Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(rokoko @ 2008 08 11, 15:34)
o db dar reiks zemele ''pritaikyt'' ploteliais: ciobrelims smeliuko, virziams spygliuku


Prasau smulkiau isaiskinti, kodel ciobreliams smeliuko?(as pasodinus ciobreli tokioj riebioj zemej g.gif , bet jis kolkas irgi riebus rolleyes.gif )O tai gal gali numiroti kita met g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamce @ 2008 08 11, 17:36)
Man is vis mistika, kaip tu su mazu vaiku tokius plotus puoseleji.....   doh.gif


drinks_cheers.gif aha, as ta pati pamaniau apie Sobieska, nu tikra darbstuole ax.gif
Greitai ji cia apsidirbo, cia padejavo, kad susirgo ''virzine'' bigsmile.gif, o cia jau pasveikus ir virziai savo vietoj jau doh.gif

Einu i laika truputi ryte sodinejau, cia apie viena geltona augaliuka kalbejot, panasu i salpusni(o gal ir as ji pasisodinau)reiktu pafotkinti, nes neatsaket kazko man apie ta lobelija daugiamete g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 11 rugpjūčio 2008 - 17:28
o! yra daugiamečių lobelijų? Noriu! - mėlynai žydinčios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 08 11, 17:36)
Aru kokiu 11, bet taip viskas man susidelioje dabar, kad as nenoriu jokiu nauju gelynu knaibyt  smile.gif  Jau turima augmenija vos apeinu, o, dazniausiai, iki galo taip ir neapeinu. Man is vis mistika, kaip tu su mazu vaiku tokius plotus puoseleji.....   doh.gif

Tigi as nianka turiu niolikos metu biggrin.gif o ir mama nespjauna su mazium pabuti, MB irgi didelis pagalbininkas zolei pjauti...vnz "ja, ti,on, ana-vsia my druznaja siemja"
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 08 11, 18:25)
drinks_cheers.gif  aha, as ta pati pamaniau apie Sobieska, nu tikra darbstuole ax.gif
Greitai ji cia apsidirbo, cia padejavo, kad susirgo ''virzine'' bigsmile.gif, o cia jau pasveikus ir virziai savo vietoj jau doh.gif


Aciūūūūūūūūūūū 4u.gif dar speju, as gi jauna blush2.gif

Va cia mano karklas
Pradziu pradzia-data neduos sumeluot, galit orientuotis pagal mane, jei noresit karkla tinkamoj vietoj pasodinti ir kaip jis joje atrodys po kazkiek tai laiko
user posted image

Cia tarpinis varintas praejus dviem metams
user posted image

o cia dabartinis mano galiunas doh.gif ir biesas zino kiek jis dar augs biggrin.gif
user posted image
kitu rakursu
user posted image

Pareiga atlikau pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 11 rugpjūčio 2008 - 18:53
Delosperma tas mano augaliukas, stai smile.gif
http://www.floralima...bigenum_f89.jpg
dar smile.gif
http://www.sci.muni...... cooperii.jpg
http://www.northcree...nts/DETA-57.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 11 rugpjūčio 2008 - 18:58
QUOTE(Tina* @ 2008 08 11, 19:56)
Delosperma tas mano augaliukas, stai smile.gif
[

nu idomus, idomus tas augalelis, o jis ar ziema atlaikys g.gif Jei Knifofija pasirodys, tai viskas aisku - numiros lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 08 11, 13:57)
Kasiopeja, prisipazink, ar nebuvai si savaitgali Sibirkos rozyne? Jums ten nepertoliausiai... Kai pamaciau, kad buvo atviru duru dienos, o as praziopsojau, tai vos neapsizliumbiau....


Aš??? ir nenuvažiavau????? bigsmile.gif
Gražu ten pas juos, toks vienkiemis, sodas užsodintas rožėmis, toks neformalaus parko stilius, erdvė, milžiniški medžiai... rojus žemėje wub.gif

Šį kartą tik pažiūrėjau, nieko nepirkau. Bet savo "juodą darbą" padariau - važiavom su kaimyne, tai ji bent kelis vazonus parsivežė (nors iki tol rožėm nesidomėjo) lotuliukas.gif

Sobieska, gražūs tavo kupstukai-viržiukai thumbup.gif Ten dar prie jų rododendrų trūksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 11, 20:25)
Sobieska, gražūs tavo kupstukai-viržiukai  thumbup.gif  Ten dar prie jų rododendrų trūksta  blush2.gif

Aciū 4u.gif , kur jau ten tiems rododendrams irnesakyk.gif ten velnias koja nusilauztu be problemu biggrin.gif tarp tu augalu

Mergickos, gal kas turit, matet ,girdejot ar siaip zinot kur gaut - begalinis noras is kur nors parauti Kaufmano tulpyciu ax.gif juk greitai ateis ju sodinimo metas, o as neturiu verysad.gif
Atsakyti
g.gif ar pas mane ne ta pati gelyte Delosperma g.gif
user posted image

cia pas mus ja vadina- vidurdienio gele,nes ziedeliai issiskleidzia tik pietu metu smile.gif
Papildyta:
kuom ypatingos tos Kaufmano tulpytes,kodel toks ju pavadinimas
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 08 11, 20:38)
g.gif ar pas mane ne ta pati gelyte Delosperma g.gif



Ae pavadinimas jau kad sexy tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 11, 17:30)
Mergickos, gal kas turit, matet ,girdejot ar siaip zinot kur gaut - begalinis noras is kur nors parauti Kaufmano tulpyciu ax.gif juk greitai ateis ju sodinimo metas, o as neturiu verysad.gif


Nežinau kaip dėl kaufmano, bet daug gražių tulpių yra čia
http://www.geles.biz...u...ulpės.html
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 11, 20:40)
Nežinau kaip dėl kaufmano, bet daug gražių tulpių yra čia
http://www.geles.biz...u...ulpės.html

Uz nuoroda 4u.gif , butinai po ja pasiknisiu bigsmile.gif
O Kaufmano tulpytes tokios mazos ir drutos, nu cia jos ax.gif
user posted image
arba
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 08 11, 17:25)
... nes neatsaket kazko man apie ta lobelija daugiamete g.gif

Kiek žinau, lobelija vienmetė. unsure.gif

QUOTE(sobieska @ 2008 08 11, 19:30)
Aciū 4u.gif , kur jau ten tiems rododendrams irnesakyk.gif ten velnias koja nusilauztu be problemu biggrin.gif tarp tu augalu

Mergickos, gal kas turit, matet ,girdejot ar siaip zinot kur gaut - begalinis noras is kur nors parauti Kaufmano tulpyciu ax.gif juk greitai ateis ju sodinimo metas, o as neturiu verysad.gif

lotuliukas.gif Sobieska, po vieno pasisakymo seka kitas, jam prieštaraujantis lotuliukas.gif
Kas gali būti,kad pasodinus tas uolaskėles,kai kurie seni lapeliai, kaip ir nudegė pagelto? Pas mane keli krūmiukai taip, o kiti normaliai auga. Gal čia nuo karštos saulutės... g.gif Bet liejau kasdien pasodinusi.

geles.biz.lt galima rasti ir šiame forume rs Šiaip ar taip, manau, sodinti dar per anksti, taip kad ir bumas bus kiek vėliau ax.gif


Atsakyti