Įkraunama...
Įkraunama...

atsisako krūties

Sveikos mamytes, atrodo tokios konkrecios temos neradau. Mano maziuliui sesi menesiai su trupuciu. Jau koki pora savaiciu labai nenoriai zinda, o kartais ir visai atsisako kruties. Stumia mane, suka galva, raukosi, o kai primygtinai siulau, pradeda rekti. Nezinau ka daryti, esame truputi alergiski, tai gydytoja rekomendavo maitinti bent iki metu, o cia birbiziukas jau pusmecio kaprizus rodo. Pradejom valgyti darzoviu koses, obuoliu tyrele, tai tas susveicia ant smugio. bandziau nusitraukti, tai is buteliuko suvalge labai sekmingai, o pasiulau kruti - purskia. negi turesiu misiniu maitinti, nes pienelis tokiame amziuje vistiek dar svarbiausias maistas, o as jau jauciu kad pienas pradeda mazeti.
Atsakyti
Jei nusprendei maitinti savo pienuku tai taip ir daryk. Linkiu stiprybės ir kantrybės. mažiams visokių minčių kyla, kartais net neaišku iki galo - kodėl. Bet jei būsi atkakli, jis vėl valgys tavo pienuką. Gal nevertėtų duoti iš buteliuko - jis pajuto, kad iš jo lengviau bėga ir nebenori stengtis traukti iš kruties.
Bandyk pirmiau duoti MP, o tik po jo visokias košes. Gal mažiukas pasisotina kitu maistu ir nebenori pienuko vėliau, taip pienukas ir mažėja. O pienukas daugėja proporcingai maitinimo dažnumui. Dažniau valgys, daugiau gaminsis.
Dar būna gudruolių (draugės mažius toks buvo), kurie MP naktimis atsivalgo ir visą dieną gali ištverti be jo mirksiukas.gif
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2008 08 14, 19:27)
Sveikos mamytes, atrodo tokios konkrecios temos neradau. Mano maziuliui sesi menesiai su trupuciu. Jau koki pora savaiciu labai nenoriai zinda, o kartais ir visai atsisako kruties. Stumia mane, suka galva, raukosi, o kai primygtinai siulau, pradeda rekti. Nezinau ka daryti, esame truputi alergiski, tai gydytoja rekomendavo maitinti bent iki metu, o cia birbiziukas jau pusmecio kaprizus rodo. Pradejom valgyti darzoviu koses, obuoliu tyrele, tai tas susveicia ant smugio. bandziau nusitraukti, tai is buteliuko suvalge labai sekmingai, o pasiulau kruti - purskia. negi turesiu misiniu maitinti, nes pienelis tokiame amziuje vistiek dar svarbiausias maistas, o as jau jauciu kad pienas pradeda mazeti.


iseitis 2
arba nustraukinek ir maitink savo
arba pradek duoti misineli, alergiskiems vaikams turi but su raidem HA (as NAN1 HA perku)
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2008 08 14, 19:27)
Sveikos mamytes, atrodo tokios konkrecios temos neradau. Mano maziuliui sesi menesiai su trupuciu. Jau koki pora savaiciu labai nenoriai zinda, o kartais ir visai atsisako kruties. Stumia mane, suka galva, raukosi, o kai primygtinai siulau, pradeda rekti. Nezinau ka daryti, esame truputi alergiski, tai gydytoja rekomendavo maitinti bent iki metu, o cia birbiziukas jau pusmecio kaprizus rodo. Pradejom valgyti darzoviu koses, obuoliu tyrele, tai tas susveicia ant smugio. bandziau nusitraukti, tai is buteliuko suvalge labai sekmingai, o pasiulau kruti - purskia. negi turesiu misiniu maitinti, nes pienelis tokiame amziuje vistiek dar svarbiausias maistas, o as jau jauciu kad pienas pradeda mazeti.

O kaip sekasi žindyt prieš, po ir per blush2.gif miegą?
Atsakyti
lusiukas, man ir taip buna kartais. tik as pastebejau, kad labai priklauso kada duodu. jei duodu kai jau nuvargus ir miegot laikas, tada net issiziujus laukia, arba jei labai alkana, tada irgi be problemu, bet jei tik duodu kokios kosytes ar taip ko, tada neima krutines. kaip ir tave, stumia, o paskui ir rekt pradeda. ta as dabar jai net nesiulau, nes zinau, kad tik sau nervus taip pasigadinsiu smile.gif
Atsakyti
Skaiciau vakar kaip tik straipsni apie tai - kad 6 -12 men kudikiams daznai tokie streikai uzeina. Jie gali testis nuo 24 val, iki 4-5 dienu, kai nenori MP. Sako, vis bandyk duoti, bandyk kai uzsnusta arba pries pat miegeli, taip pat gali bandyti nusiregti nuogiau ir vaika nuoguti, kad jis labiau tave jaustu ir uzuostu, gali bandyti maitinti nesiojama, tada jis labiau apsiramins ir gal valgys. Svarbiausia buti istvermingai kelias dienas, ir jis po to vel turbut prades valgyti MP.
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2008 08 16, 11:56)
Dar būna gudruolių (draugės mažius toks buvo), kurie MP naktimis atsivalgo ir visą dieną gali ištverti be jo  mirksiukas.gif
Sekmės 4u.gif


Nai tai gal ir maniskis prie tokiu gudruoliu, nes tik nakti valgo be kaprizu. O valgo tai tris kartus. O diena tai nesvarbu, pries miega, po jo, suka nosyte ir viskas. Na tiksliau dabar jau antra diena, kai pazinda kokias dvi minutes. Tai jau tada turi buti tyluma ramuma, nes kiekvienas pasalinis garselis ir vel apetitas dingsta. O viena karta bandziau laukti kol stipriai isalks, tai pralaukiau penkias valandas, o vistiek didelio noro nerode. Gurksni nuryja ir jau stumia ir sedasi. Dabar siulau daznai, kad ir po truputi, bes vistiek zinda. Gal sia kova laimesiu as. rolleyes.gif
Atsakyti
Arba laimesite, arba pienelio neteksite. Maniske kruties nuo dvieju menesiuku grieztai atsisake. O va jau penki virsaus menesio kaip su pientraukiu darbuojuos. Labai aisku sunku, bet pasiryzau. Na, gal jusu vyriokui koks dantukas lenda, tai cia laikinas toks kaprizas, sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2008 08 14, 19:27)
Sveikos mamytes, atrodo tokios konkrecios temos neradau. Mano maziuliui sesi menesiai su trupuciu. Jau koki pora savaiciu labai nenoriai zinda, o kartais ir visai atsisako kruties. Stumia mane, suka galva, raukosi, o kai primygtinai siulau, pradeda rekti. Nezinau ka daryti, esame truputi alergiski, tai gydytoja rekomendavo maitinti bent iki metu, o cia birbiziukas jau pusmecio kaprizus rodo. Pradejom valgyti darzoviu koses, obuoliu tyrele, tai tas susveicia ant smugio. bandziau nusitraukti, tai is buteliuko suvalge labai sekmingai, o pasiulau kruti - purskia. negi turesiu misiniu maitinti, nes pienelis tokiame amziuje vistiek dar svarbiausias maistas, o as jau jauciu kad pienas pradeda mazeti.

Daugiau turėtų būti rašoma žindymo skyrelyje apie tai.
Gal žįsti atsisako todėl, kad paragavo lengviau gaunamo maisto?
Atsakyti
QUOTE(Rutka_mamka @ 2008 08 16, 20:30)
Arba laimesite, arba pienelio neteksite. Maniske kruties nuo dvieju menesiuku grieztai atsisake. O va jau penki virsaus menesio kaip su pientraukiu darbuojuos. Labai aisku sunku, bet pasiryzau. Na, gal jusu vyriokui koks dantukas lenda, tai cia laikinas toks kaprizas, sekmes mirksiukas.gif

saunuole, grazu kai pas mamas tiek kantrybes ir noro thumbup.gif
Atsakyti
Pagaliau paaiskejo nevalgymo priezastis, MES TURIM VIENA DANTUKA clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusiukas @ 2008 08 29, 12:34)
Pagaliau paaiskejo nevalgymo priezastis, MES TURIM VIENA DANTUKA  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif


tai sveikiname. tikekimes, kad dabar vel prades valgyti normaliai, ar teks sulaikti visu dantuku? lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti