Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai, vitaminai odai

Apklausa: Ar vartodajate/vartojote maisto papildus odai ir kokie buvo rezultatai? (167 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Swychek @ 2012 02 05, 15:16)
Sveiki. As pradejau vartoti vitaminus silica futura, skirtus plaukam, odai ir nagams. Geriu turbut juos kokius 1,5 menesio, 3 tabletes per diena. Ir nuo to laiko oda pradejo berti spuogais. Skaiciau internete forumuose, kad tokiu budu oda tarsi valosi, bet nezinau, si ryta atsikelus pastebejau, kad veidas vel isberbas kokias 6 skausmingais, giluminiais spuogais. As nesuprantu, gal man netinka sie vitaminai? O gal is tiesu oda tokiu budu valosi? Kada turetu apmazeti spuogai?

aš nebegerčiau. Pažiūrėjau sudėtį. Pirmoj vietoj alaus mielės. Kaip žinia, jos kelia spuogus. Aišku, gal oda išsivalys ir spuogai praeis, bet man spuogai yra trauma, todėl aš jų nebenaudočiau smile.gif
silicea balzamas giriamas ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Pavasarį bandžiau Nutrilite Biotin C plus odai/nagams/plaukams. Berods 90 tablečių buvo, visas sąžiningai suvartojau ir nepastebėjau jokio poveikio. Daugiau nepirksiu schmoll.gif Bet to paties Nutrilite B complex vitaminai labai pagražino odą. Tą patį būtų padaręs bet kurio gamintojo B vitaminų kompleksas, bet žiūrėjau ekonomiškumą. Likau patenkita ir kramtomomis vit E tabletėmis. Tiek E, tiek B complex po gimdymo bus kartojami.
Atsakyti
Sveikos,

as vartojau silica futura gal daugiau nei puse metu, tai zinokit oda tikrai buvo susitvarkiusi ax.gif Islysdavo vienas kitas spuogas, bet nepalyginsi kas buvo iki kol nevartojau ju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 02 05, 21:10)
Sveikos,

as vartojau silica futura gal daugiau nei puse metu, tai zinokit oda tikrai buvo susitvarkiusi ax.gif Islysdavo vienas kitas spuogas, bet nepalyginsi kas buvo iki kol nevartojau ju doh.gif


o man visiškai jokio poveikio nepasijautė nuo silicos futuros schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 05, 19:43)
aš nebegerčiau. Pažiūrėjau sudėtį. Pirmoj vietoj alaus mielės. Kaip žinia, jos kelia spuogus. Aišku, gal oda išsivalys ir spuogai praeis, bet man spuogai yra trauma, todėl aš jų nebenaudočiau  smile.gif
silicea balzamas giriamas   ax.gif


Oi, aciu Jums labai uz patarima smile.gif O Jus pati naudojote ta balzama gal? Jei taip, ar Jums padejo? Spuogai man irgi yra trauma, kiek beapvaiksciojus, kiek beissityrus visko, kiek beprisipirkus, ir nieko... verysad.gif Nebezinau net ka bedaryti...
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 02 05, 22:10)
Sveikos,

as vartojau silica futura gal daugiau nei puse metu, tai zinokit oda tikrai buvo susitvarkiusi ax.gif Islysdavo vienas kitas spuogas, bet nepalyginsi kas buvo iki kol nevartojau ju doh.gif



O kaip dabar Jusu oda? Grazi, ar vel tokia pati, kaip ir buvo pries geriant vitaminus? Ir as Jums is pradziu irgi pragausejo veido berimas? smile.gif Nes as tai pamaciusi save isisgandau, galvojau sualergizavo gal man vitaminai, as ka... Po to pamazu situacija pradejo keistis, bet vis tiek dar gerokai kyla tie spuogai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 02 05, 22:24)
O kaip dabar Jusu oda? Grazi, ar vel tokia pati, kaip ir buvo pries geriant vitaminus? Ir as Jums is pradziu irgi pragausejo veido berimas?  smile.gif Nes as tai pamaciusi save isisgandau, galvojau sualergizavo gal man vitaminai, as ka... Po to pamazu situacija pradejo keistis, bet vis tiek dar gerokai kyla tie spuogai... verysad.gif

Nu zinok dabar net nepamenu doh.gif Bet gal buciau prisiminusi jei butu ziauriai isbere g.gif Tai gal man tiesiog gerejo blush2.gif
Dabar mano oda pakankamai gera, dabar nebegeriu situ vitaminu nes nestuke.gif turiu tik viena kita spuoga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 02 07, 15:15)
Nu zinok dabar net nepamenu doh.gif Bet gal buciau prisiminusi jei butu ziauriai isbere g.gif Tai gal man tiesiog gerejo blush2.gif
Dabar mano oda pakankamai gera, dabar nebegeriu situ vitaminu nes  nestuke.gif turiu tik viena kita spuoga blush2.gif



O man vat siandien vel prie smilkiniu isbere... Matyt teks mesti vitaminus lauk, nes negali taip ilgai ta oda valytis doh.gif O spuogai itin padazneje kyla...
Atsakyti
merginos, atradau stebukla thumbup.gif . Geriau siuos vitaminus visai ne del odos, del imuniteto stiprinimo. Kadangi nereklamuoju tiesiog pasakau, tai buvo vitaminas c, eziuole ir cinkas. Superinis dalykas thumbup.gif ir tik pries kelias dienas tai pastebejau (po menesio vartojimo).
Dingo poros thumbup.gif (kuo negaliu patiketi, jomis kankinausi bene 5 metus ir niekas nepadejo)
Veido oda svytinti, blizga, net is arti atorodo, kad kokia prabangia krempudra buciau pasitepusi.
Veido oda nebepleiskanoja.
Blizga plaukai, jie slidus tokie, nebeluzineja galiukai.

Beje, vakar gavau komplimenta is drauges, sake mano oda labai grazi blush2.gif .
Pradejau gerti ir zaliaja arbata gal tai taip pat duos koki poveiki.
Atsakyti
QUOTE(Rupuziokas @ 2012 03 09, 04:46)
merginos, atradau stebukla  thumbup.gif . Geriau siuos vitaminus visai ne del odos, del imuniteto stiprinimo. Kadangi nereklamuoju tiesiog pasakau, tai buvo vitaminas c, eziuole ir cinkas. Superinis dalykas  thumbup.gif  ir tik pries kelias dienas tai pastebejau (po menesio vartojimo).
Dingo poros  thumbup.gif  (kuo negaliu patiketi, jomis kankinausi bene 5 metus ir niekas nepadejo)
Veido oda svytinti, blizga, net is arti atorodo, kad kokia prabangia krempudra buciau pasitepusi.
Veido oda nebepleiskanoja.
Blizga plaukai, jie slidus tokie, nebeluzineja galiukai.

Beje, vakar gavau komplimenta is drauges, sake mano oda labai grazi  blush2.gif .
Pradejau gerti ir zaliaja arbata gal tai taip pat duos koki poveiki.


Bukit gera pasidalinkit,koks ju pavadinimas,kokioje pakuoteje 4u.gif
Atsakyti
Geriu tiesiog vitaminą A. Lašeliai, 5/dieną. Lyg ir susitvarkė lūpų skilinėjimo ir kt problėmėlės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2012 03 10, 19:51)
Bukit gera pasidalinkit,koks ju pavadinimas,kokioje pakuoteje 4u.gif

Man atrodo bus Linea oro milteliai, esu juos vartojusi. Siaip manau odai gal itakos turejo cinkas smile.gif
Atsakyti