Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknele

Tikiuosi toliau ramiai ziurinesime sukneles, grozesimes, baisesimes, bet viska darysime draugiskai 4u.gif tik ne taip kaip pabaigoj anos temeles mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrosele: 09 rugpjūčio 2008 - 17:23
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrosele: 09 rugpjūčio 2008 - 17:55
Nereikia rasyti kvailu komentaru, tai ir bus viskas draugiskai...
Klausyk,rosena, ar kaip ten tave. As net ir nezadejau slepti, kad esu ruse (maisyta su lietuviais). Ir dziaugiuosi tuo. Galiu buti mandagi, miela ir kokia tik nori. Bet kai mane subesina tokios kvaisos - tai galiu nusileisti iki tavo lygio ir gerai papurtyti uz neteisybe. Kodel tureciau ramiai reagoti i simta kartu besikartuojancius kvailus komentarus-izeidinejimus?
Papildyta:
QUOTE(Indrosele @ 2008 08 09, 18:51)

Pirma suknele labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 08 09, 16:46)
Issilavines, protingas zmogus niekada nepasakytu tokios nesamones.


Issilavines, protingas zmogus niekada taip nesiputos ir neizeidines kito.. asmeniskai niekas taves cia nepuole, tad it tu neturetum pravardziuotis..
QUOTE(Perseida @ 2008 08 09, 17:15)
ir patarimas: ismokti labiau i teksto prasme issiskaityti ir i pievas daugiau neberasyti  new_russian.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Pirmoji antros zinutes suknute - tiesiog pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KYM: 09 rugpjūčio 2008 - 18:18
[quote=KYM,2008 08 09, 19:17]
Issilavines, protingas zmogus niekada taip nesiputos ir neizeidines kito.. asmeniskai niekas taves cia nepuole, tad it tu neturetum pravardziuotis..

Jai izeide mane, kodel tureciau nekreipti i tai demesio. Na ir kas, kad ne man asmeniskai buvo pasakyta. Bet kadangi esu ruse... Ziuriu, cia visos tokios protingos, issilavinusios susirinko, lietuvaites-drauguzes, kad doh.gif doh.gif Ir uzstuoja cia viena kita...Slepkites...
Atsakyti
[quote=katee,2008 08 09, 19:50]
[quote=KYM,2008 08 09, 19:17]
Issilavines, protingas zmogus niekada taip nesiputos ir neizeidines kito.. asmeniskai niekas taves cia nepuole, tad it tu neturetum pravardziuotis..

Jai izeide mane, kodel tureciau nekreipti i tai demesio. Na ir kas, kad ne man asmeniskai buvo pasakyta. Bet kadangi esu ruse... Ziuriu, cia visos tokios protingos, issilavinusios susirinko, lietuvaites-drauguzes, kad doh.gif doh.gif Ir uzstuoja cia viena kita...Slepkites...
[/quote]
o is ko sprendziate, kad pvz as lietuve? tik manes tas postas neuzgavo schmoll.gif
Atsakyti
Tai gal baikit tersti tema mirksiukas.gif galima i az pasirasineti ir isiaiskinti, kas lietuve, kas ruse ar dar kas mirksiukas.gif cia tema apie sukneles.
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2008 08 09, 20:09)
o is ko sprendziate, kad pvz as lietuve? tik manes tas postas neuzgavo  schmoll.gif

O mane uzgavo...jai taves neuzgavo, tai valio...Nueik i sukuosenu skyreli, ten taip pat rasoma daznai, kad tortus tik ruses darosi. Uzkniso jau juodai. Kaip cia neisizeisi...Kai paskaitai, tai susidaro nuomone, kad lietuves-pacios stilingiausios ir turi gera skoni...Juokinga...O ruses tai be skonio, nes renkasi tortus ir pustas sukneles... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 09 rugpjūčio 2008 - 19:44
teisingai geriau pakalbam apie sukneles smile.gif kadangi mano vestuves kita vasra tai esu apssprendusi kokios noriu sukneles, bet labai patrauke suknele kuri butu graikisko stiliaus kas turi pavyzduku mestelkit noriu labai paziuret kaip jos , nes pati nerdau nieko , net pradejau mastyti gal daryti graikiskos temos vestuves
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2008 08 09, 20:19)
teisingai geriau pakalbam apie sukneles smile.gif kadangi mano vestuves kita vasra tai esu apssprendusi kokios noriu sukneles, bet labai patrauke suknele kuri butu graikisko stiliaus kas turi pavyzduku mestelkit noriu labai paziuret kaip jos , nes pati nerdau nieko , net pradejau mastyti gal daryti graikiskos temos vestuves

Vestuviniu fotoalbumu temoje, kazkurios is paskutiniu triju pasirodziusiu mergaiciu suknele man panesejo i graikiska stiliu mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indrosele @ 2008 08 09, 22:40)
Vestuviniu fotoalbumu temoje, kazkurios is paskutiniu triju pasirodziusiu mergaiciu suknele man panesejo i graikiska stiliu  mirksiukas.gif

aciu mergyt einu paieskosiu
Atsakyti