Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

QUOTE(ade123 @ 2009 08 11, 09:11)
buvom liepos 17 d pas JUOZAPA tai tikrai nusivilem , kainos aukstos ir skonis manau patiekalu pakites , jau nebe tas kai kad budavo prie pora ar daugiau metu, siaip tai mes lankomes ten kiekvieni metai , bet dabar tai manau nebeverta vaziuoti. vienintelis patiekalas karsta duona. kepsniai tai nuo 22lt  prasideda, uosvis eme karka tai sumokejo 40 lt. bet kad ir skonio nera . zmoniu tai buvo , bet kad masiskai kaip anksciau tai jau ne tiek.

nemeluok buvo kepsnys ir už 16,5 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2009 08 11, 08:14)
Del kilometru ar metru tai negaliu cia tiksliai sakyt bet tai sia vasara gyvenom Vytauto 148B tai iki juros buvo eit tikrai netoli  thumbup.gif kilometro tikrai nera ....mes ejom per Zveju gatve ir iseidavom tiesiai prie gelbetoju stoties  smile.gif


Visiskai pritariu Karmentai, kad nuo vytauto 148b tikrai netoli iki juros smile.gif Mes pavasari buvome apsistoje salia sio namo, o ir si savaitgali issinuomavom 1 k butuka kaip tik siame name ax.gif Iki centro (t.y. basanaviciaus g.) paeiti reikia...bet nepasakyciau kad labai toli ir jei geras oras juk vienas malonumas pasivaikscioti thumbup.gif Juk kiek cia tos Palangos cool.gif
Atsakyti
Buvom specialiai nuvažiavę iki "Vila Vitalija". Nežinau, kažkaip nepadarė įspūdžio faktas, kad ten tie keliukai - žvyrkeliai/smėlkeliai, klipsti beeidamas, o ir važiuojant kažkaip keista doh.gif . Dar pagalvojau apie ėjimą į pliažą: ten juk nėra tiesaus išėjimo į jūrą, juk ten kažkur yra tvenkiniai tarp tų alksnynų/karklynų? Ar tik nereikia sukti lanko pro Žvejų gatvę? Aišku , nebuvom teritorijoje, nieko ir nematėm, juk ten užtverta, ale aplinkui pravažiuoji pro nepabaigtus namus, kotedžus, piktžolės visur iki kaklo.........kažkaip nelabai ...nelabai aplinka........mieliau rinkčiausi kokį pušynėlį.........buvau kažkaip labai susvaigusi apie šitą vietelę.........gal po kokių metelių kitų pasikeis padėtis....... g.gif
Parašykit, kas buvot......
Atsakyti
sveiki,
ieskau dviems asmenims palangoje tikrai prabangaus liuxo ax.gif , kad jaustusi prabanga ir butu kuo arciau juros arba labai arti ax.gif , galalite ka nors patarti? 4u.gif
p.s gal kas nors gali pasidalinti Sachmatines viesbucio ispudziais? 4u.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Nagi pasidalinkime patirtimi kur galima nueiti kad pyplio nereiketu bovyt ir saugot nuo masinu ir nuo vyno taures isliejimo
mano rastos yra:
baras 21 Basanaviciuj per viduri mazdaug, skanu aikstele didele, kainos kaip Basanaviciuj
baras Jurates alejoj vienos supynes, kainos nedideles, maistas vidutiniskas, kelios masinos ir arkliukai
baras Vytauto gt netoli buvusio Telekomo, viena mazute supyne ir kelios masinos
Atsakyti
QUOTE(asta_lapute @ 2009 08 11, 16:47)
Nagi pasidalinkime patirtimi kur galima nueiti kad pyplio nereiketu bovyt ir saugot nuo masinu ir nuo vyno taures isliejimo
mano rastos yra:
baras 21 Basanaviciuj per viduri mazdaug, skanu aikstele didele, kainos kaip Basanaviciuj
baras Jurates alejoj vienos supynes, kainos nedideles, maistas vidutiniskas, kelios masinos ir arkliukai
baras Vytauto gt netoli buvusio Telekomo, viena mazute supyne ir kelios masinos


Floros simfonija mirksiukas.gif
Visada ten su vaikais einam. Grazi aplinka, maistas visai skanus, vaikams yra ka veikt, ir gyvuneliu paziuret ir pasisupt, aptarnauja gerai.

Pas Juozapa ir mes liepos men nusivylem. Cepelinai po 16 lt, bet bulves gabalais, mesa kazkokios kremzles. Tiesa, zemaitiski blynai ir kepta duona buvo skanu.
Atsakyti
QUOTE(asta_lapute @ 2009 08 11, 15:47)
Nagi pasidalinkime patirtimi kur galima nueiti kad pyplio nereiketu bovyt ir saugot nuo masinu ir nuo vyno taures isliejimo
mano rastos yra:
baras 21 Basanaviciuj per viduri mazdaug, skanu aikstele didele, kainos kaip Basanaviciuj
baras Jurates alejoj vienos supynes, kainos nedideles, maistas vidutiniskas, kelios masinos ir arkliukai
baras Vytauto gt netoli buvusio Telekomo, viena mazute supyne ir kelios masinos

jurates gatvej - priesais stadiona barelis - aptverta, supynes ir dar kazkas g.gif
jurates gatves gale, prie razes upes - "ronzes uostas"- lauke staliukai ir supyniu atrodo yra ax.gif
ai dar basankes pradzioje "1925" - kiemeli yra supyniu, nameliu, ciuozykla, aptverta
daugiau nepamenu. is vis su vaikais geriausia - HBH, Vienkemis, Virkstininkai, bajoru gustoj nebuvom - bet atrodo ten su vaikais irgi imanoma, Radailiu dvaras...vien zo aplink palanga, bet tik ne palangoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_lapute @ 2009 08 11, 17:47)
Nagi pasidalinkime patirtimi kur galima nueiti kad pyplio nereiketu bovyt ir saugot nuo masinu ir nuo vyno taures isliejimo
mano rastos yra:


"Žvaigždėj", kuri yra S.Daukanto gatvėje iškart išsukus iš Basanavičiaus, yra tokia vaikams laipykla, čiuožykla ir smėlio knisykla...... bet kitoje pusėje kiemo yra viešbučio baseinas g.gif ......taip kad visai pyplys gali nužingsniuoti, jei tėveliai tolėliau sėdi, nors ten yra pakankamai staliukų ir šalia vaikų aikštukės. Man tai ten barščių (nesu valgiusi skanesnių niekur) ir baklažanų patiekalų rojus biggrin.gif
Tiesa, MEdūzoj nemažos sūpynės, jau net ir čiut didesniems nei pypliams patiktų. Ir skanu palyginus.
Giriat Floros simfonija, gaila , kad nenuėjom verysad.gif , būtinai pamėginsim rudenį. ax.gif
O liuksiukas neblogas su vaizdu į jūrą ( iš trečio aukšto) gal būtų "Medūzoj"? g.gif Ir restoranas, ir pirčių kompleksas šalia, gal tiktų? g.gif Už pastovų šurmulį šalia Šachmatinės pušų ošimas man labiau patiktų, bet negali žinot, kas kam atrodo prabanga g.gif .
Dar vila "Diemedis" man patinka viduje, tokio autentiško vaizdo kambariukai, yra visai netoli nuo BAsanavičiaus gatvės, S.DAukanto gatvėje, priešais "Žvaigždę".
www.diemedis.lt
www.meduza.lt
Atsakyti
Suku dabar galva..ar vaziuoti si savaitgali prie juros ar palaukti iki kokio treciadienio g.gif Aisku visur prognoze skiriasi ir neaisku kokia is tikruju bus blush2.gif
Gismeteo.ru man nepasiteisino..kazkaip pievas rodo doh.gif
Visos temeles neskaiciau..gal galite pasakyti kaip jus ieskote gyvenamosios vietos? blush2.gif Turim maza vaika,tai reiketu gal is anksto pasiieskoti kur ten apsistojus.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri buvote "Palangos zuvedroj"? Kaip ten? koki atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zibute33 @ 2009 08 13, 13:31)
Suku dabar galva..ar vaziuoti si savaitgali prie juros ar palaukti iki kokio treciadienio g.gif  Aisku visur prognoze skiriasi ir neaisku kokia is tikruju bus blush2.gif
Gismeteo.ru man nepasiteisino..kazkaip pievas rodo doh.gif
Visos temeles neskaiciau..gal galite pasakyti kaip jus ieskote gyvenamosios vietos? blush2.gif  Turim maza vaika,tai reiketu gal is anksto pasiieskoti kur ten apsistojus.. ax.gif

Na panasu kad orai nebus jau tokie superiniai verysad.gif o gismeteo tai pastebejau kad nusigrybauja doh.gif bet mes tikimes kad kopose vistiek ramiai pagulesime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitina @ 2009 08 17, 09:43)
sveiki.Planuojam nuo 08/20į palangą trims dienoms.Gal kas žino butuką vieno kambario netoli jūros.Mokėčiau apie 100lt .Važ. vienas suaaugęs+2 vaikai.Ačiū biggrin.gif



Mes nuomavomes jurates g. pradzioje, pagal mapsus rodo, kad 900 m. iki juros, nzn, ar cia jums toli ar arti butu. Mokejau 130 litu, bet gal nusideretumete. Butas buvo pakankamai tvarkingas. Jei domina parasykit man az, galesiu duoti kontaktus.
Atsakyti