 16:41)


rožinis tam reikalui irgi galingas 4u.gif iš principo galima tiesiog kalbėtis su Dievu ir jo prašyti pasveikimo savo vyrui - paprastai, savais žodžiais, be įmantrybių. Tokia yra vaikų malda smile.gif
Atsakyti
Labai patiko 6 psl. nurodyta schema Rožiniui kalbėti, anksčiau man tai atrodė labai sudėtinga blush2.gif gal kas galėtumėt paaiškinti kaip kalbėti Gailestingumo vainikėlį 4u.gif
Atsakyti

Dievo Gailestingumo vainikėlis gali būti kalbamas varstant mums įprasto rožinio karoliukus. Pradžioje kalbame „Tėve mūsų", „Sveika, Marija", „Tikiu Dievą Tėvą". Toliau ties didesniais karoliukais meldžiame:
Amžinasis Tėve, aukoju Tau mieliausiojo Tavo Sūnaus, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, Kūną ir Kraują, Sielą ir Dievystę permaldauti už mūsų ir viso pasaulio nuodėmes.
Ties mažesniais karoliukais kalbame: Dėl skaudžios Jėzaus kančios būk gailestingas mums ir visam pasauliui.
Pabaigoje: Šventas Dieve, šventas Galingasis, šventas Amžinasis, pasigailėk mūsų ir viso pasaulio. (3 kartus)

Rekomenduoju.
Atsakyti
Ačiū, Atsuktuvas 4u.gif ši malda jau tapo mano mėgiama, stengiuosi visuomet sukalbėti 15 val. Dar įdedu žodžius:

Tam, kas bent kartą sukalbės šį vainikėlį, bus suteikta malonė, nes mano gailestingumas beribis, – sakė Jėzus. – Tie, kurie kalbės šį vainikėlį gyvenime, o ypač mirties valandą, bus apglėbti mano gailestingumo.
Kai prie mirštančiojo kalba šį vainikėlį kiti, numaldoma Dievo rūstybė, o neišmatuojamas gailestingumas apgaubia sielą.



Pažadu kad ta siela, kuri garbins šį paveikslą, nepražus. Taip pat pažadu jau čia, žemėje, pergalę prieš priešus, o ypač mirties valandą.
Per šį paveikslą sieloms teiksiu daug malonių, todėl tegul jis bus prieinamas kiekvienai sielai.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 12 birželio 2015 - 16:23