Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški patalai ir patalynė

Labas visiems, kurie domisi ekologišku gyvenimu būdu. 4u.gif
Man iškilo toks klausimas, kokius patalus pasirinkti, kad būtų ekologiški, nekeltų alergijos. Domina pagalvės, antklodės ir t.t.
Norėčiau sužinoti informacijos ir apie čiužinius.
Ką manote apie grikių pagalves, gal kas turite?
Pasidalinkite patirtimi susijuse su saldziu ir ekologišku miegu smile.gif
Atsakyti
Bambukinis audinys laikomas nealergizuojanciu, mikstas, geriau sugeria dregme nei medvilne ir greiciau isdziuna ir turi dar visokiu pliusu. Bambukui auginti nereik trasu ir pan. Bet kazkur skaiciau, kad vistik isgaunant puosta is bambuko naudojama chemija visokia, tai nelabai jis jau toks ekologiskas. bet ketinu isigyti kada ko nors bambukinio, kad isitikinciau audinio minkstumu ir privalumais g.gif


O cia nedazytos ir nebalintos ekologiskos medvilnes gaminukas:

C-I-A


Sito puslapio dar neperziurejau bet kazkoks apie bambukinius dalykelius:

BAMBOOOOO


Cia kaip pavyzdys. Yra ir daugiau tu parduotuviu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 07 rugpjūčio 2008 - 16:15
Gaila, kad tik uzsienio puslapiuose. Taip noreciau nusipirkti naujus patalus Lietuvoje. Gal zinote kas prekiauja?
Grikiu pagalviu galima nusipirkti, tik kiek girdejau atsiliepinus, jos labai girgzda smile.gif Idomu ar man netrukdyti , gal reikes mazyte nusipirkti. Bet kokia antklode nusipirkti, kad maziau alergizuotu ?
Atsakyti
KAD IR CIA yra patalynes. rasoma kad tinka alergiskiems zmonems g.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2008 08 12, 09:56)
Gaila, kad tik uzsienio puslapiuose. Taip noreciau nusipirkti naujus patalus Lietuvoje. Gal zinote kas prekiauja?
Grikiu pagalviu galima nusipirkti, tik kiek girdejau atsiliepinus, jos labai girgzda smile.gif Idomu ar man netrukdyti , gal reikes mazyte nusipirkti. Bet kokia antklode nusipirkti, kad maziau alergizuotu ?

Naudoju grikiu pagalve. Is pradziu buvo nepatogu, reikejo laiko priprasti, bet dabar labai gerai. Ja reiktu keisti bent kas metai, nes grikiu juk neisplausi. Ir kainuoja ji nedaug.
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2008 08 07, 14:52)
Ką manote apie grikių pagalves, gal kas turite?

Turiu, esu labai patenkinta thumbup.gif kažkaip patogiau man ant grikių lukštų pagalvės miegoti. Tik ji gana kieta yra, bet man miegančiai ant šono tai beveik nesijaučia skirtumo. Tik va net nepagalvojau, kad reik keist kasmet unsure.gif
Atsakyti
Gavau dovanų Merkio vilnonę. Įdomu ji ekologiška ar ne?
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 08 12, 22:05)
Gavau dovanų Merkio vilnonę. Įdomu ji ekologiška ar ne?


Abejočiau. Rasakiloj būna ekologiškų, bet žiauriai brangios. Tai irgi Merkio naudojam, esu patenkinta. Labai gerai žiemai ir vasarai, visada optimali temperatūra ir lengvumas, mmmm ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sema @ 2008 08 12, 09:30)
Naudoju grikiu pagalve. Is pradziu buvo nepatogu, reikejo laiko priprasti, bet dabar labai gerai. Ja reiktu keisti bent kas metai, nes grikiu juk neisplausi. Ir kainuoja ji nedaug.


Pas mus irgi grikių lukštų, jau pora metų, bet dar nekeitėm. blush2.gif Kažkaip ir pagalvojus apie tai nebuvau.
O pas jus tokia, kad galima atsegti ir lukštus išberti? Galvojau juos iškratyt, išvėdint prieš saulę ir tą apvalkalą išskalbt. Ar geriau naują pirkt?
Atsakyti
As naudoju linine patalyne tiek sau tiek mazyliams.
thumbup.gif
O perku visada grizusi pas tevelius i Panevezi linas nordic parduotuveleje ax.gif ir kainytes superines ir pasirinkimas nemazas 4u.gif
Atsakyti
Zurnale radau reklama, kad VCUP I aukste galima rasti ekologiskos WWF zenklu ( http://www.panda.org...e_are/index.cfm ) sertifikuotos italiskos 'Gabel' patalynes:
http://www.gabelgrou...ta/showroom.php
Nebandziau, bet leksiu pasizvalgyti smile.gif Tik itariu, kad kainytes nemazos bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 25 rugpjūčio 2008 - 10:50
QUOTE(agnuta @ 2008 08 25, 12:18)
grizus papasakok, kaip ten kas 4u.gif


Na ka, buvau jau toj parduotuvej, tai tikrai likau nustebinta kokybe. nemaniau, kad vien is naturaliu pluostu galima tokius grozius isaust wub.gif Sakyciau Gabel produkcija skirta megstantiems stiliu, kokybe ir prabanga, nes kainos tikrai verciancios susimastyti biggrin.gif Pvz. ranksluosciai po 110, chalatai po 300, lovos uztiesalai 300 - 2000 lt unsure.gif 4u.gif
Siaip ar taip keleta dalykeliu jau uzmaciau - naujuose namuciuose manau jie ras vieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 27, 21:59)
jei ne paslaptis, tai ka uzmatei? ax.gif  blush2.gif


Savo svajoniu lovos uztiesala wub.gif
Dar keleta graziu dalyku maciau kataloge ju tinklapy, bet parduotuvej tu kolekciju nebuvo g.gif O siaip patalynes uzvalkalai labai patiko - tokie minstuciai, nors ir neskalbti smile.gif Ne tokie kaip man yra teke pirkt cia LT arba kaip anyta cia neseniai parveze Hemtex - tokia kieta, prakaito nesugerianti, net nepanasu, kad ten medvilne, panasiau i plastika lotuliukas.gif o dar neskalbus uzvilko ir miegojo sau unsure.gif
Atsakyti