Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

Merginos gal jus dar maitinate ? ax.gif
Pas mane ir likes, bet pazystamos sako kad maitinu ir medziagu apykaita pasikeitusi blush2.gif Gal kaip baigsiu maitinti tikesiuos pagerejimo g.gif O jus kaip maitinate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2007 03 19, 07:57)
Merginos gal jus dar maitinate ?  ax.gif
Pas mane ir likes, bet pazystamos sako kad maitinu ir medziagu apykaita pasikeitusi  blush2.gif Gal kaip baigsiu maitinti tikesiuos pagerejimo g.gif  O jus kaip maitinate? smile.gif

as irgi pati maitinu, niu tikiuosi ir as kad kai baigsiu maitint dings pilvykas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Matau kad angeloangel tau pirmas vaikas man po pirmo labai greitai susitrauke gal per kokius tris menesius, nu bet gal dar priklauso nuo medziagu apykaitos mirksiukas.gif
Atsakyti
o pas mane pilvuzo jau beveik ir nera tongue.gif po gimdymo tai nerealiai atrodziau - kaip nepagimdzius bigsmile.gif o paskui kol maitinau taip ir pupsojo tas pilvas, paskui protas aptemo ir nusipirkau top shop kelnes biggrin.gif nu zinokit rimtai sukudau per savaite po kelis cm, paskui atsibodo, nes ziauriai nepatogu su tom kelnem.. vaika maitinau 3 men., po to pradejau derint maista, pagal kraujo grupe, ir svoris vel pradejo staigiai krist, o pilvas - trauktis smile.gif o savaitgali buvau apsipirkt, oir nudziugau suzinojusi, kad jau itelpu ir pries nestuma nesiota dydi! rolleyes.gif dabar kai susilenkiu, pilvas siek tiek atsikisa, bet manau tai del to, kad reikia biski pasportuot, is principo viskas jau susitrauke, ir raumenys atsistate , tik va bambos oda ne kaip atrodo (pas mane buvo auskaras, ir nestumo metu toj vietoj itruko oda), o siaip savimi jau esu patenkinta dirol.gif
Atsakyti
Aš ir turiu tą problemą. Kaip ją išspręsti? doh.gif
Atsakyti
Kažin, ar gali pilvas sumažėti vien dėl to, kad nebemaitinsi savo pienu. Tiesiog, kai nebemaitinsi, labiau prisižiūrėsi... Čia aš ir apie save...
Atsakyti
man matyt pasiseke, labai greitai pilvas susitrauke ir is ligonines grizau su savo dzinsais kuriuos devejau prieš nestuke.gif
na matyt priklauso nuo organizmo
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 03 18, 15:21)
pas mane tas pats, kai stoviu ar guliu viskas ok, bet jei atsisedu ar pasilenkiu iskarto ta rauksle matosi  doh.gif , tikuosi, kad dar ta oda susitrauks  rolleyes.gif

Jau po gimdymo praėjo beveik metai.Mano ūgis 1.67;svoris 51-52kg.Esu tikrai nestora,bet va yra ta pati problema doh.gif .Atsisėdu,tai ir nudrimba ta plėvė,norisi į kelnes susikišt hihihi.gif .Nežinau ką daryt g.gif ,prieš gimdymą 4metus intensyviai sportavau.
Atsakyti
Pas mane viskas įėjo į normą jau po savaitės wub.gif O aš dar pergyvenau wub.gif
Atsakyti
Pas mane irgi ta baisi rauksle doh.gif o dar virs operacijos rando taip negraziai kabo g.gif
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2007 03 23, 01:41)
Tiesiog, kai nebemaitinsi, labiau prisižiūrėsi... Čia aš ir apie save...

o as manau, kad kaip tik kai nustosiu maitinti tai priaugsiu doh.gif dabar kai maitinu negaliu valgyti sokolado, riebiu kremu ir pan. o taip noooriu, tai kai nustosiu maitinti mano meniu tikrai sie produktai atsiras, o juk kiekviena zino kiek ten koloriju cool.gif
Atsakyti
O as gimdziau tik pries dvi savaites, po cezario, negalima jokiu aerobiniu pratimu daryti ir verztis nelabai eina schmoll.gif randa skauda. Bet aplink vaikeli pasokinejau ir krutim maitinu, tai kai is ligonines vaziavau, tai nestukes kelnes buvo pats tas, o dabar jau krenta, biggrin.gif . Jau galiu dzinsus mautis biggrin.gif Pilvas pasidare plokscias
Atsakyti