Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 4 dalis

ir dar, skaiciau bet jau pasimeciau, JOLANA ciuziniui irgi reikalingos groteles?
Atsakyti
Jau virs 2 metu naudojam Dormeo ciuzini.. Mums jis super thumbup.gif
Atsakyti
Jau virsh 4 metu naudojame tevu palikta smetonishka lova su misinginemis spyruolemis ir vatiniu tarpsluoksniu, kuris jau seniai issidevejas, zinokite labai super. Masazas nugaros neblogas ir siaip nieko, geraiau nebandeme ir neiperkame, tai as rekomenduoju visgi si.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoran: 24 rugpjūčio 2008 - 07:47
Sveiki,
norejau paklausti- ketinu pirkti ciuzini 1.8x2.0, veliau kazkada lova.
Ploti prisiderinsiu, bet del ilgio- kuris laikomas standartiniu 1.90m ar 2.00, nes pardavinejami abu, bet ar nebus bedos paskui jei paaiskes kad standartines lovos yra dvieju metru, o ciuziniai juose 1.9 ir nebus kur ta dvimetrini deti....
Taigi kuris dydis labiau standartinis?
Atsakyti
QUOTE(Riesk @ 2008 08 26, 20:51)
Sveiki,
norejau paklausti- ketinu pirkti ciuzini 1.8x2.0, veliau kazkada lova.
Ploti prisiderinsiu, bet del ilgio- kuris laikomas standartiniu 1.90m ar 2.00, nes pardavinejami abu, bet ar nebus bedos paskui jei paaiskes kad standartines lovos yra dvieju metru, o ciuziniai juose 1.9 ir nebus kur ta dvimetrini deti....
Taigi kuris dydis labiau standartinis?

Nesiterliok tu su 1.9, darykites europos standarta 2m.
1.9 labai mazas pasirinkimas lovu, o ir ne visus ciuzinius gamina nestandartinius lietuvoje.
Atsakyti
Perskaiciau nemazai Zoran pasisakymu, tai sita parduotuve neverta demesio iseina, bet siaip smalsu.. http://www.mainstep....124&folderId=58
Atsakyti
Tik jau netaupykit ciuziniui, pigus labai greit susidevi, mes neseniai keitem ciuzini .Pirkom is Gemegos http://www.gemega.lt/ pasidairykit, geru yra.
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2008 08 28, 17:45)
Tik jau netaupykit ciuziniui, pigus labai greit susidevi, mes neseniai keitem ciuzini .Pirkom is Gemegos http://www.gemega.lt/ pasidairykit, geru yra.

Ir mes Gemegos turim thumbup.gif Tik pirmas naktis buvo sunku priprast miegot, po seno čiužinio. Užsisakinėjom tiesiai iš jų, ir gavosi gal 300 lt pigaiu nei kažkurioj baldų parduotuvėj žiūrėjom, čia jau su atvežimu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,

mačiau yra gerų atsiliepimų apie dormeo, o gal kas paskutiniu metu pirkote, kaip su pristatymu?
Papildyta:
AirDog, tamstos paskaičius labai pagerėjo nuotaika.
aš ir šiaip manau, kad čiužinių pardavime daug marketingo įdėta ir kainos tikrai užkeltos.....
Atsakyti
Klausimas, galbūt Zoran geriausiai žinos. Buvom Lone, išgulėjom visus čiužinius ir mums labiausiai patiko Elektro plius (kurio nebegalima užsisakyti nes išimtas iš apyvartos) ir Nikė (kuris mums pasirodė per brangus -virš 3000 Lt). Ką patartum rinktis kad būtų panašaus kietumo. Mūsų svoriai 50 ir 70 kg., abu pripratę miegoti kiečiau. Bei labai įdomus sužinot kas LT prekiauja Fey&Co čiužiniais?
Atsakyti
QUOTE(kristilka @ 2008 09 03, 13:24)
Bei labai įdomus sužinot kas LT prekiauja Fey&Co čiužiniais?


Maciau neseniai atsiveze Skrajoj 2 a.
Atsakyti
Sveiki,

Zoran reiktu ir man jusu konsultacijos. Buvau Ollo balduose, isgulejau visus ciuzinius, bet mazai ka pajausi per kelias minutes, kadangi konsultante pasitaike nelabai ka ismananti tai noriu dar pasitarti. Ieskau ortopedinio ciuzinio apie 2000 lt, ne lateksinio, nes pas mus dregna, tai gali pelyti. Tai keletas variantu, patarkit kas geriau:
1.ATHENA PLUS+groteles Lignum star 2800 lt
2. Medea+pigesnes groteles (siam ciuziniui su senesnio modelio uzvalkalu yra 15% nuolaida, gal man jis siek tiek kietokas g.gif )2600
3.ARUBA+groteles Lignum star 3300 lt
mano svoris 50 kg, vyro 70 kg. Gal dar koki nebloga varianta pasiulytumet??
Atsakyti