Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(cipciukas @ 2008 08 22, 15:38)
Mano manymu ,per auksta temperatura ax.gif

mastau.gif
Atsakyti
Na va ,prapjoviau as savo zebra ir...... verysad.gif , per dauk rudo sluoksnio ( kita karta bus 2 dalys baltos teslos ir 1 dalis rudos ) ,o susisluoksnevo graziai bigsmile.gif , reikia deti kuo mazesnius saukstelius teslos ( cia mano patarimas ) bus plonesni ruozeliai, per mazai cukraus ( cia mano skoniui ) , na ,o visa kita tai liuks ,man patinka , kad galima valgyti neussigerent ( nesausas ). Tikrai dar ne viena karta kepsiu ,tik truputi pakoreguosiu pagal save ( su saiku aisku ). Na priekabi esu ka jau dabar padarysi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 22, 14:59)
merginos susiruosiau kepti si pyraga, bet cia nera miltu  blink.gif  g.gif pamirso parasyti ar taip turi buti?  g.gif profes patarkit ar be miltu (kaip parasyta recepte) kaznors valgomo gausis unsure.gif

Čia ne pyragas, o pudingas. Jis gaunasi tokia kaiopo standi košė ir miltų nereikia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

man net seile varva ziurint i jusu skanius pyragiukus wub.gif Idedu ir as pasirodyti vakaryksti savo sedevra, Napoleona ax.gif Kepiau pagal Sonatikos receptuka rolleyes.gif Skonis thumbup.gif ir nepasakyciau kad darbo labai daug ax.gif
Sitaip maniskis Napoleonas atrodo is virsaus ax.gif
user posted image
O taip prapjautas mirksiukas.gif
user posted image

Atleiskit foto nekokios, nagi nesu as fotografe tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2008 08 22, 15:01)
Čia ne pyragas, o pudingas. Jis gaunasi tokia kaiopo standi košė ir miltų nereikia  4u.gif

jasna... einu ieskoti kito recepto, nes noriu pyrago su slyvom...

merginos cia jau zenklas, pradzia ne kokia cool.gif doh.gif
Atsakyti
O as dabar rankoje laikau pudingo pokely ,jame parasyta sudetis : ieina kukuruzu krakmolas ,bulviu krakmolas ir pudingo milteliai , taip krakmolas irgi keicia miltus . o kur jis yra tame recepte ? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
hihihi.gif
Nerytė-o aš kaip tik manau,kad gauti gražiai dryžuota,reikėtų pilti po daugiau,nei po šaukštą mastau.gif bus proga dar išmėgint.
Atsakyti
Ziuriu i ta napoleona ir niekaip nesuprantu ,ar cia blynai balti o pertepimas rusvas ,ar atvirksciai mastau.gif
Papildyta:
AS dejau po dideli sauksta ,ruozeliai gavosi storoki , man graziau kai jie ploni ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as cia pirma karta, noriu pasirodyt ir as su savo pyragu pagal Sonatinos recepta Varskes keksas su sokolado gabaliukais thumbup.gif laaaabai skanus 4u.gif tik as dejau ne juodaji, o paprsata pieniska sokolada su jogurtiniu idaru, gavosi toks saldrukstis thumbup.gif
stai nuotrauka, tiksliau jos nuoroda, nes nemoku iklet cia foto blush2.gif
http://public.fotki....i/sany0032.html
labai aciu uz si receptuka, dabar daznai kepsiu si keksiuka 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 22, 16:24)
Ziuriu i ta napoleona ir niekaip nesuprantu ,ar cia blynai balti o pertepimas rusvas ,ar atvirksciai mastau.gif

Blynai balti, pertepimas rusvas ax.gif
Atsakyti
O tai kaip cia jie dabar balti , kiek maciusi tai jie buna rusvi , bigsmile.gif , idomus receptukas g.gif
Atsakyti
user posted image


Nu kažko čia vis tik per daug cool.gif

VAI,VAI kaip sunku kašį žiūrėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terija:): 22 rugpjūčio 2008 - 15:47