Įkraunama...
Įkraunama...

Deivė

Tai gal moderniau kaip.., pvz.- Ekstrasense. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 08 08, 22:15)
Jei tai butu nickas SM forume sakyciau  thumbup.gif  o kaip vardas mergytei man ne  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man kazkaip nelabai sis vardukas blush2.gif
Atsakyti
žinau vieną. ką aš žinau, pati pana šiaip sau, tai tokiais atvejais ir vardą pagadina.
Atsakyti
tai bendrinis zodis, skirtas grupei mitiniu butybiu pavadinti, visiskai netinkamas vardas vaikui.
Atsakyti
nepatinka man schmoll.gif toks vardas tiktų labai gražiai jaunai moteriai, bet nei vaikui, nei senam žmogui jis visiškai netiktų schmoll.gif bent man, tai jis visai negražus g.gif
Atsakyti
O cia vardas? blink.gif g.gif
Atsakyti
Man regis, prie tokio vardo ir pavardė turi būt ne belekokia rolleyes.gif Pvz. Deivė Brilijanta Nuostabybaitė...

Pala, kokia tokiu atveju turėtų būt tėvo pavardė? bigsmile.gif blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nesąmonė, betrūksta, kad pradėtume vardus sudarinėti ir vaikus vadinti pareigybių, postų pavadinimais ar panašiom nesąmonėm.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2008 08 10, 15:25)
Man regis, prie tokio vardo ir pavardė turi būt ne belekokia rolleyes.gif  Pvz. Deivė Brilijanta Nuostabybaitė...

Pala, kokia tokiu atveju turėtų būt tėvo pavardė?  bigsmile.gif  blush2.gif  rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Super komentaras drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre @ 2008 08 10, 15:29)
Nesąmonė, betrūksta, kad pradėtume vardus sudarinėti ir vaikus vadinti pareigybių, postų  pavadinimais ar panašiom nesąmonėm.

O gal gerai bigsmile.gif Va šita štai mamytė vaikus vadintų, tarkim, Deivė ir Goblinas, o sekančius galėtų, pvz., Prezidentas, Ministras, Direktorius, Generalinis, arba Ekselencija, Pavaduotoja, Vedėja... PoniaVedėja bigsmile.gif
Atsakyti
blink.gif
Nejuokaukit.
Tėvai turbūt stengiasi labai susireikšminti , bet reikia pagalvoti ir apie mergaitę - jai kompleksą įvarysit nuo mažų dienų. Mokykloje vaikai užjuoks, o mergaitė netik bijos savo vardą pasakyti bet ir gėdysis savo tėvų , tokiu būdu parodžiusių savo ribotą mastymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2008 08 10, 15:15)
O cia vardas?  blink.gif  g.gif




ir man toks klausimas kilo lotuliukas.gif yra pakankamai graziu vardu, kam cia issigalvot tokias... nesamones doh.gif
Atsakyti