Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Larissa @ 2008 08 28, 23:22)


katik issikepiau- skanumelis nerealus thumbup.gif aciu uz recepta .
Atsakyti
Musu siandienos vakariene 4u.gif
Receptukas is Sonatinos lobyno va cia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 29 rugpjūčio 2008 - 18:16
QUOTE(Cilmi @ 2008 08 18, 18:10)
Sveikos. smile.gif

Žinau puikų pyragą,nu tiesiog nuostabų.

PYRAGAS SU KRIAUŠĖMIS

Tešlai

250g miltų
50g cukraus
1 kiaušinis
150g sviesto
1 a. š. kepimo miltelių

Įdarui

4 kriaušės
1 stiklinė riešutų (bet kokių,bet žinokit su anakardžiais gaunas.. nu tiesiog pasaka.) blush2.gif
1 indelis kondensuoto pieno
Truputis cinamono (aš nededu,nes nesu didelė megėja.Asmeniškai man cinamonas su obuoliais tinka.) ax.gif

EIGA

Suberiame miltus ir cukrų, bei šaukštelį kepimo miltelių.Sviestą vis pavoliodamos į miltus sutarkuojame su tarka. Tada į tešlą įmušame kiaušinį ir ją išminkę dedame į šaldytuvą.

Tuo tarpu supjaustome kriaušes ir susmulkiname riešutus.Iškočiojame tešlą ir dedame į skardą (geriausiai ka būtų gan didelė forma,kad perkeptų).Padarykite kraštelius iš tešlos! Sudedame kriaušes,tada riešutus.Viską užpilame kondensuotu pienu. Įkaitiname orkaitę iki 170-180 laipsnių ir dedame pyragą.KEpame kol viskas pilnai perkeps.

Tai vat merginos nu prie kavos tai nerealiai skanu. thumbup.gif
Papildyta:
Tik nežinau kaip foto įkelti.  cry.gif

Kepiau siandien sita pyraga,ne sreikejo gelbeti kriauses ir kondensuota piena lotuliukas.gif
Tikrai labai skanus,ejo ir be kavos,tik kondensuoto pieno pyliau ne pilna skardine,truko gal 100g,tai pripyliau dar grietineles thumbup.gif Riesutus dejau anakardziu.
Atsakyti
Daividija lenkiuos uz tavo sugebejimus karsta.gif dabar pati darbais uzsivertus,tai neturiu kada kepti laiko,bet butinai isbandysiu daug tavo kepiniu good.gif nes viskas atrodo FANTASTISKAI
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 08 29, 17:56)
Daividija lenkiuos uz tavo sugebejimus  karsta.gif  dabar pati darbais uzsivertus,tai neturiu kada kepti laiko,bet butinai isbandysiu daug tavo kepiniu good.gif  nes viskas atrodo FANTASTISKAI

Aciu,Aguonele!!!
Radau daug tortu nauju ir man jau knieti juos isbandyt(gerai,kad pas mane valgytojai,paciai nereikia visko sukimst) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 08 29, 18:04)
katik issikepiau- skanumelis nerealus thumbup.gif  aciu uz recepta .


aš irgi vis noriu išbandyti g.gif o tu cukrų pagal receptą dėjai? nes man kažkaip per daug atrodo pagal mano skonį g.gif ar ne per saldu buvo?
QUOTE(daividija @ 2008 08 29, 20:14)
Kepiau siandien sita pyraga,ne sreikejo gelbeti kriauses ir kondensuota piena lotuliukas.gif
Tikrai labai skanus,ejo ir be kavos,tik kondensuoto pieno pyliau ne pilna skardine,truko gal 100g,tai pripyliau dar grietineles thumbup.gif Riesutus dejau anakardziu.

bigsmile.gif aš irgi jį kepsiu ant dienų,ir būtent norėjau kondensuotą pieną su grietinėle maišyti,nes bijojau,kad nebūtų per saldu g.gif o dabar tai neabejosiu,jei jau išbandytas variantas thumbup.gif o kiek laiko maždaug ir kokioje temperatūroje kepei?
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 08 29, 19:16)

bigsmile.gif aš irgi jį kepsiu ant dienų,ir būtent norėjau kondensuotą pieną su grietinėle maišyti,nes bijojau,kad nebūtų per saldu  g.gif o dabar tai neabejosiu,jei jau išbandytas variantas  thumbup.gif o kiek laiko maždaug ir kokioje temperatūroje kepei?

Kepiau apie 25min,175 temp.Tikrai nebuvo per saldu,mano kriauses nepersaldzios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 08 29, 17:04)
katik issikepiau- skanumelis nerealus thumbup.gif  aciu uz recepta .

O man visai nepatiko...Saldu, sausa, gal ir delto, kad obuoliai prasti pasitaike g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 08 29, 18:16)
Musu siandienos vakariene  4u.gif
Receptukas is Sonatinos lobyno va cia
user posted image

klausiau kitoje temoje, tai pakalusiu ir cia, ar nesigavo bandeles kietos?
Atsakyti
Vakar kepiau senamadiska Amerikietiska obuoliu pyraga is Martha Stewart puslapio ! Labai skanu!!!

Apple pie


O cia mano nuotraukos!

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koruklu: 30 rugpjūčio 2008 - 11:58
QUOTE(Koruklu @ 2008 08 30, 12:57)
Vakar kepiau senamadiska Amerikietiska obuoliu pyraga is Martha Stewart puslapio ! Labai skanu!!!

Laaabai skaniai atrodo thumbup.gif Tikrai amerikietiškas biggrin.gif
Atsakyti
daividija, tu kaip visada thumbup.gif gaila, kad gabalelio nenufotkinai, kaip is vidaus atrodo blush2.gif
Atsakyti