Įkraunama...
Įkraunama...

Migdukai

Mums tai tos svieseles nereikalingos-svarbiau muzikele doh.gif Pageriam pienuko truputi panesioju kol atsirugsta-o po to i lovyte.Isijungiam muzikele,mama padaro atia-ir taip uzmiega.Anksciau irgi po pora valandu tai vezimeli,tai ant ranku-nu niekaip neuzmigdavo.Viena karta truko mamytei kantrybe-paguldziau i lovyte,pora kartu paskandalijo ir pats pradejo kuo puikiausiai uzmigti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2008 08 10, 12:18)
vakar pusantros val abu su vyru pasikesdami migdem: nesiojom, supom ant keliu, lovytej, ir viena palikom.... nuvargusi uzmigo kartu ant sofkutes, paskui pernesiau i lovyte

O visgi kelintą valandą migdote mirksiukas.gif Gal tikrai jai per anksti, tai ir žaidžia sau. O pasakėlės dar jai nepatinka? Galima atsisėdus ir ją ant kelių laikant skaityti eiliuotą pasakėlę. Maniškės topas - "Ežio namas", jau abidvi mintinai baigiam išmokti doh.gif Bet pabaigos dažniausiai nesulaukia, o jei sulaukia, tai žino, kad viskas, daugiau tik sėdžiu šalia ir nešnekinu, ji pasivarto ir užmiega. O ir minkštuką ežiuką turi - be jo nė žingsnio į lovą schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 17 rugpjūčio 2008 - 13:47
mano sunus ir turi miego drauga, be jo, jis niekad nenueis miegot, tai jei kur is vaziuojam su nakvyne, ta mesky pasijimam kartu, nes kitu atveju gali kilt dideliu problemu doh.gif
Atsakyti
migdau tik tada kai pamatau, kad jau pati gulineja visru ir miego nori, dazniausiai po 21val. anksciau tikrai ne.
bandziau knygele skaityti, tai ji plesia man ja is ranku, varto, kalba, paskaitem, atsisedo ir opapa rodo.
dabar pradejau is karto guldytis i lova ir kartu pieniuka gerti, paskui buna rekimas, kad nesiociau, bet parekia ir praeina, tada jau miegam. paskui pernesu

miegojimui ziaslu neima-ismeta is lovytes. turi merliuka-be jo miegoti neina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulla: 22 rugpjūčio 2008 - 09:21
kaip sekasi nenesioti? ax.gif
mum geriau-mano vaikas nuo mazu dienu nemegsta nesiojimo.o jei ant ranku pasiguldom tai vos ne asmeninis izeidimas.bet su migdysmusi periodais ir mes vargstam.siaip dazniausiai vakare ji nudukinam ir jis jau gerdamas pienuka luzta.jei dar nemiega- paglostau galvyte.jei nunesam i lovyte o jis stojasi ir sneka tai arba viena paliekam arba salia pasedim,bet nekalbinam,o vis guldom.buna ir parekia ir pasijuokia,bet finale vistiek uzmiega.
del sviesyciu tai mes turim migduka,bet ji pastatom taip kad jis jo nematytu.kazkaip tos sviesytes ji isbudina,tai jungiam kaip jau isterija kokia buna.o dabar i miegamaji atnesem ir paslepem kolonele ir leidziam lopsiniu rinkinuka tyliai ax.gif
Atsakyti
sekasi gerai-nebenesioju thumbup.gif
visgi pasveriau-12kg. vakare ant sofkutes abi gulames, pieniukas, mamytes glostymai, daineles ir viskas. buna, kad ir as su ja nuluztu, paskui prabundo, pernesu ir gryztu pas vyra, tai jis ir juokiasi is manes biggrin.gif
is pradziu budavo kaprizai, oziai-kaip cia mama nenesioja-reikejo tik islaukti
Atsakyti
Mano pupa vakare pati jau nuo 10 men uzmiega, as tik pabunu salia,ijungiu migduka, padainuoju, duodu ranka ir uzmiega, o pietu miego tik nesenai pati pareiske nora uzsimigdyt tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi beveik iki 1m. turedavom uzmigdyti doh.gif ,paskui po truputi pratinomes kartu atsiguldavom,as jai padainuodavau ar pasakele kokia pasekdavau,paglostydavau ir uzmigdavo smile.gif ,o dabar reikia tik pabuti kambaryje kol uzmiega,svarbiausia,kad miego drauge - skudurine lelyte salia guletu thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tas migdukas dar labiau prablasko nei kad migdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronienė @ 2009 03 19, 16:17)
Man atrodo, kad tas migdukas dar labiau prablasko nei kad migdo  doh.gif

Tie muzikiniai migdukai musiske tai tikrai tik prablasko doh.gif ,ji iskart uzsimanydavo padainuot,paniuniuot,o galiausiai pazaist doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raske80: 19 kovo 2009 - 23:21
kadangi pati esu temos autore, tai papasakosiu kaip mums sekasi su miegu po tiek laiko. ogi visai gerai. diena labai greitai uzmiega. tiesiog kartu atsigulam ir gulim, jei reikia padainuoju, paglostau, bet buna, kad ji to nenori. ir guldau pastoviai tuo paciu laiku.
o vakare daznai buna, kad ilgiau pasivarto, bet uzmiega be jokiu nesiojimu. dar atsisake pieniuko pries miega, tai kaip ir sumazejo vienu ritualu. o kai uzmuega, as ja pernesu i lovyte ir viskas.
kai prisimenu kiek vargau, tai ojojoiii
Atsakyti
migdukas mums patikdavo iki metuku, veliau jau tik trankydavom ji, tai nuemem
dabar pakanka to, kad paglostom nugaryte, duodam ranka, padainuojam
Atsakyti