Ačiū,
Sansara. Smagu man dalyvauti ND, nes tai paskata matyti daugiau nei mato perekšlė vaikščiojanti paskui savo cypciuką... O "apsimarinavusio kadro" man patiktų horizontali padėtis, nes norisi ramios erdvės ne į viršų, bet šoną.
Labai sunku sugalvoti temą, nes po to graužiesi, kad netinkamą sumąstei ir mažai kam patinka. Kažkas neperseniausiai buvo pasiūlęs, kad temas gali siūlyti visi, o vieną išsirenka laimėtojas. Nes gali būti juk, kad kažkas turi sugalvojęs super temą... Na, nesvarbu. Aš mąsčiau gal apie žmogų nuotraukoje. Žinau, buvo tema tuose rakinamuose ND žmogus ar kažkas pan. Galbūt žmogaus kūnas a la reklaminė fotografija (taip,
glamūrinė tema buvo). O gal kokia nors kūno dalis? Pvz., rankos (nes rankos labai graži kūno dalis, viena gražiausių). O gal autoportretas (ar irgi buvo)? vienu žodžiu, peržiūrėjau kelioliką mados fotografijos autorių ir mane sužavėjo galimybė pilvą ar kaklą parodyti kitaip.
Nors man turbūt labiausiai patiktų tema "Rankos". Gal net savotiški diptikai, kaip šis Sean Ellis darbas
arba Jan Saudek darbas (kuris mane kažkodėl
mirtinai veža, tik čia spalvos ne tokios, kokias esu mačiusi atspaude)
arba