Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Kiek aš suprantu tai ta pirties kepurė veliama, kaip ir visi tūriniai veltiniai. Reikia pirmiausiai pabandyti kiek susitraukia veliama vilna ir pagal tai apsiskaičiuoti kokio dydžio šabloną darytis. O pats tūrinio vėlimo procesas pavyzdžiui Čia labai vaizdžiai parodytas, nors ir ne kepurė ten veliama
Atsakyti
Aciu,dabar mazdaug isivaizduoju,tik nlb zinau kaip pasidaryti tinkama sablona blush2.gif Na bet reikes pabandyti juk cia i pirti o ne i svecius kokius,gal kazkas iseis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2007 11 18, 10:22)
kaip nuvelti paprastą gėlytę  ax.gif
o kaip nuvelti tokias raitytais kraštais, kaip pvz user posted image? Arba dar mačiau labai gražiai lelijas merginos nuvėlę user posted imageuser posted image, arba pvz kalėdines gėles papuošimams ant stalo  g.gif
arba tokias, kitos spalvos kraščiukais user posted image  g.gif




Mane irgi labai domina tos banguotos gelytes. labai prasau gal kas galit papasakoti kaip tas garbiniuotas gelytes velti? 4u.gif
Atsakyti
Linksmų, margų, saulėtų, šiltų....

user posted image
Atsakyti
mano pirties kepurikes:
http://juperi.veltinis.lt
Atsakyti
Sveikos mielosios ax.gif as dar visai zalia cia, bet narsant www.veltinis .lt aradau veltinio technika, kuri mane labai sudomino. Gal kuri nors is jusu zinote kaip tai daroma http://www.veltinis....hp?src=6441.jpg Buciau labai dekinga jei kas duotu bent uzuomina kaip ta susisukima padaryt.... rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele_ant_vyksvos: 19 liepos 2008 - 13:18
QUOTE(boruzele_ant_vyksvos @ 2008 07 19, 14:17)
Sveikos mielosios  ax.gif  as dar visai zalia cia, bet narsant www.veltinis .lt aradau veltinio technika, kuri mane labai sudomino. Gal kuri nors is jusu zinote kaip tai daroma    http://www.veltinis....hp?src=6441.jpg Buciau labai dekinga jei kas duotu bent uzuomina kaip ta susisukima padaryt.... rolleyes.gif  g.gif

Kloji ploksciai vilna viena spalva ant kitos ir atsargiai susuki i ritineli. Gerai suveli ir supjaustai arba sukarpai.
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2008 07 19, 14:25)
Kloji ploksciai vilna viena spalva ant kitos ir atsargiai susuki i ritineli. Gerai suveli ir supjaustai arba sukarpai.


Labai tau aciu Jumi, atrodo pakankamai paprasta.. thumbup.gif pabandysiu happy.gif
Atsakyti
desryte reiktu daryti storesne, nes ji veldamasi susitraukia
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 07 20, 13:59)
desryte reiktu daryti storesne, nes ji veldamasi susitraukia

taip ir pagalvojau, nes karolius ne karta teko daryt, zinau, kad smarkiai sumazeja. Ir tie zigzagai neblogi iseina. Maciau keliu merginu darytas gelytes is veltinio... Tai sausuoju budu kaip paprasta gele formuoja tai isivaizduoju daug mas -jei klystu pataisykit- bet man rodos ant kempines ir bado. Taciau kaip slapiu budu veliat geles? g.gif Man kazkaip nieko doro neisejo dar niekad. blush2.gif
Atsakyti
Na, as tai slapiuoju budu konkreciai geliu neveliu. tiesiog nusiveliu su bambukiniu kilimeliu kokiu nors spalvu veltinuka plokscia, po to susikarpau lapeliais, prisiunu kaip gele ir dar krastus suveliu, kad tampriau laikytusi.
Atsakyti
Laba velyva vakara mielosios 4u.gif

Prisipazistu is karto, kad tingiu visas jusu temeles skaityti, nes juju tieku daug,o dar skaitant neduok die atsakyma i savo klausima praziuresiu, tai jums leidus is sykio klausiu ir tikesiuos, kad ant manes nepyksit bei atsakysit.

Dar pries pora metu lankiausi Gudr'os pamokeleje slapio velimo tematika. Taciau niekaip neatsimenu ka reikia deti i veltinio vidu veliant besiuliu budu kokiu piniginiuka g.gif . Kad tai darem su bambukiniu padekliuku, tai pamenu, alen ka tarpvinos sluoksniu grudom ar ka butu galima ideti niekaip nesumastau doh.gif

Bukit geros pasidalinkit patirtimi ar kokiais patarimais ax.gif
Atsakyti