Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

QUOTE(Vike @ 2004 12 27, 22:16)
praėjus dviem savaitėm po gimdymo nusipirkauir aš tą diržą, panešiojau  kokias dvi savaites, pilvas kaip ir įsitraukė į vidų. šoiks toks poveikis buvo. Bet sutikčiau su ta nuomone, kad tai priklauso nuo fiziologijos. Viena moteris  antrą-trečią dieną po gimdymo pamatė mane ir pasakė, kad atrodau kaip negimdžiusi  wink_3.gif  bet dabar pilvo kaip ir nėra atikišusio smile.gif



tai kam tau tas dirzas buvo reikalingas po poros savaiciu, jei pilvo nebebuvo jau po 2-3 dienu... cool.gif

Tai priklauso ne tik nuo fiziologijos, bet ir nuo to, ar kunas buvo treniruotas pries nestuma. As pati pries nestuma daug sportavau ir turejau tikrai labai grazu pilva, pilvo raumenis.. Savaite po gimdymo pas mane jau nebebuvo atsikisusio pilvo, tiesa, graziu pilvo raumenu dar lyg siol (praejo 3.5 men) neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Godutia @ 2005 07 20, 13:36)
Nelabai tas dirzas man atrodo ka keicia.. Kaip lemta taip ir bus.. Ir is gydytoiju ta pati girdejau.. g.gif


Man irgi atrodo, kad diržas skirtas tik savęs nuraminimui mirksiukas.gif. Jei bus lemta likti su atsikišusiu pilvu, tai joks diržas nepadės schmoll.gif.
Atsakyti
Na kas apie sporta, tai iki nestumo turejau presa kaip akmuo, nuo pat vaikystes buvau sokeja, o po to dar ir sportuodavau, bet per nestuma pilva isvagojo strijos (nes mamai taip pat buvo, genai) o pats pilvas taip ir kabejo 4metus kaip balionas cry.gif , nors ko tik nedariau-ir sportavau, ir baseinus lankiau, ir kremais brangiais tepiau... O stai dabar per antra nestuma, tai pilvas dar didesnis yra, o striju irgi dar padaugejo cry.gif cry.gif cry.gif Tai guodziuosi tik tuo, kad darysiuosi plastine operacija, gal bent jau vizualiai pati sau normaliau atrodysiu. VISKAS PRIKLAUSO NUO GENU!!!!
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2005 08 03, 22:12)
Na kas apie sporta, tai iki nestumo turejau presa kaip akmuo, nuo pat vaikystes buvau sokeja, o po to dar ir sportuodavau, bet per nestuma pilva isvagojo strijos (nes mamai taip pat buvo, genai) o pats pilvas taip ir kabejo 4metus kaip balionas cry.gif , nors ko tik nedariau-ir sportavau, ir baseinus lankiau, ir kremais brangiais tepiau... O stai dabar per antra nestuma, tai pilvas dar didesnis yra, o striju irgi dar padaugejo cry.gif  cry.gif  cry.gif  Tai guodziuosi tik tuo, kad darysiuosi plastine operacija, gal bent jau vizualiai pati sau normaliau atrodysiu. VISKAS PRIKLAUSO NUO GENU!!!!


Va, aš irgi tą patį sakau. Gali tepti brangiausius kremus, bet nuo prigimties nepabėgsi schmoll.gif. O dėl tų, kurios tepė ir joms "stebuklingai" padėjo, tai galiu pasakyti, kad ir be kremų būtų nelikę nei strijų, nei pilvuko tongue.gif.
Atsakyti
Pries nestuma labai daug sportavau, per nestuma taip pat, plius kremais tepiau, bet pilva isvagojo strijos. Po gimdymo taip pat daug sportavau, kremais tepiau ir t.t. pilvas kaip buvo nudribes taip ir buvo... cry.gif Dabar laukiuosi antro, pilvas dar didesnis nei su pirmu, taigi vilciu atsistatyt neliko. Vienintele iseitis: jei dabar gims vel berniux, lipdysim trecia is karto, galgi pasiseks ant mergytes. O jei dabar gims mergyte, tai kaip sakoma "fabrikeli uzdarysim" biggrin.gif ir tada jau is vyro prasysiu atlygio uz nuostabius vaikus 6000lt plastinei operacijai ir taskas. Kitos iseities NERA!!!!!
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2005 08 06, 12:50)
Pries nestuma labai daug sportavau, per nestuma taip pat, plius kremais tepiau, bet pilva isvagojo strijos. Po gimdymo taip pat daug sportavau, kremais tepiau ir t.t. pilvas kaip buvo nudribes taip ir buvo... cry.gif  Dabar laukiuosi antro, pilvas dar didesnis nei su pirmu, taigi vilciu atsistatyt neliko. Vienintele iseitis: jei dabar gims vel berniux, lipdysim trecia is karto, galgi pasiseks ant mergytes. O jei dabar gims mergyte, tai kaip sakoma "fabrikeli uzdarysim" biggrin.gif ir tada jau is vyro prasysiu atlygio uz nuostabius vaikus 6000lt plastinei operacijai ir taskas. Kitos iseities NERA!!!!!

Sveiki:)
man tai, galima sakyti, pasiseke. po gimdymo praktiskai is karto atsistojo viskas i savo vezias, sveriau tiek, kiek ir iki gimdymo. tai problemu visai neturejau, nors nieko nesportavau. tingine esu. nors kiekviena karta sau sakau, na va, jau pagimdziau, galima ir save palepinti... bet sportuoti niekaip neprisiruosiu, pasilepinu saldumynais. bet manau, kad labai didele dalis kuno formu atstatymo po gimdymo priklauso nuo genu. kazkaip as ir nescia nebuvau labai jau stora (priaugau 10kg), manau, tai ne tiek jau ir daug. taip kad, brangiosios, nelabai ka ir patarti galiu. bet sekmes visoms atstatant formas:)
Atsakyti
Sveikos, merginos. Man po gimdymo irgi ta pati problema, atrodau kaip nėščia, negaliu nei aptemptos bliuzelės apsivilkti, turiu dėvėti tik marškinėlius laisvesnius, kad taip nesimatytų. Nors po gimdymo praėjo tik 4 mėn. bet manau, kad jau niekada tas pilvas nebus normalus cry.gif
Gal kas žinot kokių efektyvių būdų kaip nors truputį jį sumažinti?
Ir dar norėjau paklausti ar padeda tie kremai nuo srtijų?Nes esu galima sakyti visa sutrūkinėjus: tiek krūtinė, pilvas, klubai, šlaunų vidinė pusė. Šią vasarą taip ir nebuvau pasilpežint, nes nenoriu žmonių gasdinti cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Norėjau pasakyti pasipležint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate84 @ 2005 08 11, 11:21)
Sveikos, merginos. Man po gimdymo irgi ta pati problema, atrodau kaip nėščia, negaliu nei aptemptos bliuzelės apsivilkti, turiu dėvėti tik marškinėlius laisvesnius, kad taip nesimatytų. Nors po gimdymo praėjo tik 4 mėn. bet manau, kad jau niekada tas pilvas nebus normalus cry.gif
Gal kas žinot kokių efektyvių būdų kaip nors truputį jį sumažinti?
Ir dar norėjau paklausti ar padeda tie kremai nuo srtijų?Nes esu galima sakyti visa sutrūkinėjus: tiek krūtinė, pilvas, klubai, šlaunų vidinė pusė. Šią vasarą taip ir nebuvau pasilpežint, nes nenoriu žmonių gasdinti cry.gif  cry.gif  cry.gif

Na esu ir aš išvagota sad.gif Deja galiu tave nuliūdinti, kad tos strijos niekur nedings. Esu skaičiusi, kad net plastikos chirurgija sunkiai su jomis susitvarko. Bandžiau aš kremą nuo strijų. Na padėjo jis man tik tiek, kad jas nubalino (anksciau jos buvo tokios melsvai raudonos) Tai va tiek ir naudos. Aišku biski geriau nei buvo, bet...
Atsakyti
QUOTE(Pieva1 @ 2005 08 11, 14:50)
Na esu ir aš išvagota sad.gif Deja galiu tave nuliūdinti, kad tos strijos niekur nedings. Esu skaičiusi, kad net plastikos chirurgija sunkiai su jomis susitvarko. Bandžiau aš kremą nuo strijų. Na padėjo jis man tik tiek, kad jas nubalino (anksciau jos buvo tokios melsvai raudonos) Tai va tiek ir naudos. Aišku biski geriau nei buvo, bet...

Na tai nors vistiek truputį padeda, reikės pabandyt kokį kremuką. Gal nebus taip baisu, kaip kad dabar yra.
Atsakyti
Dėl strijų: o jūs nėštumo metu tepėt kremais nuo strijų? ar tik dabar susirūpinot?
Aš tepiau visą nėštumo laiką (kai tik pilvas pradėjo pūstis) ir po gimdymo dar kokį mėnesį-kitą. Nėra nė vienos strijos. Jau kai strijos atsiranda, tai jau sunkiai jas kremais beišnaikinsi...
Atsakyti
Zinote merginos,

Labai gerai elastinis dirzas padejo thumbup.gif , ir man ir mano tetai, kuriai nuo amziaus pilvas atsirado ax.gif . As tiesa sakant nuo pirmuju dienu si dirza devejau, tai pilvas dingo, tik rauksleliu ir striju dar turiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siesta: 11 rugpjūčio 2005 - 16:19