Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai:)

QUOTE(giedrute 99 @ 2009 02 24, 13:20)
O kaip jie laikosi?

ysl tai labai gerai thumbup.gif o lancome vidutiniskai, bet kai jo daug yra, tai tepliok ir tepliok..15ml. kai tuo tarpu ysl 2,5ml. doh.gif tik as darau taip, kai ysl jau nelieka ant lupu, lieka tik tas zerejimas, labai smulkus blizguciai (tas smulkumas butent man ir patinka, nes stambiu blizgalu nemegstu), tada uztepu lancome, tai ir toliau lupos labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 02 24, 14:31)
ysl tai labai gerai thumbup.gif  o lancome vidutiniskai, bet kai jo daug yra, tai tepliok ir tepliok..15ml. kai tuo tarpu ysl 2,5ml. doh.gif  tik as darau taip, kai ysl jau nelieka ant lupu, lieka tik tas zerejimas, labai smulkus blizguciai (tas smulkumas butent man ir patinka, nes stambiu blizgalu nemegstu), tada uztepu lancome, tai ir toliau lupos labai graziai atrodo wub.gif

Man Lancome Juicy tubes, daug geriau laiko negu piestukinis YSL. Lancome padaro lupas tokias slapias. O YSL tai greit dingsta, ir lieka vieni blizguciai prikibe doh.gif Su YSL lupos man graziai atrodo tik ant saules smile.gif Arba ant jo uztepus kita blizgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kyska513 @ 2009 02 18, 20:52)
user posted image

O man sitas dabar pats pats  thumbup.gif skanus kvapas,nelimpa kaip medus,toks slidus  blush2.gif

Nu aš jį kažkodėl labai greitai nuvalgau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 02 24, 13:10)
man patinka yves saint laurent touche brillance, ilgai islieka, nelipnus, o kaip zeri thumbup.gif
user posted image

o man šitie visai nepatinka schmoll.gif skonis bjaurus, laikosi neypatingai, nors žėri gražiai
šitie daug fainesni, mano mėgstamiausi rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Man YSL golden gloss patinka tik vasara,nes žiemą man nesinori jokių blizgučių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 02 24, 15:38)
Nu aš jį kažkodėl labai greitai nuvalgau  doh.gif

Man irgi nesilaiko schmoll.gif Labai patinka jie vasara, kai saulute sviecia wub.gif
Atsakyti
Eslauda, o kaip smashbox blizgis ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 02 24, 20:12)
Eslauda, o kaip smashbox blizgis ?  ax.gif

Siaip malonus, bet labai greitai nusivalo nepalikdamas ne pedsako... Visai nelipnus, todel ir nesilaiko smile.gif
Atsakyti
siandien nusipirkau clarins niu koks fainas wub.gif karamele ant lupu, drekina, malonus
va toks
Atsakyti
Turiu ir as toki Clarins blizgesiuka-tai labai jau patenkinta siuo blizgesiu patenkinta esu.Labai malonus ant lupu, skaniai kvepia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilla: 24 vasario 2009 - 21:27
QUOTE(Spicas @ 2009 02 24, 22:21)
siandien nusipirkau clarins niu koks fainas  wub.gif  karamele ant lupu, drekina, malonus
va toks

As irgi turiu, man jis kaip vazelinas. Kvapas wub bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 02 24, 15:38)
Nu aš jį kažkodėl labai greitai nuvalgau  doh.gif

Niu jei valgant,tai jauciu visi greit nusivalgo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 02 24, 16:05)
Man irgi nesilaiko  schmoll.gif  Labai patinka jie vasara, kai saulute sviecia  wub.gif

Jo vasara labai grazu,o ziema i kluba einant galima lupas pasimozoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Spicas @ 2009 02 24, 22:21)
siandien nusipirkau clarins niu koks fainas  wub.gif  karamele ant lupu, drekina, malonus
va toks

Papildyta:
QUOTE(stilla @ 2009 02 24, 22:26)
Turiu ir as toki Clarins blizgesiuka-tai labai jau patenkinta siuo blizgesiu patenkinta esu.Labai malonus ant lupu, skaniai kvepia thumbup.gif

O tai sakykit, ar jis lipnus ?ir ar jis su blizguciais ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kyska513: 24 vasario 2009 - 22:55