Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai:)

QUOTE(Esprit @ 2008 08 08, 13:34)
Gal kas naudojat ar esat bandzius Dior Addict Ultra Gloss Reflect ir YSL Golden Gloss Shimmering Lip Gloss ? Niekaip neapsisprendziu kuri pirkt  g.gif


Man asmeniskai fainesnis ysl wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 08 08, 13:34)
Gal kas naudojat ar esat bandzius Dior Addict Ultra Gloss Reflect ir YSL Golden Gloss Shimmering Lip Gloss ? Niekaip neapsisprendziu kuri pirkt  g.gif

Kaip tik šiandien iš egluziukas abu nusipirkau lotuliukas.gif tai kai pabandysiu, pasakysiu 4u.gif
Atsakyti
Šiaip naudoju kažkokį tai šaldantį blizgesį vasarai ax.gif (pavadinimo neklauskit-nenumanau). Bet vakar radau tokį...tokį, uh, blizgį bigsmile.gif ,rausvą tokį truputį barbišką ( blush2.gif biggrin.gif ) beeet laaabai fainą thumbup.gif .Nežinau, gal kas naudojot...Eveline 217 spalva, toks gan lipnus mirksiukas.gif ,blizgučiu gan nemažai, 9ml. pakuotė...NA nežinau, man laaabai patiko.Nusipirkau blush2.gif .

Jungiuos ir aš prie jūsų jeigu nieko prieš, manė bliizgių esu jau 1 mėnuo.
Atsakyti
o ką galit pasakyt apie šį borjois blizgį? 4u.gif
user posted image

žalsvas tai su mentoliu kaip suprantu šaldo ir putlina lūpas, o melsvas? g.gif mačiau parduotuvėj, bet nepabandžiau doh.gif irgi su mentoliu, bet gal efektas panašus kaip mėlynųjų blizgių g.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 09, 18:21)
o ką galit pasakyt apie šį borjois blizgį? 4u.gif
user posted image

žalsvas tai su mentoliu kaip suprantu šaldo ir putlina lūpas, o melsvas? g.gif  mačiau parduotuvėj, bet nepabandžiau doh.gif  irgi su mentoliu, bet gal efektas panašus kaip mėlynųjų blizgių g.gif

su drauge ieskojom blizgio tai ji isbande ta zalsva tai feee sake slykstus tas jo mentolas o ir jo daugiau uzsitepus matosi kazkoks zalsvai- melsvas atspalvis smile.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot kur man gauti pirkti guerlaino melyna blizgi sparking sea 03 is pucci kolekcijos wub.gif savo jau pabaigiau, o kur pirkti nerandu, net braskese nera verysad.gif anksciau buvau pirkusi is kristianos, dabar ten tokiu ne su ziburiu nerasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 08 09, 21:01)
Gal kuri zinot kur man gauti pirkti guerlaino melyna blizgi sparking sea 03 is pucci kolekcijos wub.gif savo jau pabaigiau, o kur pirkti nerandu, net braskese nera verysad.gif anksciau buvau pirkusi is kristianos, dabar ten tokiu ne su ziburiu nerasi cool.gif


Čia yra Guerlain by Emilio Pucci mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Esprit @ 2008 08 08, 13:34)
Gal kas naudojat ar esat bandzius Dior Addict Ultra Gloss Reflect ir YSL Golden Gloss Shimmering Lip Gloss ? Niekaip neapsisprendziu kuri pirkt  g.gif


As turiu YSL, tai esu labai patenkinta, lupytes graziai zeri, tik issilaiko, bent man tai neilgai ax.gif Bet man jis vis tiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 09, 17:21)
o ką galit pasakyt apie šį borjois blizgį? 4u.gif
user posted image

žalsvas tai su mentoliu kaip suprantu šaldo ir putlina lūpas, o melsvas? g.gif  mačiau parduotuvėj, bet nepabandžiau doh.gif  irgi su mentoliu, bet gal efektas panašus kaip mėlynųjų blizgių g.gif

Na man jie asmeniskai nepatinka, jie labai lipnus. doh.gif Uztepi kai medu ant lupu, nepatinka. schmoll.gif
Neblogas man Lancome blizgis visad perku bespalvi blush2.gif O jei su spalva patiko Elizabeth Arden. thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti blizgį kasdienai, kad nereiktų lūpoms balzamo ir kad spalva lengva būtų. PAstaruoju metu labiasuiai tiko ir patiko Juicy tubes (turėjau braškinį ir Ticled pink).
Nepatiko: Dior Addict, Bourjois, Loreal.
Atsakyti
QUOTE(Tai_va @ 2008 08 09, 23:04)


Didelis didelis aciu tau clap.gif , o tu nezinai ar cia galima tiesiogiai uzsisakyt, ar reikia per tarpininkes g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 08 10, 13:39)
Gal galit rekomenduoti blizgį kasdienai, kad nereiktų lūpoms balzamo ir kad spalva lengva būtų. PAstaruoju metu labiasuiai tiko ir patiko Juicy tubes (turėjau braškinį ir Ticled pink).
Nepatiko: Dior Addict, Bourjois, Loreal.

Pabandyk Clinique superbalm thumbup.gif
user posted image
Atsakyti