Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Aciu,mergaites!! aciuks.gif Kepkit kepkit,receptai isbandyti
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 07 29, 13:57)
Pažiūrėkite šį recepta kiek skaitinėjau tai matosi kad paprastas ir labai išgirtas pyragas (pati dar neprisiruošiau iškepti)

Čia vertimas:
ANYTOS PYRAGAS

Tešlai:
125 g smulkaus cukraus,
125 g sviesto,
200 g miltų,
1 pak. kepimo miltelių (1 pak. – 11 g, skirtas 500 g miltų),
3 kiaušiniai,
1 v. š. citrinos sulčių.

Papuošimui:
1 ind. (830 g) konservuotų vaisių arba uogų savose sultyse,
0,5 pak. pudingo miltelių (1 pak. – 37 g).

Sumaišyti visus sausus komponentus ir visus skystus atskirai. Po to viską kartu sumaišyti. Supilti į pateptą aliejumi formą ir kepti išanksto įkaitintoje orkaitėje (termostatas 6) 30 min. orkaitės viršuje.
Vaisius iš indelio išdėlioti ant pyrago (jeigu reikia – supjaustyti).
Pagaminti ŽELĖ: visą skystį iš indelio sumaišyti su puse pakelio pudingo miltelių, dėti ant silpnos ugnies ir nuolat maišant, kaitinti iki virimo. Kai tik pradės užvirti – masė iš skystos pavirs į žėlinę – čia jau ją ir supilti ant pyrago, papuošto vaisiais.
Sustingti turi beveik iškarto, per keletą minučių. Ataušinti ir patiekti.
Padaroma tiesiog momentaliai!!!





Kepiau šiandien šį pyragą. Dar neragavom, nes ryt laukiam svečių, tai tada ir pjausim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LABUSKA: 08 rugpjūčio 2008 - 20:29
Kepiau uogienės pyragą

Reikės: 3 kiaušinių
stiklinės uogienės (kuo mažiau saldžios)
stiklinės cukraus (pusės, jei uogienė vis dėlto saldi)
puodelio juodos arbatos užpilo (stipraus ir atvėsinto)
4 stiklinių miltų
3 arb. š. kepimo miltelių (arba 2 sodos - nugesintos uogiene)
cinamono, vanilinio cukraus

user posted image

Viską sumaišyti. kepti 180 laipsnių karštyje apie 50 min.

user posted image

Geras dalykas, kad visai nereikia riebalų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schroedingers Cat: 08 rugpjūčio 2008 - 21:00
NESUPRATAU - 4 stiklines cukraus blink.gif + uogiene mastau.gif , ar ne per saldus gavosi ax.gif , o gal ten turi buti miltai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 08, 21:56)
NESUPRATAU - 4 stiklines cukraus blink.gif + uogiene mastau.gif , ar ne per saldus gavosi ax.gif , o gal ten turi buti miltai? g.gif

pasitaisiau biggrin.gif išsiblaškiusi šiandien... blush2.gif
Atsakyti
as esu kepus ragelius tuos.man labai patiko pusryciams su uogiene thumbup.gif
o savaitgali ruosiuos daryti Daividijos slapia sokoladini pyraga. duosiu zinoti kaip pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 08 09, 10:58)
as esu kepus ragelius tuos.man labai patiko pusryciams su uogiene  thumbup.gif
o savaitgali ruosiuos daryti Daividijos slapia sokoladini pyraga. duosiu zinoti kaip pavyko  mirksiukas.gif


jei nesunku gal gali pasidalinti receptu? blush2.gif
Atsakyti
Ačiū Idrijai už obuolių pyrago recepruką 4u.gif
O jau kokų skanumynų čia pilna doh.gif dietai mano šakės bus lotuliukas.gif
Atsakyti
O stai ir mano siandieninis slapias sokoladinis paryas pagal Daividija wub.gif
user posted image

Labai saldus,slapias ir velniskai skanus thumbup.gif pats tas prie arbatos. Dariau is puses normos,delto toks plonas,bei man sutruko virsus. bet kadangi daug varskiniu pyragu suskyla,tai cia man ne trukumas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 08 09, 10:19)
O stai ir mano siandieninis slapias sokoladinis paryas pagal Daividija  wub.gif
Labai saldus,slapias ir velniskai skanus  thumbup.gif pats tas prie arbatos. Dariau is puses normos,delto toks plonas,bei man sutruko virsus. bet kadangi daug varskiniu pyragu suskyla,tai cia man ne trukumas  tongue.gif

thumbup.gif Suvalgyciau dabar gabaleli,gerai dar,kad nors tu riestainiuku liko,o tai MB kai isisuka,tai tik lekste randu lotuliukas.gif Bet bijau pakrutet,nes paguldziau vaikus,o jie apsimeta,kad miega,bet tik pajaucia,kad einu,tuoj dudu orkestra isgirstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 08 09, 13:19)
O stai ir mano siandieninis slapias sokoladinis paryas pagal Daividija  wub.gif
user posted image

Labai saldus,slapias ir velniskai skanus  thumbup.gif pats tas prie arbatos. Dariau is puses normos,delto toks plonas,bei man sutruko virsus. bet kadangi daug varskiniu pyragu suskyla,tai cia man ne trukumas  tongue.gif


dekui labai,reiks siandien iskepti ax.gif 4u.gif

klausykit merginos turiu pasiulyma,o kas jei ir mes padarytume viena tema kur butu nuorodos i receptus,nereiktu knistis po kelias temas? g.gif nes tikrai sunkoka,jei nieko pries galeciau apsiimti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 09, 13:05)
dekui labai,reiks siandien iskepti ax.gif  4u.gif

klausykit merginos turiu pasiulyma,o kas jei ir mes padarytume viena tema kur butu nuorodos i receptus,nereiktu knistis po kelias temas? g.gif nes tikrai sunkoka,jei nieko pries galeciau apsiimti  blush2.gif  blush2.gif

thumbup.gif ideja tai gera,tik darbo daugoka.
Atsakyti