Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Mergaites, labai atsiprasau , nenoriu tersti jusu temos, bet niekaip neiseina ikelti foto, gal tikrai todel , kad esu nauja ir neturiu to reikalingo kiekio zinuciu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2008 08 18, 00:41)
Mergaites, labai atsiprasau , nenoriu tersti jusu temos, bet niekaip neiseina ikelti foto, gal tikrai todel , kad esu nauja ir neturiu to reikalingo kiekio zinuciu. verysad.gif

nereikia turėti reikiamą žinučių kiekį wink.gif
Pasiskaityk, šioje temoje -> Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt ir
-> Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 08 17, 21:04)
O kada galima persodinti alpinę zundą, nes norėčiau ją perkelti į kitą vietą. g.gif

Kai žemė gerai įmirkusi, galima kelti, tik iškarto pritrumpink lapus, o visų geriausia pasisodinti jauną augaliuką, nes jų storos šaknys ir labai mažai maitinančių šaknų, labai sėjasi, palik pribręsti sėkloms ir ravėsi pora metų lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei jau nuspręsi kelti didelį augalą, tai stenkis iškasti su kuo didesniu žemės gabalu.
Atsakyti
Labas rytas...ir geros darbo savaites 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Lietutis Kaune lynoja smile.gif
Atsakyti
Pagelbėsiu vienai mamytei Ponia Delovej mirksiukas.gif
Laukiu jusu patarimu.
1.Azuolinis kamienas , isskaptuotas, pasodinta maza dekoratyvine eglute.
2.Kadagys , po juo suklojau skaldytu akmenu takeli.Gal man islupti vejos gabala ir dar prisodinti kazkokiu daugiameciu geliu, ar koki spygliuoti?
3.Cia tai net nezinau ka keisti.Nepatinka man viskas.
4.Dekoratyvine zemuoge .Apdejau akmenais, nes ten yra vysnios kelmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAUKVILE: 18 rugpjūčio 2008 - 09:52
Koks yra pats maziausias raugerskis, kuri galima pas mus nusipirkti? Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 18, 09:04)
Kai žemė gerai įmirkusi, galima kelti, tik iškarto pritrumpink lapus, o visų geriausia pasisodinti jauną augaliuką, nes jų storos šaknys ir labai mažai maitinančių šaknų, labai sėjasi, palik pribręsti sėkloms ir ravėsi pora metų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O jei jau nuspręsi kelti didelį augalą, tai stenkis iškasti su kuo didesniu žemės gabalu.

Ačiū už informaciją. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 18, 11:41)
Koks yra pats maziausias raugerskis, kuri galima pas mus nusipirkti? Aciu uz atsakyma  4u.gif



Nepatingejau(man igi pravers). Berberis thunbergii 'Bagatelle' -Soltroj raso, kad yra. Dar maziukai tos pacios rusies 'Dart's Red Lady', 'Minor'. Ar siuos galima Lietuvoj nusipirkti- nzn. Negarantuoju, kad jie patys maziausi galimi, bet mazi tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 08 12, 08:52)
Laba diena mergaitės, turiu tokį klausimėlį, ar paliekat grunte žiemoti gargždenį?


Nepykit, bet vėl klausiu unsure.gif ar numirs mano garždenis žiemą lauke??

QUOTE(sobieska @ 2008 08 17, 18:16)
Nu nezinau kiek jis pas mane geras (buna ir geresnio), bet priemiau 8 masinikes is Labunavos durpyno, o jei juodzemio nedaug reikia, tai pas Jolax toks tamsus riebus sulinku juodzemiukas panaudotas. Va ten matosi, kad geras thumbup.gif


Visai netoli gyvenu doh.gif , bet kur geros žemės gauti nežinau doh.gif doh.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Gal kuri iziurit, kas tai per medis su nutysusiom sakom? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labas, kiek izlibinu - panasu i maumedi.
Atsakyti